Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben normalde günde 1,5-2 litreden fazla su içemiyorum :S 1,5-2 litre de yeşil çay, bitki çayları, zerolar, falanlar filanlar diğer sıvılar işte. Bugün ve yarın suyu arttırıyorum zorlaaaa :100: ki o 1,5-2 litreyi bile zorla içiyorum ama.. Arttırınca bakalım tartıda bi işe yarıcak mı Perşembe'ye :44: Gerçi 2 günde etkilemesi zor ama.. Deneme 1 2 :p

Son düzenleme:
Ben normalde günde 1,5-2 litreden fazla su içemiyorum :S 1,5-2 litre de yeşil çay, bitki çayları, zerolar, falanlar filanlar diğer sıvılar işte. Bugün ve yarın suyu arttırıyorum zorlaaaa :100: ki o 1,5-2 litreyi bile zorla içiyorum ama.. Arttırınca bakalım tartıda bi işe yarıcak mı Perşembe'ye :44: Gerçi 2 günde etkilemesi zor ama.. Deneme 1 2 :p

Bende 3 lt kesın ıcıyorum suyumu. Ekstradan dıger sıvılarımda 1,5 -2 lt kadardır. Ayy wcden gerı gelemiyorum. Bugun yesıl çay ıcmeye başladım ondanmıdır nedır daha bı sık ve uzun gıttım wc ye.
Yesıl çayla ılgılı birçok faydasının yanında kan akısını hızlandırdığından hızlı kalorı yakarak kılo vermeye yardımcı olduğu yazıyor nette. Ama ödeme daır ben pek bısey bulamadım. Bu yesıl çay cıdden ödem söktürüyormu. Bilen okuyan varmııı..

Son düzenleme:
%100 etkisi yoktur tabi canım, başka şeyler de etkilemiştir mutlaka, ama uykunun da etkisi büyük. Bir de uyku düzeni bozulunca zaten vücutta şişlik oluyor. Yağ değil tamam ama, tartıda mutlu olmamızı engelliyo bu da.. İnşallah takılmazsın daha, atlar geçersin :KK66: :122:

Beyninde canlandır canım. İncecik olduğunu, güzel güzeeelll salındığını düşün :KK66: Kendine aynada öyle baktığını düşün :KK12: İstediğin gibi olacaksın inşallah :KK66:
oyyoyyyoyyyy naptın yaa hevesim iyice tavan yaptı:KK52::KK52::KK52:
bende ıstıyorum o cıcılerden :KK17::KK17:

:):21::21::21:böyle yapcaz o zaman işte

Bende 3 lt kesın ıcıyorum suyumu. Ekstradan dıger sıvılarımda 1,5 -2 lt kadardır. Ayy wcden gerı gelemiyorum. Bugun yesıl çay ıcmeye başladım ondanmıdır nedır daha bı sık ve uzun gıttım wc ye.
Yesıl çayla ılgılı birçok faydasının yanında kan akısını hızlandırdığından hızlı kalorı yakarak kılo vermeye yardımcı olduğu yazıyor nette. Ama ödeme daır ben pek bısey bulamadım. Bu yesıl çay cıdden ödem söktürüyormu. Bilen okuyan varmııı..
Onu bilmiyorum canım. Yani faydalarını da ezbere bilmiyorum da :KK1: yağ yakımını hızlandırdığını biliyorum. Ayrıcaaa 7 otlu çayın içinde var ama, ayrıca da aldım MATE çayı. O da çok faydali bişi :KK66: Bakınız aşağı :KK66: Paraguay çayı olarak biliniyormuş ve antioksidan özelliği de yeşil çaydan bilem fazla. Asıl ödem söktürücü bu diye biliyorum:

Mate Çayı tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılmaktadır. Vücutta yağ emilimini engelliyor, yağların hızlı yakılmasını sağlıyor ve vücuttan su atılımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda kafein benzeri özelliklere sahip fakat kafeinin kötü etkisine sahip değildir. Her yaştan grubu tarafından kullanılabilir. Metabolizması yavaş işleyen kişiler için son derece sağlıklı bir içecektir. Tam etki için günde üç fincan tüketilmelidir.

