Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hemen oraya bir miktar tatlandırıcı ve bu şekilde yapılmış bi dondurma farz oldu halde!!!
ben de şu an işteyim ayranla takılıyoruz kardeş kardeş :nazar::nazar: :KK37:

bencede lazım tatlım haklısın:KK9: ama unutuyorum yaaa offff

veeeeee regl öncesi krizim sabahtan beri dürttü..bravo yedim elim ayağım titredi.halbuki sabahtan öğle yemeğimi akşam yemeğimi yapmıştım acıktıkça saçmalamyım diye..ama olmadı:KK59:..benimde tatlandırıcım yok..almadım hala..
şimdi ocağa yemek koyup peşimden kaplan kovalıyor gibi koşacağım..
dukan amca yerseniz hemen üstüne spor yapablirsiiniz demiş en azından yediğinizin kalorisini yakmış olursunuz yazmış..:KK17::KK55::KK8:

bravo mu:KK53:

offf offff.ben bi zero alıp içiyim bari soğuk soğuk belki rahatlarım o zaman. canım hareket yap spor yap gider sen üzülme.

oh güzel diyosunda iş yerinde böyle güzel şeyleri nasıl yapayım.

hala bir tatlandırıcım yooookkkk:63:[/QUOTE]

canım günde 2 meyveli yoğurt hakkı var 1 tane yiyebilirsin iş yerinde

offffffff off ya kızlar delircem ya delircem dukana başlayalı tam bugün 28 gün oldu ve ben 28 gün içinde ikinci adetimi oldum az önce zaten belirtiler vardı belim fena halde kırılcak sanki orta yerinden

hanımlar selamlar;

lısteye katılmak ıcın gec kalmısım. Elisaya bılgılerımı attım benı de ekler belkı.

Bugun 20 lık dısımı cektırdım, kucucuk yere 5 dıkıs attılar, agrılar ıcındeyım ama eve geldım ılk ıs forumu actım :)

3 saat bırsey yıyemeyecegım; sabah yedıgım yulaf krebıyleyım, aclıktan oldum valla :)

aksam ıcın de yayla corbasını yapıp ılık ıcecegım :)

geçmiş olsun canım...yayla çorbası iyi fikir..benimki de yeni bitti,ben de ıspanak çorbası yapacağım:)

slm bende bu ara çok fazla giremiyorum :) benim iyi gidiyor toparladım kendimi 1600 gr daha verdim arada :) ama son 2 gündür harfiyen yapmama rağmen 100 er gramlık artışlar var verdiklerimi topluycam geri herhalde 100 er 100 er :)

sevındım adına kac kılosun sımdı bende dun bayagı yedım kebaplar tavuklu pılavlar ama aynı kaldım 64.2 bugunde mercımeklı kofteler. ama ptesı bende sıkı baslayacagım 64te takılı kaldım Allahtan almıyorum.bunada şükür:KK1: almazsın oyle hemen ödemdir o aldıkların eskıden gund e1 alıoduk sımdı gramlara dustuk buda başarı:KK61:

Kızlar bugun ne güzel ne hareketli bir gün olmuş burda.

Şimdi hepsini tek tek okuyacağım. Hem 12 Haziran bizim yıldonumumuzdu, bu tarih yaklaştığı su gunlerde cok zorlanıyorum ama ıyı kı burası var okurken vakit geçiyor ve ben O na mesaj yazmıyorum
:KK59:

Benim de, bu diş agrısından en azından kaçamak yapmak aklıma bile gelmiyor; pollyannacılık oldu belki ama :KK1:

üniversiteden sonra master yapmak için gittim ( mimarlık) ama daha dil okulundayken bir Sienalıya aşık oldum:)) evlendim kaldım:-) bir kızım oldu ( şimdi 17 yaşında) ama 9 sene önce boşandım aldım kızımı döndüm yurdumuza-)) Ben senin yerinde olsam kalırım. Bura zorr hem de çok zorrrrr.-)))

nasıl özenerek okudum anlatamam..
ben marmarada okuyorum bırakın yurtdışına gitmeyi kendi fakültemde çift anadal yapamadım.. yaptırmadılar..
onu geçtim yaz okulunda üst dönemden ders alamadım.. çünküsem vermediler..

ben de master a saklıyorum yurtdışı hakkımı :)))
dualarınıza açığım :kk77::kk77::78::78:

ya gızlar, şimdi ben bişi deneyeceğim lakiiiinnnn sorularım warrr; ekmek/ poğaça arası bişi var aklımda da..mayalı yapmayı düşünüyorum...sizceee yulaf kepeği ya da ezmesi un görevi görür müü? yani hamur gibin olur mu kii:97::97:

Ya cino ben de düşündüm,bence görür ama benim asıl tereddütüm mayada..biliyorsun ekmeklerin kilo aldırmasının en büyük sebebi mayaları,alkollerin de öyle...hani yaş maya kilo aldrıır mı bilemedim..keklere kabartma tozu kullanıyorum gerçi ama yaş maya aynı mı ki?

vuvuu'cum teşekkür ederim.

