Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hemen koştum dolaba baktım benimkide doğanaymış üstelik hergün eşime ben taşıyorum o şalgamları ya nerden benim aklımda kalmış içemiyoz diye hatılayamıyorumki peki canım kühne olunca balsemik oluyor yani demi bebişinide çok güldüm ya bende hergün öyleyim en az 5 veya 6 market geziyorum birinden onu diğerinden öbürünü al gez dur

baska markalarda var ama kühne marka italyada üretiliyomuş dukan amcanın dediginden diye onu aldım bide eşim şişesini çok begendi

Günaydın,

Haftasonu kaçamaklarına rağmen 78.2 :KK1: Ya bu arada ben kaçamak dedikçe hiç cevap gelmiyor... Koca forumda bir tek ben mi kaçamak yapıyorum yaaaa ?:KK14: Yoksa kaçamak kelimesi yasaklı da kimse bende yaptım diyemiyo mu? :18:

merak etme herkes ucundan kıyından yapıyo.ilkin olmasa bile uzadıkça azcık yapıyosun

iyi geceler kızlar
bugün benimde atakta 3. günüm bitti
5 gün yapmayı planlıyorum.
yalnız şunu anladımki karbonhidrat olmadan protein tat vermiyormuş :))

henüz tartılmadım
ben önceden günde en az 3 kere tartılırdım :))
şimdi artık tartılmıyorum
hergün tartılmak moral bozuyor

4 gündür tık yok ben de:KK43: 10-15 gün geçince birşey olmazsa uygulayayım mı sence mustlucum?

Son düzenleme:
benim babamın babası yani dedem de selanik göçmeni , ama bir söylentiye göre arnavutluk da var, gerçek ne bilemiyorum ama babamın arnavut damarı kesin var :KK61: ve de düzenli içer

ynen benim babamda öleydi damar ve düzenli içmek allah rahmet eylesin ama kimseye zararı dokunmazdı adam gibi içerdi

elbette bizde prensesiz ama dukanın bu kadar popüler oldugunu onun dügününden sonra duydum( kitabı daha önce gördüm ama fransızların yeme alışkanlıgıyla bizimki uymaz yapamam diye ilgilenmedim bile)dügünde zaten incecikti kendi kendime dedimki bu kız kaç beden giyiyoduda 2 beden incelmiş bir ayda bende bi deneyim dedim...yani o prenses olup tv çıkmasaydı annesi açıklama yapmasaydı ben hala yerimde sayıyodum

tabii ki kate bir sürü insanın mutluluğuna sebep oldu.ama ben bu diyeti geçen yaz öğrenmeme rağmen 3 aydır uyguluyorum

kızlar aklıma gelmişken melodinin dediği yerden goji beryyi aldım gerçekten gojiye haksızlık etmişim çok güzelmiş ben bimden aldığımı bir türlü yiyememiştim anca iki saat suda bekletip öyle yiyordum üstünede suyunu içiyordum ama buna bayıldım bende diyorumki bizim kızlar nasıl akşamları goji tırtıklıyorlar ben anca geviş getirip duruyodum

evet aynen bende bimden aldığım taş gibiydi tadını bile alamadım ama bulamadığım zamanda bitirdim mecburiyetten beğendiğine sevindim afiyet olsun

ben geldimmmmmmmm bu gün tahlillerimi yaptırdım.benim şeker,kolesterol daha önce yüksekti şimdi şeker normal yanlız kolesterol yüksek o da bu diyetle alakası bile yok çünkü daha önce daha yüksekti.sadece ürüik asit biraz yüksek doktor bunun normal olduğunu bir sorun yaratmayacağını söyledi.bide doktora protein ağırlıklı diyet yaptığımı söyledim aynen devam et dedi.bu arada anneminkilerde gayet normal herşeyi.biliyorsunuzki annemde bu diyeti yapıyor.hatta annemin kolesterolü bile yüksek değil.sizlerin duaları bana yardım etti.şimdide sizlerden annemin daha çıkmayan pazartesi çıkacak olan tahlilleri için dua istiyorum.menopoz için rutin kontrol.memoğrafi test felan inşallah ondanda sizlere güzel haberler yazarım.