Yağ yakımını artırıcı, metabolizmayı hızlandırıcı ve enerji verici etkileriyle kilo vermek isteyenler için mükemmel bir yardımcı. Dr, Torben Anderson`un 2004 yılında Danimarka`da Charlottenlund Medical Centre`de 44 sağlıklı şişman insan üzerinde yaptığı deneysel çalışmada, 45 gün boyunca mate yaprağı çayı ve ekstresi kullanan grup ortalama 5 kg kaybetmiş, kontrol grubunda ise kilo kaybı olmamış. Mate yaprağı hakkında yapılmış buna benzer yüzlerce bilimsel araştırma mevcut. Kilo vermeye yardımcı özellikleri yalnızca metabolizmayı canlandırması ve yağ yakımını artırmasıyla sınırlı değil, iştah baskılayıcı etkisi de var.

vs vs :) Ben ödem söktürücüdür diye içiyom ama :) bisürü de faydası varmış :KK66: Araştırabilirsin.

oyyoyyyoyyyy naptın yaa hevesim iyice tavan yaptı:KK52::KK52::KK52:

:):21::21::21:böyle yapcaz o zaman işte

:KK1::21::21::KK34:

Son düzenleme:
kızlar müşteri ziyaretindeydim yeni döndüm ,açtım kk'yı.
nedense bu hep 324.sayfadan açılıyor,ben de ona dikkat etmemişim.okuyorum da okuyorum,aaaaa diyorum ne güzel bir sürü yeni arkadaş katılmış aramıza çünkü hiç birini tanımıyorum.anaaaam sonra bir baktım kii ohooo ben yıllar öncesindeymişim meğer:KK9:
neyseki kavuştum sizee :KK16:
kızlar bu leslie ne ayaktır,biri bana dese yaaa ben onu da yapiiim neyin nesiyse :KK8:

eneeemm günde 4-5 litre sıvı mı tuketıyorsun totalde yanı :KK53: zararlı degıl mı o kadarı kıs :44:

eneeemm günde 4-5 litre sıvı mı tuketıyorsun totalde yanı :KK53: zararlı degıl mı o kadarı kıs :44:

ama uzmanlar bıle demıyormu gunde en az 2-3 lt sadece su. diğer sıvılar suyun yerını tutmuyor. ben 3 lt suyu sabah saat 9 akşam 18 arası ıcıyorum. yanı ısteyken. eve gıdıncede unutmazsam ıcıyorum ama cogu zaman unutuyorum. yada ıhtıyac duymuyorum. yemek yerım hemen peşine peşpeşe çay içeriz alışkanlık işte :KK34:

kızlar merhaba; şimdi kendi çizelgemi oluşturma çabalarındayım da benden pin istiyor onu nerden edinecem

geçen gün konuştuğum bir eczacı 2,5 litreyi aşmayın tehlikeli olur dedi. su toksik etki yapıyormuş. zahirlenme falan...

seni seviyoruummmm deli şeyyyyy :KK16::KK23::KK19::KK9:

Bende seni seviyorum kuzummm. Canım sıkıldı ne yapayım güldüreyim seni dedimm.

kızlar müşteri ziyaretindeydim yeni döndüm ,açtım kk'yı.
nedense bu hep 324.sayfadan açılıyor,ben de ona dikkat etmemişim.okuyorum da okuyorum,aaaaa diyorum ne güzel bir sürü yeni arkadaş katılmış aramıza çünkü hiç birini tanımıyorum.anaaaam sonra bir baktım kii ohooo ben yıllar öncesindeymişim meğer:KK9:
neyseki kavuştum sizee :KK16:
kızlar bu leslie ne ayaktır,biri bana dese yaaa ben onu da yapiiim neyin nesiyse :KK8:

