Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

:KK52::nazar:GÜNAYDINLAR!!! GÜNÜNÜZ GÜZEL DİYETİNİZ KOLAY GEÇSİN...

:KK52::nazar::KK52::nazar::KK52: KIZLAR BU GÜN 72.400:KK53: :KK52::nazar:
2 GÜNDE 1800kg kaybettim:KK66::KK66::KK66:

Günaydın,

Haftasonu kaçamaklarına rağmen 78.2 :KK1: Ya bu arada ben kaçamak dedikçe hiç cevap gelmiyor... Koca forumda bir tek ben mi kaçamak yapıyorum yaaaa ?:KK14: Yoksa kaçamak kelimesi yasaklı da kimse bende yaptım diyemiyo mu? :18:

ben erik yedim günde 2-3 tane oda 3 gün kadar.bir gecede 2 sarma ,1kaşık tereyeğlı semiz otu yoğurtlaması.küçük kare çikolata parçası yemiştim.birde baklava dilimin yarısını çiğneyip(afedersiniz) ağzımda çıkardım ama eşim sindirim ağızda başlar yapma dedi canımız daha çok tatlı istermiş.bundan başka asla kaçamak yapmadım.
valla forumdakiler seni çakmamış yoksa çok kızıyorlar çooook

Günaydınlarrr

Bende de 400 gr. gitmiş bugün , kaçamak yapmadan devam.:79:
Bu arada inanılmaz şişkinlik hissi var, sanırım adet olacağım. Bu durumda adet olmama rağmen 400 gram vermiş olmak büyük başarı benim için :):):)

Son düzenleme:
59 küsürde gittim geldim sürekli.dün sabah 59.300 düm.. bugün 58.800.. çok mutluyum:KK16: 2 haftadır 59 dan aşagıya dusmemıstım en azından dırencı kırdım . ama 3 gundurde canım cıktı buyuk temızlık yapıyorum halı fılan yıkadımgece 11 e kdr temızlık yapıyrm sanırım ondna verdım... yoksa dun bı tane seftalı 1 tanede fındıklı kurabıye yemıstım. :KK17:

Son düzenleme:
kızlar dünden beri dukan diyeti ve karatay diyeti başlıklarınıu okuyorum...:KK12:

Anladıgım kadarıyla bu dukan diyetinde yağsız yogurt -peynir- tavuk-et -balık-yumurta yenecek
bezelye kuru fasulye patates gibi şeyler yasak...:nazar:
ve 1 hafta sadece bu şekilde sonra başka b evre varmış..

:81:Ama sizden ricam biri bana kısaca bu diyette yapılacakları anlatabilirmi bende başlamayı düşünüyorum:)

melodi santralde hangi sokaktan aldın ne olur hatırlamaya çalış santral benim mekanım bende çok bakındım ama bulamadım

canım tek tek aramana gerek yok ben internetten sipariş verdim kargo ücretsiz.sende neden vermiyorsun?

kızlar bugün yine dukan ürünleri aramaktan ayacıklarıma kara sular indi vallahi dukanın dediği ice tea uludağ portakal gazoz bunların hiçbirini bulamadım he birde şu pınarın yağsız süt tozunu bulamadım yalnız bir yerde ice tea ligt oda teneke utuda olanlardan buldum bikaçtane aldım ya valla siz nerelerden alıyosunuz var bunlar her yerde ama ligt değil işte

bende ümraniyede oturuyorum belliki çok yorulmussun senin için alınabileceklerin listesini yapıcam gider alırsın:)

yarın için bana dua edin tahliller temiz çıksın dukana devam edeyim.allah hepimize sağlık versin.yarın sonuçlar çıkarsa size yazarım.

canım inşallah güzel çıkar tahliller.güzel haberlerini bekliyoruzzz
günaaaaaaydınnnn kızlarrrr :79::79::79::79::79:

günaydıııınnn

Günaydın kızlarrrrrr,
Yaw siz gece uyumayıp yazışıyosunuz galiba, dün saat 18.00 de 1001 inci sayfada bıraktım sizi, 12 sayfa daha yazılmış:-))))) Takip edemiyorum valla
Bu arada 2 haftada tık yok demiştim ( aslında yürüyüş yapmıyorum bu yüzden olduğunu sanıyorum ). Lakinnn giydiklerim şıp diye oluyor, hatta dün bi iş arkadaşım, fark ettiğimi söyledi Nası iş anlamıyorum

Günaydınlarrr

Bende de 400 gr. gitmiş bugün , kaçamak yapmadan devam.:79:
Bu arada inanılmaz şişkinlik hissi var, sanırım adet olacağım. Bu durumda adet olmama rağmen 400 gram vermiş olmak büyük başarı benim için :):):)

günaydın tebrikler..:KK9:aynı durumdayız :13:adet öncesindeyim ama hafta başından beri 61.9 dan 61.1 indim bu sabah itibariyle..800gr da benden gitti. :KK34:.hafif sancım var ama gelen gidende yok..:KK50:

canım kusura bakma geç cevap yazıyorum..2 gündür yoktum yeni geldim eve...yok ben internetten almadım..migrosun içinde malatya pazarı die bi kuruyemişci var ordan aldım...bimde kapalı paket satılıyo...malatya pazarında açık satılıyo isteğin miktarda alıyosun...sivasta varmıdır bilmiyorum ama en kötü bimden temin edebilirsin..

canım sagol bimde kalmamış gelmezmiş migros var ama kuruyemiş reyonundaki kız o ne diye sordu internetten hangi siteden aldın benim baktıgım sitede 20 kiloluk paket sattıyordu

