Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sen küveti doldur 4-5 poşet yeşil çay at.. günaşırı tekrar et.. anca paklar :KK70:D

Midem bulandı pis,
pillowfight.gif
küvetten yeşilçay mı içicem,
bathtime.gif

Ar-ge ci yaratıcılığını geliştir bakalım :))

[sıze=2]geçen gün biri, çay su tutar dedi. Bana biraz saçma geldi ama; bakarsın doğrudur :44: Su tutmayan da bişi yok maşallah hhihihih:KK1::KK1:
Bi de onu azalt da dene bakalım. Sonuç ne olacak? Ona göre içersin ya da içmezsin :KK66: kesme tabi ama azaltabilirsin.
[/sıze]

çay sumu tutuyormuşş :KK53::KK53: Ahanda bı yasıma daha gırdım..

çay keyfine başlamadan evvel bi büyük bardaknan'fincanlan'kupaynan olmadı vazoynan yeşil çay gibi bişey iç.. Sonna içebildiğin kadar -(!) ki içebilirisen elbet hihiihiii!- normal çay iç yavruşko..

:90::90::90::90: KopardıN benı annem yaa..
Kız annem sen benı patlatacaksın.. Tamam yesıl cayda ıcerım. Aktardan otunumu alcaz yoksa marketten lıpton doğadan vs markaların poşet çayından mı..?..

bravo asyam denizim, sana da bu yakışır.:KK9::KK9: Ben de balık yediğimde daha çok kilo verdim diyim sana. :KK56:

Vereceğinden eminim ben. :))

haaa, çaya gelince dukan amcam çay yasak dese ben bu diyeti yapamazdım gün içinde ben diyim 15 sen de 20 akşamları da en az 5-6 bardak açık şekersiz çay içiyorum ben, hiç zararını görmedim bilakis wc ye taşırken kilo verdiriyor :)

aaa bunu duymayı ıstıyordum bende.. Tamam ıste bende sureklı wc de oluyorum çaydan dolayı.. Bi şekersiz cay keyfımız var ondanda olmayalım değilmii tatlı şey..

Son düzenleme:
şekersiz türk kahvesi içiyorum şuan. Metobolızmayı hızlandırıyor dıye duymustum. Umarım son surat hız katar..:KK55::KK55::KK55:

çay sumu tutuyormuşş :KK53::KK53: Ahanda bı yasıma daha gırdım..

Kız annem sen benı patlatacaksın.. Tamam yesıl cayda ıcerım. Aktardan otunumu alcaz yoksa marketten lıpton doğadan vs markaların poşet çayından mı..?..

Ben aktardan kendisini aldım canım, kaynamış suya 5 - 6 yaprak atıyorum, bir kaç dakika sonra limon sıkıp içiyorum, ohhh mis :))

Gerçe neslim bana küvetle önerdi ama deneyim bari gidince :KK1:

aaa bunu duymayı ıstıyordum bende.. Tamam ıste bende sureklı wc de oluyorum çaydan dolayı.. Bi şekersiz cay keyfımız var ondanda olmayalım değilmii tatlı şey..

Valla fıstığım ya, çaysız olmaz aynen devam :)) Hatta reglim yaklaştı sanırım akşam 2 bardağına tatlandırıcı koydum içtim, havalarda serinledi ya, nasıl güzel geldi valla. Yaşasın siyah çay
kaffeetrinker_2.gif

şekersiz türk kahvesi içiyorum şuan. Metobolızmayı hızlandırıyor dıye duymustum. Umarım son surat hız katar..:KK55::KK55::KK55:

Asyam, ben de duydum onu, bir de sabah kalkar kalkmaz ağzına bir kaç lokma peynir, yoğurt vs. yasak olmayan ne varsa at ki hemen başlasın metabolizma çalışmaya, bir de günde 2 adet soda içebilirsin. Sindirimi kolaylaştırıyor, mineral de var. Bi dene istersen.

Kızlar bir kaç gündür giremedim foruma doğru düzgün. Çok yoğundum. Güçlendirme çok güzel gidiyor. Meyvemi her gün yiyorum. Dışında kalanlar sebze ve et zaten, orda bir sorun yok. Yulaf kepeğime devam. Sadece ekmek yemedim henüz. Ekimi dinleyip Uno' nun Çok tahıllısından alıp bi tane dolapta bulundurayım da canım çok çekerse yerim dedim. Ama cidden kızlar meyveymiş benim derdim. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Güçlendirmeye 3 Eylül' de başladım. 57. 3 kg ile. Bugün 57.0 olmuşum bile. Bu ayar giderim artık ben. İhşallah hepiniz istediğiniz kilolara fazla yorulmadan inersiniz. :KK1:

