Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ooo kızlar iyiki arnavutum dedim,hemşolar çoğaldı :)
arnavutlar da boşnaklar da eti de,hamur işlerini de,içmeyi de severler maalesef...
bende hepsini severim:26:
bu diyetteyken 2 kere içtim rakı,bir kere de light bira içtim(yani bozdum,1 duble içtim) zararını gördüm..hele ikisinde 1 kilo olarak döndü,diğerinde müthiş haraket yapmıştım ertesi gün artı görmeyeyim diye,olmadı da...ama pişman oldum..çünkü 1 kadehçik içiyorsun,hem birşey anlamıyorsun,hem tadı damağında kalıyor,içmek istiyorsun,hem de deli gibi onu 1 hafta öğütmeye çalışıyorsun..dedim çok saçma ,içmiyorum bundan sonra hiç..ki sonra özel bir davette herkes gırla içti,içmedim,daha mutlu oldum..
yani hiç tavsiye etmem,kaçamak maçamak değil içki,direk diyetten çıkmak(dinden çıkmak gibi oldu bu,aynı zamanda öyle de tabii:KK9:)

yok yahu dinden çıkma olmuyor da işte isyan oluyoo. çokta sık içmiyoruz dukan amca bizi daha dindar yaptı içki miçki yok artıkın haha :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bende şişkinlikten patlayacak gibi hissediyorum valla.... Sökülsekte rahatlasak vallaa. Yanlız adetten sonra çok rahat kilo veriyiliyor. Ödemi vücuttan atarsak gülen dans eden yüzleri buraya ekleriz :) :87:
benim geldi çok şükür 1 gün erken ama olsun..:13::KK66:
Zlom benzer dert ben de de var. 6 gün atakla başladım 3 verddim sonra 2 daha verdim. Yarın bir ay olacak 5 kg ile kaldım. Her gün verenleri duyunca şaşırıyorum

Ben kaçamak da yapmıyorum.Bazılarının yaptığı sabah kahvaltısı o kadar kuvvetli ki ben tüm gün nerdeyse onların sabah kahvaltısı kadar yiyorum. Bir yerde bir hata mı var anlamadım:-(((
5 kilo amı canım ya süper..sık yemek ve bol su öneririm..
canım seyir dönemlerimde evdeyken sürekli atıştırıyor gönlümce bişiler pişirip yiyordum ertesi gün daha fazla gidiyordu ama ne zaman okulda kalmak zorunda olsam yanımda taşıdığım yoğurt süt ve peynir beni doyurmuyordu ve onlarla geçiştirdiğim öğle yemeğimin ardından evde öylesine bişilerle geçiştirip ertesi gün uyandığımda fazla çıkıyordum.doyana kadar yemelisin sofradan hiç aç kalkma ve yanında 1 kçk yoğurtla 1 kçk süt bulundur acıkınca onlarla desteklersin ama öğün atlamamk şartıyla
sık sık yediğimde ertesi gün hop gidiyor ..canım istemeyip az yediğimde artış bi,le görüyorum..
Teşekküler kızlar, evet daha sık yemeye başlıyorum, bakalım nolacak:-)) İlginize tekrar teşekkürler, hepimiz:nazar:e iyi diyetler
:KK56::KK9:
bende arada çok aç kalıyorum:KK43: ondan sanırım of of
aç kalınca meto yavaşlıyor..:KK50:
aynı dert bende de 1 ayda sadece 5 kilo verebildim ve harfiyen uydum ama nafile...
5 kilo çok iyi ..:nazar::KK8:
oooof yolandacım oooof bir de biz verebilsek:KK43:
birden iner merak etmeyin sabır..
benim de çok moralim bozuldu tatlım.kader arkadaşım.43:sabetcez yapıcak birşey yok elbet gidecek .dukan en fazla 20 güne kadar belli olacak diyor.5 günüm gitti.bakalım 15 gün daha sabretcem. nasıl geçicek bilmiyorum.birbirimize destek olalım.sakın bırakma diyeti.verdiğim 3 kiloyu düşünüp teselli ediyorm kendimi.çünkü ben o kiloyu anca 2 ayda verirdim.
spor yapıyormusunuz ..evde leslie ile yürüme var deneyin isterseniz..
hergece ödül yemeği he güzeeelll:) Allahın verdiği nimetlerden ramazanda faydalanmak lazım.ama bişi diim mi ramazan dönüşü bizim forum coşacak şimdiden söyleyim.