Hoş geldin.
Bu lesli denen kadın deli canımm.
Geçmiş sahneye durduğu yerde yürüyor. Manyak o kadar çok konuşuyorki sende onla birlikte yürüyorsunn. Hani sahile çıkarsın yanında çenesi düşük biri olur ne kadar yorulsandan uhabbet o kadar koyudur ki anlamazsın. Al işte bu kadın öyle. DÜşük çeneli. İngilizceside akıcı. Ben bile anlıyorum yanii. Aa bir bakmışsın 5 mil 10 mil yürümüşsünnn. Ben 3 kere falan denedim. Sabahları 5 dk süreni var . AYakları falan açmak için iyi olabilir aslında.
Birde her sabah enerji veren şey var. Buda mıydı yogamıydı. Adını hatırlamıyorum ama o da 5 dk sürüyor ve ömrü uzatıyormuş. Rahipler yapıyormuş bisiklete binmeden önce iyi geliyormuş. En az 1,5 saat diyorlar.. :)
Ay kendi kendime kahkaha attımmm.

Aklıma bir şey geldiiiiii :KK1: Hani Probis var ya açılımı proteinli bisküviiii olan, biz protein diyeti yapıyorsakkk proteinli bisküvi yiyebilirizzzzz ahahahahaha yani probis yiyebilirizzz düz mantık :KK1:

demek isterdim ama neysee :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
bayılırım probise...bence dukan amcaya bı solıyelım bu probıs ısını..onun memlekette probıs bılınmez bı bılınse:KK70:

çocukluğumdan beri çay tiryakisiyim. sigarayı bıraktığımdan beri daha az içiyorum ama eskiden günde en az 15-20 bardak içerdim. ben çayın idrar söktürücü olduğunu düşünürdüm hep. yani en azından bende yaptığı etki oydu. o yüzden su tutuyor mevzusu pek inandırıcı gelmedi. ayrıca yeşil çayı idrar söktürücü, ödem atıcı olarak içiyoruz. geçen gün osman müftüoğlu yeşil çayla siyah çayın birbirinden pek farkı yoktur, sadece yeşilçayı anti oksidan özelliği biraz daha fazladır. yeşil çay içmekten hoşlanmıyorsanız siyah çay için dedi. bu durumda siyah çay neden su tutsun?
osman beyi öpüyorum:KK70:
Bisiklete binmek istiyorum Callen yaptıktan sonraaaaa...

Benım bısıklet 84 kg agırlıgıma dayanamadı arka teker arıza verdı ..bı yaptırıyım ucucuaz yıne az daha zayıflıyım da ole bınıyım onun da canı var:KK70:

Tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar

Son düzenleme:
Callan plates tarzı evde yapılabilen bir program. KK da aratırsan çıkıyor 599. sayfada da linkler var. Oradan indirebilirsin. Her çeşidi var..

Kuzum hepsi evli ve 2 çocuklu. Gerçi büyük olan ayrı yaşıyor hemde tam ideal adam ama o da cici yengeyle yaşıyor. Hemde pek yakışıklı. Ay maşallahhh abicimeeee.

Medesam duydunmu. Yaş 29 3 çocuk. Biz olduk 33 daha koca bile yok. Ne ara doğuracam şaştım ben bu işe..

