Bebek Beslenmesi oglumun poposunda kizarik sivilceler !!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

kayaninannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
75
-2
kizlar minik oglumun poposu bugünlerde kizarik sivilcelerle doldu.yani abartmayim pek ama poposunun icinde sayilir.3-4 tane minik sivilce gibi cikti.tahris olmus gibi.pisik belkide bilmiyorum.kakasini zorlanarak yapiyor zaman zaman.kabizlik var bizde.ondanmi acaba diyorum.bebekler icin pisik kremi sürüyorum günde birkac kez ama gecmedi daha.baska ne yapmam gerek bi akil verinnnn.oglusum 11 aylik.

Aynı duruma yakın benim kızımda da var. poposunda ama içine yakın değil.Çok şükür kabızlığımız yok. yakından baktım sanki içi hafiften kahverengi gibi sivilcelerin. 1-2 gün bekliycem geçmez ve çoğalırsa doktora götürücem. bu hafta 1 yaş aşımız var, sağlık ocağına da gösteririm.

Genellikle oturmaktan oluyor bebekte sivilce,trosyd iyi.Az şekilde 2 gün, sabah akşam bir kere sür. Suyun içinde banyo yaptırma,file kullan.Çünküpoposunun su görmesi pişiğe neden oluyor.

benım oglumdada olmustu sımdı 13 yasındahıç bırsey fayda etmedı eczaneden özel krem almıstık kırec gıbıydı o gecırdı
gecmıs olsun troyst dene bakalım

benim oğlumada oldu.çinko içerikli krem kullanıyorsan arttırıyormuş.ben nivea pişik önleyici kullanıyordum çinko var içinde bıraktım.birde günde 2 defa yıkadım poposunu kuruladım güzelce ardından bepanten sürdüm geçti.doktorumuz dedi bana

X