Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ahahahahahaha ipekkkkk öldüm koptum akşam akşam yaaaaa,yirim seni yiriiiimmmmmmmm,ahahah demek rahipler bisiklete binmeden önce buda yapıyormuş : 60:
len hakkat soruyorum yerimde mi yürüyorum,herkes yapıyor ne bu leslie yaa.cidden öyle deli gibi yürücek miyim,saçmaymış la bu:KK9:

Evet evet. Durduğun yerde rap rap rap asker gibi yürüyorsun. Bazı hareketlerde var. Ve anlayışlı hatun. Tam yorulurken tempo değişiyor. Yormuyor yanii. Sen bi dene kuzuu..

geçen gün konuştuğum bir eczacı 2,5 litreyi aşmayın tehlikeli olur dedi. su toksik etki yapıyormuş. zahirlenme falan...

Yahu kuzular,su herşeye faydalı diyorlar cildi yeniler odur budur,hem dukan da demiş ya içiniz yıkanırcasına bol su için diye.hem böbrekler zarar görmesin diye zaten çok tüketmeliyiz.sonra biliyorsunuz böbreği ağrıyanlar oluyor bazen.
sudan zarar gelmez bence.yaaa bana burda çok su içersen ölürsün diyen bile oldu yaaa,dely falan hatırlıyordur onu kesin,ayy bi garip olmuştum o gün,o ne yaaa daha neler :KK9:

bende burda 3 lt içiorum evdede 1 lt ye yakın içiyorumdur heralde:) vee gülay kaçar sizleri öper kuşlar kendinize iyi bakın yarın inş. eksilmiş kalkarımm

Yahu kuzular,su herşeye faydalı diyorlar cildi yeniler odur budur,hem dukan da demiş ya içiniz yıkanırcasına bol su için diye.hem böbrekler zarar görmesin diye zaten çok tüketmeliyiz.sonra biliyorsunuz böbreği ağrıyanlar oluyor bazen.
sudan zarar gelmez bence.yaaa bana burda çok su içersen ölürsün diyen bile oldu yaaa,dely falan hatırlıyordur onu kesin,ayy bi garip olmuştum o gün,o ne yaaa daha neler :KK9:
:KK1: Hatırladım canım. Zorla bi damacana içersen zehirler zannımca :) Ya da ben 5 litre içsem belki zehirler beni :S Bu kadar mı susamaz bi insan yaa :KK70: Ben yani.. Ama susayana zararı olmaz :KK66:
Bu arada Dukan amcam 2-3 litreden sonrası faydasız diyor kitapta. Tam yerini bilmiyorum ama emin gibi bişeyim. Bakarım.. Yani faydasız derken, ekstra içince ekstra faydası yok, anlamında. 2-3 litre kafi anlamında :KK66: 2-3 litrenin faydası 5 litrenin faydası ile aynı anlamında :KK70: Daha başka nasıl anlatılır bilemedim :KK1: Tabi o da kişiden kişiye değişir muhtemelen. Yanlış bişi demiş de olmiyim şimdik.. Ben de 3 içiyim bakalım :44:

Son düzenleme:
"Ah ben kilomu taşıyacak ve dayanacak bi bisiklet bulsam inmeyecemde üstündenn" veee medesa kahkahayı basar....

benim 120 kg bi arkadaşım var. her yere bisikletle gidiyor. senin kilonda ne var ki bisiklet taşımasın. benim de çok hevesim var ama binmeyi bilmiyorum.

zorlnmak mesele değil de, gerçekten sağlıksızmış. daha önce de duymuştum bunu ama eczacı kadın ciddi ciddi çok tehlikeli dedi.
Olabilir canım. Ama mesela benim eniştem çok susuyo. Adam gece kalkıp bile 2 litre su içiyo. Şimdi susayan insana da içme, zararlı denmez ya hani. Canı istiyo sonuçta.. O zaman susadığı halde içmicek mi? Olmaz ki öylee :44:

ya 74 nedir ki taşır taşır

benim 120 kg bi arkadaşım var. her yere bisikletle gidiyor. senin kilonda ne var ki bisiklet taşımasın. benim de çok hevesim var ama binmeyi bilmiyorum.

Ay karnıma ağrılar girdi bu konuyu kapatabilirmiyiz. Yoksa bütün servis yolu boyunca aklımdan çıkmayacak. MEDESAMM sen çok yaşa emiii. Bisiklete binmiş kadar eğlendim wallaa...

ben 85 ken benımkı benı tasımadı.. habıre lastık havası ınıyor tamıre gıt gel... hatta konusma soyle gectı

ben: ya bozuk mu bu bısıklet? habıre hava ınıyor
tamırcı: yok hocam bozuk degıl olur oyle arada
ben: ya degıstırelım mı tekerı komple?
tamırcı: hocam olur arada ole gerek yok
ben: arada olsa neyse her bınıste oluyor degıstırcem tekerı bozuk bu
tamırcı: hocam kızmayın ama agırlıktan kaynaklanıyor
ben : :s:s:S:s:S:s:S:s:s:sS (mosmor)

iyi akşamlar kızlarr.. yarın umarım epeksili dönerim... bol eksili yarınlaarrrrr. heyoooooo....

iyi akşamlar kızlarr.. yarın umarım epeksili dönerim... bol eksili yarınlaarrrrr. heyoooooo....

evet evet. Durduğun yerde rap rap rap asker gibi yürüyorsun. Bazı hareketlerde var. Ve anlayışlı hatun. Tam yorulurken tempo değişiyor. Yormuyor yanii. Sen bi dene kuzuu..

