Doğal Saç Bakım Kürleri sarımsak kokusuna son dr.ender saractan :) saç için ideal

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
hayır cnm sadece sarımsağın kötü kokusunu yok etmek için...

tesekur ederim oncelikle , fakat canim bu sarimsak olayi yani herhangi bir sampuanimiza , biraz sutle sarimsaklari az kaynatiyoruz sonra onlari dilim yapip sampuana katiyoruzki saclarimiz uzasin dolgun olsun ve dokulmeyi onlesin diyemi ? benim anladiyim bunlar galiba , yanlisim varsa duzeltin lutfen :kedi:

tesekur ederim oncelikle , fakat canim bu sarimsak olayi yani herhangi bir sampuanimiza , biraz sutle sarimsaklari az kaynatiyoruz sonra onlari dilim yapip sampuana katiyoruzki saclarimiz uzasin dolgun olsun ve dokulmeyi onlesin diyemi ? benim anladiyim bunlar galiba , yanlisim varsa duzeltin lutfen :kedi:

bu sorulara bir tanede ben ekleyeyim sarımsaklar sütle kaynayınca özü sütte kalmazmı etkisini yitirmezmi

merak edip hemen denedim ama uzun süredir internetim olmadığı için anca yazıyorum. sütle kaynattım çok kısa süre, hemen zeytinyağına kattım hiç kokusu yoktu. inanılmaz bir şey bundan sonra sürekli kullanıcam bakalım :)

merhaba kızlar ben minik bi şişeye (7-8 kullanımlık) şampuanımı döktüm içinede yaklaşık 10 damla çamterebentin, 2-3 diş de sarımsak ezip koydum harika olduzemuszemus saç dökülmem azaldı hemde saç bakım kürlerini yaparken üşeniyordum bu çok pratik 5 dkda işim bitiyor opuyorumnanaktan bi dahakine sarımsakları sütte kaynatacam kokusuda kalmaz. sevdim bu sarımsak olayını yaa :lepi:

merhaba kızlar ben minik bi şişeye (7-8 kullanımlık) şampuanımı döktüm içinede yaklaşık 10 damla çamterebentin, 2-3 diş de sarımsak ezip koydum harika olduzemuszemus saç dökülmem azaldı hemde saç bakım kürlerini yaparken üşeniyordum bu çok pratik 5 dkda işim bitiyor opuyorumnanaktan bi dahakine sarımsakları sütte kaynatacam kokusuda kalmaz. sevdim bu sarımsak olayını yaa :lepi:

canım bu çamterebentin saçları sertleştiriyor diyorlar sende nasıl oldu?ben de alıcam da..

canım bu çamterebentin saçları sertleştiriyor diyorlar sende nasıl oldu?ben de alıcam da..

bende öyle bir etkisi olmadı zaten herkesde farklı farklı sonucu oluyor. çok dökme bi de iyi yıka saçlarını ben öyle yapıyorum. bi dene derim bakalım sende nasıl olacak :eek:

Bugün ben de sarımsağı sütte kaynattım ve sampuanımda kullandım, cidden hiç kokmuyor, hatta ben olayı abartıp içine çam terebentin yağı, menekşe yağı, çörekotu yağı, üzüm çekirdeği yağı ve biraz karanfili ezip ekledim, dün de sinameki, bemiks, bademyağı karışımını yapmıştım. Bakalım neler olacak. Kaç saat geçti saçım halen mis gibi kokuyor.

Son düzenleme:
Sedefimm.. Paylasım icin cok tsk ederimmopuyorumnanaktan.
Denedim sonuç harikaa
Sarımsak kokusundan eser yokk
Deneyin tavsiye ederimm

bende sampuanima boyle koyayim bari

paylasim icin tskler canim

Son düzenleme:
bu zeytinyağının içine konulup beklentilen tarif var ya hani sçaın gürleşmesini sağlayan o şekilde de kullanılsa olur mu acaba şampuana koymaktansa

X