ben geldimmmmmmmm bu gün tahlillerimi yaptırdım.benim şeker,kolesterol daha önce yüksekti şimdi şeker normal yanlız kolesterol yüksek o da bu diyetle alakası bile yok çünkü daha önce daha yüksekti.sadece ürüik asit biraz yüksek doktor bunun normal olduğunu bir sorun yaratmayacağını söyledi.bide doktora protein ağırlıklı diyet yaptığımı söyledim aynen devam et dedi.bu arada anneminkilerde gayet normal herşeyi.biliyorsunuzki annemde bu diyeti yapıyor.hatta annemin kolesterolü bile yüksek değil.sizlerin duaları bana yardım etti.şimdide sizlerden annemin daha çıkmayan pazartesi çıkacak olan tahlilleri için dua istiyorum.menopoz için rutin kontrol.memoğrafi test felan inşallah ondanda sizlere güzel haberler yazarım.

hoşgeldin canım çok sevindim :KK64:merakla haberlerini bekliyordum,uyumadım.ürik asit i bol su içerek azaltmaya çalışacaksın artık değil mi? diğerlerinin temiz çıkmasına çoook sevindim.annen için duacıyız merak etme:KK34:.inşallah onun sonuçları da seninkiler gibi güzel olacak:KK71:

can yoldaşlarım hepinize iyi geceler.öpüyorum hepinizi.:KK54:yarın hepinizden güzel haberler bekliyorum:KK34:.bana da dua edin kilo vereyim artık.:KK43:Allah a emanet olun, haydi tatlı uykular:KK58:

çok sağol canım açık adres verdin ya tmm ben bulurum artık orayı o sokağı biliyorum zaten 5 tl de kazık yicez artık napalım dukanla alıştım kazık yemeye doğanın gojisini sen beğendinmi bimden almıştım hiç güzel değil

daha önce pazardan almıştım kuru üzüm gibi yumuşacıktı.daha sonra bim den aldım takır takır.çiğnenmiyo ufalanıp dağılıyordu.ben de sıcak suyla calkalayıp sonra kullanıyorum fiyatının makullüğüne bakarsak katlanılabilir bi özür

Kizlar nar eksisi serbest mi? ben cok severim ama diyete basladigimdan beri el sürmedim kesin yasaktir diye, icinde ne var nar eksisinin bilmiyorum.

Bilenler? Sizce atakta bile yenebilir mi?

yenirmi bilmiyorum ama nar ekşisinin nasıl yapıldığını biliyorum.narın suyunu sıkıp kaynatılarak yapılıyo.ama piyasadakiler sitrik asit renk aroma

daha önce pazardan almıştım kuru üzüm gibi yumuşacıktı.daha sonra bim den aldım takır takır.çiğnenmiyo ufalanıp dağılıyordu.ben de sıcak suyla calkalayıp sonra kullanıyorum fiyatının makullüğüne bakarsak katlanılabilir bi özür

burda yazan 5tl kazık yiycez kitap içindi kitapçının açık adresini yazmıştım ama 19tl olduğunu sölemiştim biminkini bende almıştım göjisini hiçte az bi rakam değildi 6.30 sadece 150gramı oysaki tazecik yumuşacık dediğiniz gibi doğa aktardan aldım kilosu 50tl 250gramı 1250 tl hiç olmazsa tadı güzel

günaydın kızlar:KK3: sabahın köründe uyanandım ama erken yatmıştım..bugün bende eksilen kilo yok..hergün hergün olmaz zaten dimi ama:KK34: talhagizem çok sevindim tahlil sonuçlarına gözümüz aydın:) ürik asitte geçen birinde daha yüksek çıkmıştı acaba suyu azmı içiyodun sen :26: sonuçta doktor önemli deil demiş bende çok anladığımdan deil:)..vagus tarifine bayıldım teşekkürler:) buzlukta lor vardı hemen indirdim yürüyüşten gelince deniyorum hemen ama şerbetlisi yapıcam bugün arkadaşlarla toplancaz hepside baya baya gurmedir bakalım ne dicekler:) ayrıc ben kafayımı yedim ya hergördüğümü yapmak istiyorum:KK52:artık diyetin sonlarına yaklaştıkca tahammülüm azaldı snırım ama bozmuyorum korkmayın ve kızmayın:) hava güzel kk güzel dukan güzel siiiz süpersiniz..hepinizi sevgiyle kucaklıyorum arkadaşlar ve herkese güzel birgün diliyorummm:119::119::119:

X