Erzincan///24

selam cano ben değil ama eşim erzincanlı pardon pardon eğinli ( onlar böyle söylüyorlarda) sende öylemisin bilmiyorum ama inanılmaz düşkünler memleketlerine kısmetse bende ağustos sonunda gideceğim bakalım anlattıkları kadar varmı :)

merhaba cano benimde eşim erzincan kemahlı canım ben sivaslıyım kuzey ben 1 kere gittim erzincana çok güzel bir yer

öyleymiş tatlım bakalım göreceğiz :)

[bir tane ben erzincan'liyim diyen çikmamiş

"ben erzincan'liyim! "

Son düzenleme:
yaw üzülmeyin kızlar memleketli arıyonus mademm benim anne tarafım erzincanlı,rahmetlik dedem erzincanlıydı ve hala orda yaşayan akrabalar var,benide hemşeri sayarsanız bende varım yaniii:biggrin:

Merhabalar ben Erzincan Refahiye' liyim. Yozgat'ta yaşıyorum, sık sık Erzincan'a giderim annem orda yaşıyor.

aaaa bende elazığlıyım.ama şu an trabzonda yaşıyorum canım

kızlar erzincanın neresindensiniz dökükün bakalım.........

ilginç erzıncanın erkeklerı cok mu ne genelının esı erzıncanlı benım esım de dahıll...

Merhabalar Benim Eşimde Erzincan Çayirli'li

ben doğma büyüme erzincanlıyım erzincanı çok seviyoru ve çok özlüyorum tüm erzincanlılara saygılar sevgiler

Ben Erzincanliyim Loooooo Canim Memleketim Benimmmmmmmmm....bende Erzincanliyim Esimdeeee...ama Hollandada Yasiyoruz..memleketim Burnumda Tutuyorrr.....

benimde babam iliç akdoğulu.içinizde İilçli olan varmı?

ben DENİZLİ liyim eşim ERZİNCAN kemah boğaziçi köyünden.Erzincanlı erkekler eşlerine çok bağlı ve eşlerinin sözlerini çok dinliyorlar benim eşimde dahil ve eşimin akrabalarına bakıyorum neredeyse bütün erkekler eşlerinin sözlerinden çıkmıyorlar dikkatimi çekti.tabi bütün erzincanlılar öylemidir bilmem...öylemidir size sorayım (evliliğimizin ilk zamanlarında benim çok dikkatimi çekmişti)

bende ERZİNCALYIM...REFAHİYELİ...AMA HİÇ GİTMEDİM...GEZMEK GÖRMEK İSTİYORUM..UMARIM BİRGÜN KISMET OLUR..

ben DENİZLİ liyim eşim ERZİNCAN kemah boğaziçi köyünden.Erzincanlı erkekler eşlerine çok bağlı ve eşlerinin sözlerini çok dinliyorlar benim eşimde dahil ve eşimin akrabalarına bakıyorum neredeyse bütün erkekler eşlerinin sözlerinden çıkmıyorlar dikkatimi çekti.tabi bütün erzincanlılar öylemidir bilmem...öylemidir size sorayım (evliliğimizin ilk zamanlarında benim çok dikkatimi çekmişti)

YOK VALLA DEĞİL...YANLIŞ TESPİT BELKİ KEMAH YÖRESİNE AİT BİRŞEY...

bende erzincanliyim iş nedeniyle kirklarelide yaşiyoruz canim memleketim cok özledim bu yaz gidiceyiz....

X