Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaşlar :)

Kitabı almadım ama sabahtan beri internetten okudum. Çoğu şeyi öğrendim.

Topiği en baştan okudum. Bende bu diyeti yapmaya karar verdim.
Yalnız hamile olma ihtimalim var, cuma günü kesin belli olacak. Ama doktor zayıflamamı istedi çünkü kilom çok fazla. Bebek için iyi değil. Süt içeceğim yalnız her gün ve de ayran. Kalsiyum olsun :KK70:

Bu sabah başladım bu diyete. Kahvaltı da da yumurta yedim ve süt içtim.
94 kiloyum inşallah veririz kiloyu. Çok umutluyum. Şimdi öğlen yemeği için tavuk göğüs pişireceğim fırında. Yağsız iyi olur.

Merhaba arkadaşlar :)

Kitabı almadım ama sabahtan beri internetten okudum. Çoğu şeyi öğrendim.

Topiği en baştan okudum. Bende bu diyeti yapmaya karar verdim.
Yalnız hamile olma ihtimalim var, cuma günü kesin belli olacak. Ama doktor zayıflamamı istedi çünkü kilom çok fazla. Bebek için iyi değil. Süt içeceğim yalnız her gün ve de ayran. Kalsiyum olsun :KK70:

Bu sabah başladım bu diyete. Kahvaltı da da yumurta yedim ve süt içtim.
94 kiloyum inşallah veririz kiloyu. Çok umutluyum. Şimdi öğlen yemeği için tavuk göğüs pişireceğim fırında. Yağsız iyi olur.

Çok güzel :)) bebeğin için daha da gayret gösterirsin süt olarak SEK marka %50 yağı azaltılmış sütleri iç, bence SEK marka şişe sütleri ile de kendi yoğurdunu yap yağ oranı hazır katkılı yoğurtlar gibi olmaz onlarda yağ oranları çok yüksek. Bence birde bebeğinle birlikte bol bol yürüyüş yap :)))) diyetine inanılmaz destek olur

Bence bu tip diyetler sporsuz işe yaramıyor yani bende yaramadı. Ya da ben yapamadım:)

Evet arkadaşlar sporsuz gerçekten en fazla 2-3 kilo verirsiniz sonra biraz kaçırdığınızda tekrar alırsınız. Ben 40 yaşımdayım tecrübe hat safhada. Spor salonuna gitmenizede gerek yok bol bol çıkın yürüyün

Çok güzel :)) bebeğin için daha da gayret gösterirsin süt olarak SEK marka %50 yağı azaltılmış sütleri iç, bence SEK marka şişe sütleri ile de kendi yoğurdunu yap yağ oranı hazır katkılı yoğurtlar gibi olmaz onlarda yağ oranları çok yüksek. Bence birde bebeğinle birlikte bol bol yürüyüş yap :)))) diyetine inanılmaz destek olur

Teşekkürler ablacım =)

Tavsiyelerini aldım, dediğin gibi yapacağım. Yürüyoruz zaten biz =)
Bir saat her gün. Birde biraz evde egzersiz yapıyoruz.

Bu diyeti ilk defa bugün öğrendim ama çok mutlu oldum. Haftada 5 değil 2 bile versem yeter bana. İlk 4 ay da ne kadar zayıflarsam kar. Birde doktor ekmeği falan kesmişti. Et gelince iyi oldu şimdi bak bugün sabahtan beri hiç acıkmadım. Önceki günler çok acıkıyordum ekmek yok falan diye. boshayallersmile

Bence bu tip diyetler sporsuz işe yaramıyor yani bende yaramadı. Ya da ben yapamadım:)

Kitapta yazan yürüyüşlere sadık kaldım ben. yani atak evresinde 20 dakika, seyir evresinde 30 dakika. Yaklaşık 35 günde 6,5 kilo verdim. (10 Ağustosta başladım)

Bende yürüdüm bu gün 30 dakika =)

Kendimle gurur duyuyorum 1.gün bitti ama bozmadım çok şükür, bakalım 5 günde ne olacak. Tabi daha sonra 5+5.

Teşekkürler ablacım =)

Tavsiyelerini aldım, dediğin gibi yapacağım. Yürüyoruz zaten biz =)
Bir saat her gün. Birde biraz evde egzersiz yapıyoruz.