Arkadaşlar herkese günaydın..bu sabah herkese benden bir:KK54:
400 gr daha gitmişşş..çok sevindim..üstelik 2 gündür spor da yapamıyordum ve çok üzülüyordum...2 günde toplam 900 oldu..
ama hakettim ben bunu 2 haftadır veremiyordum...pes etmek yok arkadaşlar birgün gerçekten gidiyor...
Daha geçmişi okuyamadım,şimdi okuyup geliyorum..Güne kilo vererek başlayanları tebrik ediyorum,veremeyenleri de az kaldı sabredin diyorum :)

Kizlar bu Kaymacinayi yapinca bize de tatlandirici miktarini yazar misiniz ya? Ben hangi sayfada okudum hatirlamiyorum da; bi kac arkadas denemis bunu ama tatlandiriciyi az koyunca tadi cok kotu oluyomus, yumurta yumurta kokuyomus diye okumustum. Yiyemediklerini yazmislar. Oyuzden sanirim biraz fazla tatli yapmak lazim. Siz de ne kadar koydugunuzu yazarsaniz iyi olur?

Bu tatlı için bilmiyorum ama eğer 500 gr sütten yapacaksanız 1 bardak filan splenda koyun derim ben...O deneyip yiyemeyenlerden biri bendim de...alternatifler yazıldı kızlar daha az yumurtadan yapılabiliyormuş sanırım,birileri yazdı,onları bulsak da öyle denesek aslında..gerçi ben az yumurtayla nasıl koyulaşabileceğini düşünemiyorum bir türlü ama oldu filan diyorlardı,daha az yumurtayla deneyen ölçülerini yazarsa hepimiz için iyi olur..

Günaydııın herkese öpücükler sevgilerr:KK54:

hafta sonu şehirdışındaydım cuma günü de hastalandım :KK50:

geçmişi okuyorum 963teyim ha gayret geliyorum :KK9:

gunaydın kızlar ben guclendırmede bıraz abarttım bır cok sey yedım bugun ıkı kılo fazla gosterdı tartı ama muthıs bır sıslık vardı bu kadarı kılo degıldır su odemde vardır ama her neyse guclendırmeye gecınce ınsanın bası donuyor herseydne yemek ıstıyor ve yedımde sımdı ıcımde bır sey kalmadı. bugun proteın gunum zaten proteın persembelerını yapmamamıstım sındırım sıstemımde sorun olunca bugun yarın proteın gunu yapacagım umarım hemen 64 kıloya duserım aslında düşecegımden şüphem yok:KK1: ama forumdan uzak kalınca hıc te kontrol edemeıdm kendımı buranın katkısı büyük. bundan sonr ahergun yazmaya devam. bu arada yenı dukancılara kolay gelsın ben 10 kılo verdım dukanla guclendırmede onca abartmama ragmen sıskınlıkler dahıl bır ıkı kılo farkedıyor oda zaten bır gun kontrol edınce gecıyor.

Arkadaşlar herkese günaydın..bu sabah herkese benden bir:KK54:
400 gr daha gitmişşş..çok sevindim..üstelik 2 gündür spor da yapamıyordum ve çok üzülüyordum...2 günde toplam 900 oldu..
ama hakettim ben bunu 2 haftadır veremiyordum...pes etmek yok arkadaşlar birgün gerçekten gidiyor...
Daha geçmişi okuyamadım,şimdi okuyup geliyorum..Güne kilo vererek başlayanları tebrik ediyorum,veremeyenleri de az kaldı sabredin diyorum :)

tebrıkler :KK9:bende ozledım kılo vermeyı guclendırmede koruyorsun azıcık alıp verıyorsun ama ben takır takır kılo ınıslerını ozledım.:KK1: bende kendımı toparladım 15 20 gunluk ozgurlugume son verıyorum haydı kılo verelım:KK34:

hepimiz kendi çapımızda prenses değilmiyiz:KK9::KK9::KK9::KK9:

elbette bizde prensesiz ama dukanın bu kadar popüler oldugunu onun dügününden sonra duydum( kitabı daha önce gördüm ama fransızların yeme alışkanlıgıyla bizimki uymaz yapamam diye ilgilenmedim bile)dügünde zaten incecikti kendi kendime dedimki bu kız kaç beden giyiyoduda 2 beden incelmiş bir ayda bende bi deneyim dedim...yani o prenses olup tv çıkmasaydı annesi açıklama yapmasaydı ben hala yerimde sayıyodum

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba..

Ben kitabın atak evresini okudum, seyir evresine geçtim şimdi kendimi hazır hissediyorum ve sabahtan itibaren diyete başlıyorum. Bugün atak evresinde kendime yetecek kadar izinli besinlerden de aldım :)
Yalnız şu detayı sorucaktım size..Yağsız süt ürünleri deniliyor ya..Ben sütü de yoğurdu da light aldım. Peyniri de Tansaşta sordm yağsız peynir varmı diye şarküteri kısmında yokmuş bende sütaşın light beyaz peynirini aldım 1000gr tenekede.Yağı azaltılmış falan şukadar miktarda diyor ama yağsız değil tamamen.
Olmuyor mu yani? Sizler peynir olarak ne tüketiyorsunuz?

Buradaki arkadaşlardan yarım yağlı yada light olmayan ürünlerden tüketenler çok var. Kilo vermeye de devam ediyorlar. Ben hem yarım yağlı, hem light olanlardan kullanıyorum, gayet de memnunum. Sen sacede bulabildiğin en yağsız besinleri tüketmeye gayret et ve motivasyonunu yüksek tur yeter. Kolay gelsin :)))

X