Amaaaannn duydum ve psikolojim bozuldu,çöktüm resmen.nolcak bizim bu halimiz bilmiyorum.bekle bende gelicem bisiklet binmeye:KK9:

yani çok tatlı yapmıyo orası kesin :KK37:

takita mı hmm eczaneden mi aldın canım :44:

hmm boyun uzun galiba :) in olursun canım 6 lılarıda bir gör :KK8:

yok cnm ben onu büyük marketlerin birinden aldım ama eczanede de vardır belki bilmiyorum.splendaya göre gramajı daha fazla,fiyatı yarısı kadar :KK34:
heee boy 1.76 ama kilo da hala 72.2 falan neyse 69a kadar yolu var,sonra gelsin güçlendirmeeeee :KK55:

super dün şöle bir izledim de yapacak güç bulamadım, ama akşam kesin yapacağım , oturmaya alıştıkça yapası gelmiyor insanın :KK1: delycim istediğim yere atandım, okul evime çok yakın 5 dakikalık yürüme mesafesinde :KK34: 24 yaşındayım, son sınıflara vermeseler diyorum valla nasıl zaptederim bilemiyorum :KK1:

Bugün göreve başladım kızlarrr, okul müdürümde çok genç valla, bir tane daha yeni başlayan öğretmen vardı gayet iyi karşıladılar bizi :KK34: ama sınıfa girdiğimde şok oldum, tüm sınıflarda akıllı tahta ve ben kullanmayı bilmiyorum , gülsem mi ağlasam mı bilemedim :KK1: üniversite de hocam demişti öğren kullanmayı lazım olur ilerde diye amaa benn.... derse bile gitmemiştim :KK1: neyse ilk gün kurcalaya kurcalaya öğrenirim artık :KK37:

başın saolsun canım...

medesam hindi külbastıyı nerden alıyorsun, marketlerde hiç görmedim de:44:

canım çok sevindim senin adına valla,hadi bakalım Allah utandırmasın :KK16:
bizim burda pehlivanoğlu diye bir süpermarket var,sizin memlekette de var mıdır bilmiyorum hah işte bir tek orda buluyorum ben.bir de soslu,baharatlı falan ama bize uygun.ayy ayıptır söylemesi pamuk gibi oluyor,dana gibi yiyiyorum :KK56:
o değil de,bunun oğlu var hakan pehlivanoğlu,aynı lisede falan okumuştuk biz bunla sonra iş gereği yolumuz kesişmişti bi kere acaba ben bu çocuğun üstüne mi gitsem ne halt etsem,nerden aklıma geldiyse.ohhh veliaht doğururum bir tane de ondan sonra hepinize hindi külbastı ısmarlarım vallahiii :KK9::KK9::KK9:

Müşteriye mi çıkcan :KK53::KK53::KK53::KK53: :KK9::KK9::KK9:

tamam canım ben de bakim geçmişe doğru, bu gece yalnızım yapim kendime :KK34:

işler güçler var çok komik ben bayılıyorum, çok da gülüyorum bence yalan dünyadan bile daha iyi, bir de bu ara the newsroom izliyorum o da çok güzel, komedi değil ama çok başarılı, yabancı komedi istersen tavsiye verebilerem ama :KK34:

heee müşteriye çıktım,bu oteli nasıl dolduruyorum sandın sen kuzum,hizmette sınır yoktur :KK9:

geçen gün konuştuğum bir eczacı 2,5 litreyi aşmayın tehlikeli olur dedi. su toksik etki yapıyormuş. zahirlenme falan...

Eğer zorlanmadan içiyorsakk sorun yok bence....

Hoş geldin.
Geçmiş sahneye durduğu yerde yürüyor. Manyak o kadar çok konuşuyorki sende onla birlikte yürüyorsunn. Hani sahile çıkarsın yanında çenesi düşük biri olur ne kadar yorulsandan uhabbet o kadar koyudur ki anlamazsın. Al işte bu kadın öyle. DÜşük çeneli. İngilizceside akıcı. Ben bile anlıyorum yanii. Aa bir bakmışsın 5 mil 10 mil yürümüşsünnn. Ben 3 kere falan denedim. Sabahları 5 dk süreni var . AYakları falan açmak için iyi olabilir aslında.
Birde her sabah enerji veren şey var. Buda mıydı yogamıydı. Adını hatırlamıyorum ama o da 5 dk sürüyor ve ömrü uzatıyormuş. Rahipler yapıyormuş bisiklete binmeden önce iyi geliyormuş. En az 1,5 saat diyorlar.. :)

Tibet şeysiydii hatırladım şimdiii. Tibetin gençlik sırrı....