aaaa kızlar tickerinde 1 kilodan fazla görürsem hepinizi böyle çekerim:KK4:

ama ama ama kahve keyfi yapıyonus bana söylemiyosunuz:KK59:

vuvum bana öyle iyilik yaparmısın söz verdim kaçamak yok diye günlerdir magnum yemiyorum da:KK69:

magnumdaşım bugün yedim ya hemde az önce..:KK17::18:

off börek pilav demeeee. çok severiz biz çooook. bende kastamonulu olarak çok güzel yerim yani etli ekmek filan off annem onu sacda ne güzel yapar olsada yisekkk dicektim yiyemiycez :KK43:((

aha burası arnavut doluymuş:nazar::nazar::nazar::nazar: eşime söylemiştim geçen vuvuyu adapazarlı hemşoların var diye ama arnavutta çokmuş ama burası doluymuş. kesin yapar artık dukanı hahaha :KK52::KK52::KK52:

ay zeynep koptum yaa. :KK60::KK60::KK60:
lezzetli ve çekicimiyim ben yani:KK23::KK23::KK23:
ben sana göre levrek olabilirim ama basenlerim beni kesinlikle çupra sınfına sokar bebik hahaha :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yolanda vallahi sayende çupra kendini çok narin bir balık gibi hissedecek bu sefer kendini beğenmişlik yapıp fiyatını iceyükseltcek bak ona göre zaten zar zor alıyom:76:

Neler oluyooooo, vallaa foruma yetişmek imkansız... Ben bayadır karın ağrısı ile boğusuyorum, hala da sökülemedim hayırlısı. Yarın tartı ne gösterecek çok merak ediyorum vallaaa...

Bu arada sordum ama cevap alamadım şu ticker'ları nasıl yapıosunuz benimde olsun ama yaa.....

Birde dün zencefilli kurabiyeyi ve kabaklı mücveri yaptım çok da beğendim. Tarifi kimler vermişti hatırlayamıyorum ama ellerine sağlık herkesin :):nazar:

Neler oluyooooo, vallaa foruma yetişmek imkansız... Ben bayadır karın ağrısı ile boğusuyorum, hala da sökülemedim hayırlısı. Yarın tartı ne gösterecek çok merak ediyorum vallaaa...

Bu arada sordum ama cevap alamadım şu ticker'ları nasıl yapıosunuz benimde olsun ama yaa.....

Birde dün zencefilli kurabiyeyi ve kabaklı mücveri yaptım çok da beğendim. Tarifi kimler vermişti hatırlayamıyorum ama ellerine sağlık herkesin :):nazar:

buyur burdan yapabilirsin

http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yo...yeni-eklenti-kilo-cizelgesinin-eklenmesi.html

benim geldi çok şükür 1 gün erken ama olsun..:13::KK66:

5 kilo amı canım ya süper..sık yemek ve bol su öneririm..

sık sık yediğimde ertesi gün hop gidiyor ..canım istemeyip az yediğimde artış bi,le görüyorum..

:KK56::KK9:

aç kalınca meto yavaşlıyor..:KK50:

5 kilo çok iyi ..:nazar::KK8:

birden iner merak etmeyin sabır..

spor yapıyormusunuz ..evde leslie ile yürüme var deneyin isterseniz..

magnumdaşım bugün yedim ya hemde az önce..:KK17::18:

duymamış oluyum magnum çok kötü birşey ben hiç sevmem tadıda öğğğğ çok kötü.:KK9:

olsada yesek:KK59:

Son düzenleme:
yolanda vallahi sayende çupra kendini çok narin bir balık gibi hissedecek bu sefer kendini beğenmişlik yapıp fiyatını iceyükseltcek bak ona göre zaten zar zor alıyom:76:
sagol canım iltifat ediyorsun ama o kadar da zayıf değilim burda çok daha narin kızlar var ama fotoları yok
işin komigi ben bugün levrek yedim işyerinde.. evden getirdim kılçıklarını ayıklayıp ama bi miktarı kalmış içinde bogazıma takılıp durdu zor yedim :KK53::KK53:

benim de çok moralim bozuldu tatlım.kader arkadaşım.43:sabetcez yapıcak birşey yok elbet gidecek .dukan en fazla 20 güne kadar belli olacak diyor.5 günüm gitti.bakalım 15 gün daha sabretcem. nasıl geçicek bilmiyorum.birbirimize destek olalım.sakın bırakma diyeti.verdiğim 3 kiloyu düşünüp teselli ediyorm kendimi.çünkü ben o kiloyu anca 2 ayda verirdim.

hiç bırakır mıyım canım ya. kitabı yalyıp yutuyorum şu anda. bu benim son şansım. Allahın izniye bırakmak yok.

kızzzlarrr bir şey sorucam,ramazanda da devam edecek miyiz dukana? çok susamaz mıyız yaparsakk ? siz ne düşünüyosunuz

oooff millet! insan içinde arkadaşların içinde kaçamamak yapmamak ne kadar da zor!!!! dün gece sabaha kadar bacardi partisi yaptık kumsalda! ama ben hiç bişi içmedim :KK70: cola zero hariç!! ama cips yidim! poff.

bir de erik yiyorum arada bir bence o kadar zararı yoktur :KK43: dimi! dimi dimi!

azönce kipaya gittim kendime takitanın tatlandırıcısını ve şekerlemelerini aldım. şekersiz şekerler :-)

birazdan beze yapacağım! regl yaklaştı tatlı krizlerim çok fenaa!! hiç beze yapmadım umarım tuttururum..

yulaf kepeklerimi de bursada unuttuğumdan ekmek te yapamıyorum. aç olduğumdan oluyor bunlar :KK43: neyse ki pazar günü arkadaşım izmirden alıp getirecek!

kiloma bakmıyorum bile :KK43: umarım artmamıştır.