"ah ben kilomu taşıyacak ve dayanacak bi bisiklet bulsam inmeyecemde üstündenn" veee medesa kahkahayı basar....

Hakanın telini de verseydin. Bide isiim yazmış. Anası bacısı dukan yapıyorsa sorarım sana...forumda tanıdığı falan vardır şok şok şokkk. Diet kahve yaparsın artık tuzlusundann. şu acıyan tatlandırıcı varya ondan katarız kahveyee. Ooo ben uçtum yineee.

ay karnıma ağrılar girdi bu konuyu kapatabilirmiyiz. Yoksa bütün servis yolu boyunca aklımdan çıkmayacak. Medesamm sen çok yaşa emiii. Bisiklete binmiş kadar eğlendim wallaa...

ben 85 ken benımkı benı tasımadı.. Habıre lastık havası ınıyor tamıre gıt gel... Hatta konusma soyle gectı

ben: Ya bozuk mu bu bısıklet? Habıre hava ınıyor
tamırcı: Yok hocam bozuk degıl olur oyle arada
ben: Ya degıstırelım mı tekerı komple?
Tamırcı: Hocam olur arada ole gerek yok
ben: Arada olsa neyse her bınıste oluyor degıstırcem tekerı bozuk bu
tamırcı: Hocam kızmayın ama agırlıktan kaynaklanıyor
ben : :s:s:s:s:s:s:s:s:s:ss (mosmor)

gözümden yaşlar geliyor kızlar,elimle ağzımı kapatıyorum kahkahalarım duyulmasın diye ama kapımın önünden her geçen bana bakıp noluyor diyor,kovulcam valla.karnıma kıramplar giriyor,cidden kapatalım çok fena oldum :KK60:
Sizi çoook seviyorum,çook yaşayın emi :KK16:

kızlar müşteri ziyaretindeydim yeni döndüm ,açtım kk'yı.
nedense bu hep 324.sayfadan açılıyor,ben de ona dikkat etmemişim.okuyorum da okuyorum,aaaaa diyorum ne güzel bir sürü yeni arkadaş katılmış aramıza çünkü hiç birini tanımıyorum.anaaaam sonra bir baktım kii ohooo ben yıllar öncesindeymişim meğer:KK9:
neyseki kavuştum sizee :KK16:
kızlar bu leslie ne ayaktır,biri bana dese yaaa ben onu da yapiiim neyin nesiyse :KK8:

OOOOO sen leslie ablayla tanışmadın mıııı :KK52::KK52::KK52::KK52: evde yürüyüş yaptırıyor, çok eğlenceli o da, 15 dk de 1 mil yürüyorsun, ben yaptım baya onu, şekillendiriyor ama callan kadar etkili değil tabi :KK51:

Canlaaaar :)) Bu fittirik kızanlar yani medesa ve ipekooo, bisikleti bildiğiniz "bisiklet" gibi düşünmüyo sanırım :KK70: ya da ben fesatım :KK9::KK9: İlahi kızlar :KK70::KK70:

ben 85 ken benımkı benı tasımadı.. habıre lastık havası ınıyor tamıre gıt gel... hatta konusma soyle gectı

ben: ya bozuk mu bu bısıklet? habıre hava ınıyor
tamırcı: yok hocam bozuk degıl olur oyle arada
ben: ya degıstırelım mı tekerı komple?
tamırcı: hocam olur arada ole gerek yok
ben: arada olsa neyse her bınıste oluyor degıstırcem tekerı bozuk bu
tamırcı: hocam kızmayın ama agırlıktan kaynaklanıyor
ben : :s:s:S:s:S:s:S:s:s:sS (mosmor)

Ahahahhah :KK9::KK9::KK9: Koptum yaaa :KK70: süper hikaye buuu :KK70::KK70: Hahaha :KK70: Sen zayıfla da bisikletinle o adamın önünden bi geç canım yaa :KK70: Bi zamanlar ağır ama gururlu bi kız vardı dersin hahahah :KK60:

Son düzenleme:
Olabilir canım. Ama mesela benim eniştem çok susuyo. Adam gece kalkıp bile 2 litre su içiyo. Şimdi susayan insana da içme, zararlı denmez ya hani. Canı istiyo sonuçta.. O zaman susadığı halde içmicek mi? Olmaz ki öylee :44:
sen de haklısın gülüm. ben de geçen gün 3,5 litreden fazla içtim. aman zararlıysa da çok uğraşamam. zaten 2 litreyi anca bitiriyorum ben.

X