Hoş geldin.

ahahahahahaha ipekkkkk öldüm koptum akşam akşam yaaaaa,yirim seni yiriiiimmmmmmmm,ahahah demek rahipler bisiklete binmeden önce buda yapıyormuş : 60:
len hakkat soruyorum yerimde mi yürüyorum,herkes yapıyor ne bu leslie yaa.cidden öyle deli gibi yürücek miyim,saçmaymış la bu:KK9:

kızlar merhaba; şimdi kendi çizelgemi oluşturma çabalarındayım da benden pin istiyor onu nerden edinecem
Yeni oluşturuyorsan pin'e bişi uyduruyorsun. O sonradan güncellerken kolay olsun diye soruluyor da ben hep sıfırdan yapıyorum. Pek gerekli bişi değil yani. Salla bişi gitsin :KK66:

Zorla içmeyenler için sorun olmaz sanırım ama, ben susamadığım halde zorla içtiğim için, dediğin doğru olabilir belki. 2250 ml oldu :) Yeter madem :)

......
Benım bısıklet 84 kg agırlıgıma dayanamadı arka teker arıza verdı ..bı yaptırıyım ucucuaz yıne az daha zayıflıyım da ole bınıyım onun da canı var:KK70:
Hahahhaa :KK9::KK9: Ay komiikkk :KK70::KK70: :KK1:

bayılırım probise...bence dukan amcaya bı solıyelım bu probıs ısını..onun memlekette probıs bılınmez bı bılınse:KK70:

osman beyi öpüyorum:KK70:

"Ah ben kilomu taşıyacak ve dayanacak bi bisiklet bulsam inmeyecemde üstündenn" veee medesa kahkahayı basar....

Amaaaannn duydum ve psikolojim bozuldu,çöktüm resmen.nolcak bizim bu halimiz bilmiyorum.bekle bende gelicem bisiklet binmeye:KK9:

yok cnm ben onu büyük marketlerin birinden aldım ama eczanede de vardır belki bilmiyorum.splendaya göre gramajı daha fazla,fiyatı yarısı kadar :KK34:
heee boy 1.76 ama kilo da hala 72.2 falan neyse 69a kadar yolu var,sonra gelsin güçlendirmeeeee :KK55:

canım çok sevindim senin adına valla,hadi bakalım Allah utandırmasın :KK16:
bizim burda pehlivanoğlu diye bir süpermarket var,sizin memlekette de var mıdır bilmiyorum hah işte bir tek orda buluyorum ben.bir de soslu,baharatlı falan ama bize uygun.ayy ayıptır söylemesi pamuk gibi oluyor,dana gibi yiyiyorum :KK56:
o değil de,bunun oğlu var hakan pehlivanoğlu,aynı lisede falan okumuştuk biz bunla sonra iş gereği yolumuz kesişmişti bi kere acaba ben bu çocuğun üstüne mi gitsem ne halt etsem,nerden aklıma geldiyse.ohhh veliaht doğururum bir tane de ondan sonra hepinize hindi külbastı ısmarlarım vallahiii :KK9::KK9::KK9:

heee müşteriye çıktım,bu oteli nasıl dolduruyorum sandın sen kuzum,hizmette sınır yoktur :KK9:

Hakanın telini de verseydin. Bide isiim yazmış. Anası bacısı dukan yapıyorsa sorarım sana...Forumda tanıdığı falan vardır şok şok şokkk. Diet kahve yaparsın artık tuzlusundann. Şu acıyan tatlandırıcı varya ondan katarız kahveyee. Ooo ben uçtum yineee.

X