Doktor; sert, cok soguk, cok sıcak birşeyler yeme dedi, çorbayı yapıp sogumasını bekleyecegım ılıkken içeçeğim hem ogunu hafıf gecırmıs olurum hem de doktorun dedıklerıne de uymus olurum :)

Bu arada; ben bu dıyete baslamadan onceydı; bir komsu abla var o vermişti brokoli corbası demıstı ben de ıcmem brokolıyı zaten sevmem felan derken tatmıstım cok guzeldı sut ıle yapmıstı, bız de belkı onu dıet sutle yagsız versıyonunu yapabılırız.

geçmiş olsun canım...yayla çorbası iyi fikir..benimki de yeni bitti,ben de ıspanak çorbası yapacağım:)

Doktor; sert, cok soguk, cok sıcak birşeyler yeme dedi, çorbayı yapıp sogumasını bekleyecegım ılıkken içeçeğim hem ogunu hafıf gecırmıs olurum hem de doktorun dedıklerıne de uymus olurum :)

Bu arada; ben bu dıyete baslamadan onceydı; bir komsu abla var o vermişti brokoli corbası demıstı ben de ıcmem brokolıyı zaten sevmem felan derken tatmıstım cok guzeldı sut ıle yapmıstı, bız de belkı onu dıet sutle yagsız versıyonunu yapabılırız.

canım ben sürekli yapıyorum sütle brokoli çorbası,çok güzel oluyor,kabak havuç filan da katıyorum..hatta geçen karnıbahar bile kattım...yulaf kepeği ve sütle krema yapıp içine katıyorum..tavsiye ederim..
bu arada üzme kendini böyle ama üzülüyorum ben de:KK58:
ayrılmanız doğru karar değilmiydi kuzum sen niye bu kadar ayrılık acısı çektin??

Ya cino ben de düşündüm,bence görür ama benim asıl tereddütüm mayada..biliyorsun ekmeklerin kilo aldırmasının en büyük sebebi mayaları,alkollerin de öyle...hani yaş maya kilo aldrıır mı bilemedim..keklere kabartma tozu kullanıyorum gerçi ama yaş maya aynı mı ki?

walla maya serbest demiş simla:)) ona dayanaraktan uydurdum walla bişi fırının ısınmasını bekliyorum:44: hem yulaf kepeği hem de ezmesinden koydum...kuru maya kullandım bakalım nası olcek:)) fazla umutlu değilim ama:KK66:

penac geçmiş olsun canım ne illettir o yirmilik iyi bilirim aman sıcak soğuk tüketip birde üstüne iltahap yaptırma sakın dikkat et canım brokoli çorbası gerçekten çok nefis oluyor da ben şunu merek ediyom diyelimki yaptımız çorbada azda olsa bir sebze var o çorbayı saf pro günümüzdede yiyebilirmiyiz

oh mıs gıbı oluyordur. Bu arada karnıbaharın mevsımı ne zaman? Ben cok severım cunku sımdı aklıma geldı sen soyleyınce :)

Beni bırakıp gitti vuvucum, durduk yerde bir anda.. Bırakıp gitti :KK43: Ve bu yaz evlenecektik, ve benim ilk erkek arkadasımdı :KK43: Bu yasıma kadar ilk kez birini almıstım hayatıma; evlenmeyi o cok ıstıyordu; beni ikna etti, ben onu cok sevdim, ama o sımdı yok ıste gitti :KK59:

canım ben sürekli yapıyorum sütle brokoli çorbası,çok güzel oluyor,kabak havuç filan da katıyorum..hatta geçen karnıbahar bile kattım...yulaf kepeği ve sütle krema yapıp içine katıyorum..tavsiye ederim..
bu arada üzme kendini böyle ama üzülüyorum ben de:KK58:
ayrılmanız doğru karar değilmiydi kuzum sen niye bu kadar ayrılık acısı çektin??

Zeynepcim cok tesekkur ederim. Ben de bari cola zeroyu da cıkarayım dolaptan ısınsın :)

Insallah yarına hafıfler acısı, 5 dıkıs attılar kucucuk yere boyle anlamadım bu kadar acı olacagını tahmın etmemıstım kı.

penac geçmiş olsun canım ne illettir o yirmilik iyi bilirim aman sıcak soğuk tüketip birde üstüne iltahap yaptırma sakın dikkat et canım brokoli çorbası gerçekten çok nefis oluyor da ben şunu merek ediyom diyelimki yaptımız çorbada azda olsa bir sebze var o çorbayı saf pro günümüzdede yiyebilirmiyiz

oh mıs gıbı oluyordur. Bu arada karnıbaharın mevsımı ne zaman? Ben cok severım cunku sımdı aklıma geldı sen soyleyınce :)

Beni bırakıp gitti vuvucum, durduk yerde bir anda.. Bırakıp gitti :KK43: Ve bu yaz evlenecektik, ve benim ilk erkek arkadasımdı :KK43: Bu yasıma kadar ilk kez birini almıstım hayatıma; evlenmeyi o cok ıstıyordu; beni ikna etti, ben onu cok sevdim, ama o sımdı yok ıste gitti :KK59:

üzülme lütfen demekki hayırlısı böyle imiş. karnıbahar kış sebzesi yanlış bilmiyorsam zamanı geçti aslında ama hala var pazarlarda..

X