Sevgiler...

oooff millet! insan içinde arkadaşların içinde kaçamamak yapmamak ne kadar da zor!!!! dün gece sabaha kadar bacardi partisi yaptık kumsalda! ama ben hiç bişi içmedim :KK70: cola zero hariç!! ama cips yidim! poff.

bir de erik yiyorum arada bir bence o kadar zararı yoktur :KK43: dimi! dimi dimi!

azönce kipaya gittim kendime takitanın tatlandırıcısını ve şekerlemelerini aldım. şekersiz şekerler :-)

birazdan beze yapacağım! regl yaklaştı tatlı krizlerim çok fenaa!! hiç beze yapmadım umarım tuttururum..

yulaf kepeklerimi de bursada unuttuğumdan ekmek te yapamıyorum. aç olduğumdan oluyor bunlar :KK43: neyse ki pazar günü arkadaşım izmirden alıp getirecek!

kiloma bakmıyorum bile :KK43: umarım artmamıştır.

Sevgiler...

Canim ya, bezeyi ben denedim dün yapamadim, sen yapabilirsen yazar misin ayrintilarini lütfen? ya buraya ya da dükan diyet tariflerim sayfasina... Bir de sakin firinda az bekletme, en az 45 dk beklemesi gerekiyormus sonradan arastirdigim kadariyla. de ben 1.5 saat tuttum ama yine olmadi, yumusak kaldi :KK43:

Hoşçakalın kızlaarr,mesai biter yazyağmuru gider..

bugün kendimi hafif hissediyorum yarın sabah tartılmak için sabırsızlanıyorum:)

hepinizi kocaman öptüm kendinize iyi bakın.Allaha emanetsiniz:KK71: :KK71:

Son düzenleme:
Canim ya, bezeyi ben denedim dün yapamadim, sen yapabilirsen yazar misin ayrintilarini lütfen? ya buraya ya da dükan diyet tariflerim sayfasina... Bir de sakin firinda az bekletme, en az 45 dk beklemesi gerekiyormus sonradan arastirdigim kadariyla. de ben 1.5 saat tuttum ama yine olmadi, yumusak kaldi :KK43:

hadi yaa :KK43: ziyan olursa çok üzülürüm. o kadar gittim tatlandırıcı aldım. küçücük paket 13tl az değil yani :KK43: splenda daha da pahalı diye almadım. bakalım... denicem.. annemi beklesem daha sağlam olur sanıırm ama bekleyemicem :KK70: o da hiç yapmamış ama işin ehli olunca farklı olurdu belki. şimdi başlıyorum. hadi bakalım inşallah olur

hadi yaa :KK43: ziyan olursa çok üzülürüm. o kadar gittim tatlandırıcı aldım. küçücük paket 13tl az değil yani :KK43: splenda daha da pahalı diye almadım. bakalım... denicem.. annemi beklesem daha sağlam olur sanıırm ama bekleyemicem :KK70: o da hiç yapmamış ama işin ehli olunca farklı olurdu belki. şimdi başlıyorum. hadi bakalım inşallah olur

inşallah başarı olur sonuç..bende yaptım ama yencek gbi olmadı ne yazıkki...ben beğenmedim sanki tatlandırıcı ilaç gibi yaptı tadını..acayip severim normalde bezeyi...inş iyi olurda banada gene umut olur:) bu arada pazılı yaptığım yemek tek kelimeyle süper oldu...sanki ıspanaklı pazılı börek yiyomuşum gibi hissettim..börek hasteri çekenler hemen yapın bayılacaksınız:21::21::21:

ben de daha önceki sayfalarda tarifi verilern püskevitten yaptım. çok güzel oldu. şekersiz nescafenin yanında iki tane hüplettim hemen. tarifi kimin verdiğini hatırlamıyourm ama kim verdiyse teşşekkürler.

ben de devam etmeyi düşünüyorum ama çok susuyacağız o kesin :) inş ramazanda da kilo vermeye devam ederiz

tabi ki devam edicez inşallah. iftardan hemen sonra bol bol su içmye başlarız ta ki sahurun son vaktine kadar. böylelikle gün boyu daha az susayabiliriz. ben ramazanda güçlendirmye geçmiş olacağım yani işin içine hergün sebzeler giricek. sahurda da sebze yiyebilirsem çok fazlaa susamam diye düşünüyorum.

Nar ekşisini de tavsiye ederim, haşlanmış göğüs nar ekşisi karabiber.... Al sana düğün yemeği:KK58:

nar ekşisinin içinde şeker var(etiketini okumadan hiç bişey almıyorum artık ) gerçek nar eşkisi katkısız olsa çok severek kullandıgım bir sos tavuk için aktarlarda tavuk baharatı satıyorlar ben ona bulayıp yagsız kızgın tavada pişiriyorum güzel oluyo

X