Son düzenleme:
Kızlar bir kaç gündür giremedim foruma doğru düzgün. Çok yoğundum. Güçlendirme çok güzel gidiyor. Meyvemi her gün yiyorum. Dışında kalanlar sebze ve et zaten, orda bir sorun yok. Yulaf kepeğime devam. Sadece ekmek yemedim henüz. Ekimi dinleyip Uno' nun Çok tahıllısından alıp bi tane dolapta bulundurayım da canım çok çekerse yerim dedim. Ama cidden kızlar meyveymiş benim derdim. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Güçlendirmeye 3 Eylül' de başladım. 57. 3 kg ile. Bugün 57.0 olmuşum bile. Bu ayar giderim artık ben. İhşallah hepiniz istediğiniz kilolra fazla yorulmadan inersiniz. :KK1:

Çok sevindim canım, bu motivasyonla çok rahat devam edersin. :KK19: Ama nacizane tavsiyem ekmeği mutlaka yemelisin. Sabahları peynirle tost yaparsan şahane bir başlangıç olur güne, peyniri akan, misssss gibi, ohhh. :KK56:

Midem bulandı pis,
pillowfight.gif
küvetten yeşilçay mı içicem,
bathtime.gif

Ar-ge ci yaratıcılığını geliştir bakalım :))
ulem ben süt bonyosu ayarında harici uygulama şeetmiştim.. lisanım yetmedi herhal :)
e ben henüz hiç yeşil çay moduna girmedim ama aliş olsun ipekom olsun onlar gibi cevap verem dedim :)) bende poşet olanlardan var.. sadesi.. limonlusu.. bla bla :KK66:

ulem ben süt bonyosu ayarında harici uygulama şeetmiştim.. lisanım yetmedi herhal :)

e ben henüz hiç yeşil çay moduna girmedim ama aliş olsun ipekom olsun onlar gibi cevap verem dedim :)) bende poşet olanlardan var.. sadesi.. limonlusu.. bla bla :KK66:

Anladım zaten fıstığım, ama benim şu gözümde canlandırma huyum var ya, bir an canlanıverdi engel olamadım :))

Yeşilçay iç sen de fıstığım, iyi gelir, harici olarak da deneriz gün aşırı :))

Çok sevindim canım, bu motivasyonla çok rahat devam edersin. :KK19: Ama nacizane tavsiyem ekmeği mutlaka yemelisin. Sabahları peynirle tost yaparsan şahane bir başlangıç olur güne, peyniri akan, misssss gibi, ohhh. :KK56:

Canım sabahları tost güzel fikir. Hatta tost yaparken seni anıcam, ekmek korkumu hafifletmeme yardımcı oldun. İhşallah böyle gitsin bu. Güven duyarak gitmek güzel.

valla fıstığım ya, çaysız olmaz aynen devam :)) hatta reglim yaklaştı sanırım akşam 2 bardağına tatlandırıcı koydum içtim, havalarda serinledi ya, nasıl güzel geldi valla. Yaşasın siyah çay
kaffeetrinker_2.gif

evet evet yaşasın siyah çay.. Bizde ailecek çaysız yapamayanlardanız

asyam, ben de duydum onu, bir de sabah kalkar kalkmaz ağzına bir kaç lokma peynir, yoğurt vs. Yasak olmayan ne varsa at ki hemen başlasın metabolizma çalışmaya, bir de günde 2 adet soda içebilirsin. Sindirimi kolaylaştırıyor, mineral de var. Bi dene istersen.

sodayı bırtane tuketıyorum cogu zaman. Kalkar kalkmaz agzıma bısey atmak gibi bişeyde bulunmadım hıc. Bunuda deneyeyım. Işe yararsa dıle benden ne dılersen..:KK34:

tok karınla 75 im..perşembeyi de iple çekiyorum.. :KK14: bana özel şaşaalı şeyler yapın-yazın falan he mi.. :KK31: yoksa var yaa yemin ediyorum dukan çakacak benim ihanetimi :) ondan sonra anlat dur "göründüğü gibi değil!" diye :KK5::KK53:

Son düzenleme:
Canım sabahları tost güzel fikir. Hatta tost yaparken seni anıcam, ekmek korkumu hafifletmeme yardımcı oldun. İhşallah böyle gitsin bu. Güven duyarak gitmek güzel.

Sağol canım benim, peynirler uzarken de beni an :)) Peynir delisiyim ben, çok seviyorum her çeşidini :) merak etme aldığın müthiş damak tadından başka hiç bir zararı yok :)) Afiyet bal olsun, yağ olmasın şimdiden. :KK56:

.............
........
Tamam kuzum 10 Ekim de 56, 14 Ekim de güçlendirme ödül benim doğum günü pastası, nasıl ama :)
:KK43:

Ah keşkeeeee :KK31: İnşallah inşallaahhh!!! Hay bal damlayan ağzını öpem :KK54: Ahahhah :KK60: :KK35:

Bu ağlak surat oraya nerden girdi bilmiyorum, tatile gidemeyişime çok içerledi herhal :KK1:

Hahaha :KK9: Aşağılarda kalmış bi de, görmemişim ben o miniği hihiih :KK1: Ben 56 kilo olursam hani çok duygusal bi an yaşanacak yaa :KK70: Ona ağlıyo bence, duygulandı garibim :KK1::KK1::KK9:

Kızlar bir kaç gündür giremedim foruma doğru düzgün. Çok yoğundum. Güçlendirme çok güzel gidiyor. Meyvemi her gün yiyorum. Dışında kalanlar sebze ve et zaten, orda bir sorun yok. Yulaf kepeğime devam. Sadece ekmek yemedim henüz. Ekimi dinleyip Uno' nun Çok tahıllısından alıp bi tane dolapta bulundurayım da canım çok çekerse yerim dedim. Ama cidden kızlar meyveymiş benim derdim. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Güçlendirmeye 3 Eylül' de başladım. 57. 3 kg ile. Bugün 57.0 olmuşum bile. Bu ayar giderim artık ben. İhşallah hepiniz istediğiniz kilolara fazla yorulmadan inersiniz. :KK1:
Ah caanıımmmm! Darısı başımıza. Ne güzel anlatıyorsun sen öyle :)) Ben de Ekim gibi gözümde canlandırdım şimdi :) zapzayıfladığımı :KK66: :KK1::KK1: İnşallah inşallaahhhh!!! Maşallah :KK70::nazar:
Bu arada bende güçlendirmeye de geçsem sanırım sadece haftasonları falan ekmek yerim.. Diyetten önce de öyle yapıyordum zaten ben.. Yoksa şişerim la ben :KK70::KK70: :KK49::KK1:

Son düzenleme:
Ah caanıımmmm! Darısı başımıza. Ne güel anlatıyorsun sen öyle :)) Ben de Ekim gibi gözümde canlandırdım şimdi :) zapzayıfladığımı :KK66: :KK1::KK1: İnşallah inşallaahhhh!!! Maşallah :KK70::nazar:
Bu arada bende güçlendirmeye de geçsem sanırım sadece haftasonları falan ekmek yerim.. Diyetten önce de öyle yapıyordum zaten ben.. Yoksa şişerim la ben :KK70::KK70: :KK49::KK1:
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

dely' im benim. Senin de çok az kaldı geçmene. Yüzdün yüzdün ,kuyruğuna geldin. Güçlendirme sürecinde de hep beraber burdayız :KK3:

dely' im benim. Senin de çok az kaldı geçmene. Yüzdün yüzdün ,kuyruğuna geldin. Güçlendirme sürecinde de hep beraber burdayız :KK3:

Amin inşallahh :KK16: Daha senin vermene gerek yok, böyle iyisin diyenlere rağmen, uğraşıyorum. 2 kilo 2 kilodur.. Kar kardır :KK66:

kızlar bol -'li günler...
bugün uyduruktan denemeler yapıyordum ilk defa hoşuma giden bir şey yaptım. ama sorun şu: yağı azaltılmış kakao kullandım. serbest mi?
neyse tarifi de vereyim:
sıvı tatlandırıcı, light yoğurt, süttozu ve kakao karıştırdım.hepsinin miktarı kafanıza göre, damak tadına uygun ayarlarsınız. süttozu yoğurdun o buruk tadını aldı. dondurunca da süper oldu.

tok karınla 75 im..perşembeyi de iple çekiyorum.. :KK14: bana özel şaşaalı şeyler yapın-yazın falan he mi.. :KK31: yoksa var yaa yemin ediyorum dukan çakacak benim ihanetimi :) ondan sonra anlat dur "göründüğü gibi değil!" diye :KK5::KK53:

Çok iyi fıstığım ya, maşallah. dukan amcam çakana kadar sen artılarına çakmışsın bile, hem geçen günkü temizlikle sildin süpürdün de :))

Ah keşkeeeee :KK31: İnşallah inşallaahhh!!! Hay bal damlayan ağzını öpem :KK54: Ahahhah :KK60: :KK35:

Öp, öp :))))))

Hahaha :KK9: Aşağılarda kalmış bi de, görmemişim ben o miniği hihiih :KK1: Ben 56 kilo olursam hani çok duygusal bi an yaşanacak yaa :KK70: Ona ağlıyo bence, duygulandı garibim :KK1::KK1::KK9:

Valla sahiden yaşanacak ama, bu foruma girip çıkan, giden gelmeyen, yeni gelen herkes biliyor senin inatçı kiloları, ben şahsen çok duygulanacağım o pastayı yerken :KK56:

Ah caanıımmmm! Darısı başımıza. Ne güzel anlatıyorsun sen öyle :)) Ben de Ekim gibi gözümde canlandırdım şimdi :) zapzayıfladığımı :KK66: :KK1::KK1: İnşallah inşallaahhhh!!! Maşallah :KK70::nazar:

:emir_bebek::emir_bebek:

kızlarrrr ayranımıda ıctım. 3 lt suyumda bıttı. akşamada hamsı ızgara yıceeeemmm. e ben daha napamm deyin hele...

X