Bu diyeti ilk defa bugün öğrendim ama çok mutlu oldum. Haftada 5 değil 2 bile versem yeter bana. İlk 4 ay da ne kadar zayıflarsam kar. Birde doktor ekmeği falan kesmişti. Et gelince iyi oldu şimdi bak bugün sabahtan beri hiç acıkmadım. Önceki günler çok acıkıyordum ekmek yok falan diye. boshayallersmile

Bravo size ne kadar yürurseniz o kadar iyi, ayrıca yürürken mümkün olduğunca hep aynı tempoda yürüyün:))

sağlıklı hamilelik dilerim kaydirigubbakcemile3

Bende yürüdüm bu gün 30 dakika =)

Kendimle gurur duyuyorum 1.gün bitti ama bozmadım çok şükür, bakalım 5 günde ne olacak. Tabi daha sonra 5+5.

önemli olan bende hep öyle olur ilk üç gün sonrası daha bir kolay gelirr bana hep

başarılar dilerim:))

Ömrümde ilk defa diyet yaparken hiç acıkmıyorum.

Çok keyfim yerinde =))

İyi dileklerin için çok çok teşekkürler =)

kahvaltı kırep yülaftan bir yumurta bir fincan yeşil cay

öglen tavuk haşlanmış iki kaşık yogurt tavuk 100 gr civarı belki dahada az

akşam iki küçük soganla yaptıgım tavuk cigeri hiç yagsız iki kaşık yogurt

iki lt su şu ana kadar daha içerim yatana kadar

yürüyüşümü şimdi yapacagım bir saat hepsi bu arkadaşlar

arkadaşiar artık yediklerimi yazacagım sporumu burdayım bence sizde yazın motive oluruz hep beraber

Bugün Protein+Sebze günüm

Kahvaltı : 1 yumurta, 1 dilim hindi füme, yağsız beyaz peynir, domates, salatalık, çay

Öğlen : Yağsız taze fasulye, bir dilim bonfile, yağsız yoğurt

Ara : 250 ml yağsız süt içine tatlandırıcı ve neskafe

Akşam : Fırında balık, yağsız salata

30 dakika yürüyüş (yaptım), 4 litre veya daha fazla su (yatana kadar)

Merhaba ben de kitabı ramazandan önce aldım. Pazartesi başlayacağım. daha önceleri bimden karbonhidrat dieti yapmıştım. ve çok iyi kilo vermiştim işallah şimdi de başarılı olurum. Tam olarak tüm sayfaları gezemedim ama şaşırılacak derecede kilo veren var mı ?

kahvaltı kırep iki üçgen peynir diyet olanından

öglen hazır döner ama pakette olanlardan yagsız yani 100 gr

akşam bir lokma balık

su 1.5 lt bir form cay bir yeşil cay bir meyva cayı

spor 1 saat yürüyü

Merhaba ben de kitabı ramazandan önce aldım. Pazartesi başlayacağım. daha önceleri bimden karbonhidrat dieti yapmıştım. ve çok iyi kilo vermiştim işallah şimdi de başarılı olurum. Tam olarak tüm sayfaları gezemedim ama şaşırılacak derecede kilo veren var mı ?

Şaşılacak derecede derken neyi kastediyorsun bilemedim ama ben kendime şaşıyorum doğrusu :dance:

35 günde 7,5 kilo verdim. :sm_cool:

slm arkadaşlar benimde bu gün beşinçi günüm ve tam olarak 2800 gr gitmiş cok mutluyum

slm arkadaşlar benimde bu gün beşinçi günüm ve tam olarak 2800 gr gitmiş cok mutluyum

Bende seni tebrik ediyorum. alkisalkisalkisalkisalkisalkis
İnsan 5 günde verdiklerini görünce gaza geliyor. Önemli olan verdikten sonra almamak. Bunu da başaracağız inşallah...

Şaşılacak derecede derken neyi kastediyorsun bilemedim ama ben kendime şaşıyorum doğrusu :dance:

35 günde 7,5 kilo verdim. :sm_cool:

Harika bunu kastetmiştim. Ben çok iyi kilo verdim ama uzun sürede ve geri aldım.tebrik ediyorum darısı başıma :))

X