Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

GÜNAYDIN :KK54:
DÜNKÜ SEVİNÇ KURSAĞIMDA KALDI BUGÜN 72.900(+500GR):KK17:
AMA REGL DÜZENSİZLİĞİNDEN İLAÇ ALMAYA BAŞLADIM .BELKİ BU YÜZDENDİR.REGL OLUNCA BİRDE KORUNMA HAPINA BAŞLIYACAĞIM KİLOMU NASIL ETKİLEYECEK BAKALIM...

(korunma hapı kullanan var mı?sonuç nasıl? yoksa başlamıyacağım)

AMA REGL DÜZENSİZLİĞİNDEN İLAÇ ALMAYA BAŞLADIM .BELKİ BU YÜZDENDİR.REGL OLUNCA BİRDE KORUNMA HAPINA BAŞLIYACAĞIM KİLOMU NASIL ETKİLEYECEK BAKALIM...

hiç moralini bozma bende fazla çıktım şimdi +500 bikaç gün sonra -800 olarak geri dönecek sana...canım ben ilk evlendiğimde kullanmıştım yani 15 sene evvel bende etkisi kötü oldu hormonlarımı bozdu bıraktım...güya en düşük dozlu olandı ama tabi şimdiki haplar nasıldır bilmiyorum...oğlum olduktan sonrada spiral kullanıyorum ve çok memnunum ama bebeğin yoksa olmaz tabi bi kez doğum yapmış olmak daha garantiymiş..

Kızlar günaydın :KK3:

Dun spor yapmama kac gundur kacamak yapmamama ragmen bu sabah kılom 61,5 kg cıktı. Ben 60,5 - 61 arasında geziniyorum diye uzulurken biraz daha arttı:44:

Günaydın.....

Regl şişkinliğinin bir kısmını atabilme ve hiç kaçamak yapmama sonucunda - 500 gr. oldu :)
65.3 kiloyu gördük bakalım. Yarın neler getirecek.

Kaçamaksız, bol su içmeli ve bol sporlu bir gün diliyorum :):21:

Günaydın kızlaaaarrr.bugün bende bir eksilme yok ama olsun kendimi hafif hissediyorum.

ben de devam etmeyi düşünüyorum ama çok susuyacağız o kesin :) inş ramazanda da kilo vermeye devam ederiz

derdi veren dermanınıda verir canım:)

vuvuucum bu bahsettiğin demir yumruk mu altın yumruk mu bulamadım kitapta tam olarak nerede canım?bakabilir misin?:KK17:

yumruk muuuuu:KK53: :2::2:

ben geldimmmmmmmm bu gün tahlillerimi yaptırdım.benim şeker,kolesterol daha önce yüksekti şimdi şeker normal yanlız kolesterol yüksek o da bu diyetle alakası bile yok çünkü daha önce daha yüksekti.sadece ürüik asit biraz yüksek doktor bunun normal olduğunu bir sorun yaratmayacağını söyledi.bide doktora protein ağırlıklı diyet yaptığımı söyledim aynen devam et dedi.bu arada anneminkilerde gayet normal herşeyi.biliyorsunuzki annemde bu diyeti yapıyor.hatta annemin kolesterolü bile yüksek değil.sizlerin duaları bana yardım etti.şimdide sizlerden annemin daha çıkmayan pazartesi çıkacak olan tahlilleri için dua istiyorum.menopoz için rutin kontrol.memoğrafi test felan inşallah ondanda sizlere güzel haberler yazarım.

canım hoşgeldin çok sevindim tahlillerinin iyi çıkmasına darısı pazartesi çıkanların başına:)
günaydın kızlar:KK3: sabahın köründe uyanandım ama erken yatmıştım..bugün bende eksilen kilo yok..hergün hergün olmaz zaten dimi ama:KK34: talhagizem çok sevindim tahlil sonuçlarına gözümüz aydın:) ürik asitte geçen birinde daha yüksek çıkmıştı acaba suyu azmı içiyodun sen :26: sonuçta doktor önemli deil demiş bende çok anladığımdan deil:)..vagus tarifine bayıldım teşekkürler:) buzlukta lor vardı hemen indirdim yürüyüşten gelince deniyorum hemen ama şerbetlisi yapıcam bugün arkadaşlarla toplancaz hepside baya baya gurmedir bakalım ne dicekler:) ayrıc ben kafayımı yedim ya hergördüğümü yapmak istiyorum:KK52:artık diyetin sonlarına yaklaştıkca tahammülüm azaldı snırım ama bozmuyorum korkmayın ve kızmayın:) hava güzel kk güzel dukan güzel siiiz süpersiniz..hepinizi sevgiyle kucaklıyorum arkadaşlar ve herkese güzel birgün diliyorummm:119::119::119:
günaydın canımm bi günden bişicik olmaz almayalım yeter:KK52:

Günaydın kızlarrrrrr,

Hepinize mutlu, sağlıklı, az kilolu ve bol tavuklu günler diliyorum:21:

günaydın canımmm sağol sağol sağol.

ben hayatım boyunca bu kadar tavuk yediğimi bilmezdim gıd gıd gıdaaaaaaaaaakkkkkkk:KK52: :KK52: :KK52:

canım düzensizlikten kaynaklıdır o moralini bozma.

offf ya bende tatile çıkmadan ilaç almayı düşünüyorum sanırım reglim tatil zamanına denk gelecek kullanmak istemiyorum ama aman yaaaaa:KK51:

günaydın...altın vuruşu bende buldum..teşşekkür ederim..

ben geldimmmmmmmm bu gün tahlillerimi yaptırdım.benim şeker,kolesterol daha önce yüksekti şimdi şeker normal yanlız kolesterol yüksek o da bu diyetle alakası bile yok çünkü daha önce daha yüksekti.sadece ürüik asit biraz yüksek doktor bunun normal olduğunu bir sorun yaratmayacağını söyledi.bide doktora protein ağırlıklı diyet yaptığımı söyledim aynen devam et dedi.bu arada anneminkilerde gayet normal herşeyi.biliyorsunuzki annemde bu diyeti yapıyor.hatta annemin kolesterolü bile yüksek değil.sizlerin duaları bana yardım etti.şimdide sizlerden annemin daha çıkmayan pazartesi çıkacak olan tahlilleri için dua istiyorum.menopoz için rutin kontrol.memoğrafi test felan inşallah ondanda sizlere güzel haberler yazarım.
gözün aydın gözümüz aydın..sevindirici haber almak çok iyi geldi.
anneninde son tahlil haberi iyi gelir inşallah..
evet aynen bende bimden aldığım taş gibiydi tadını bile alamadım ama bulamadığım zamanda bitirdim mecburiyetten beğendiğine sevindim afiyet olsun
bimdekine elim gitti gitti geldi bune ya taş gibi diye içimden geçirmiştim..zaten en sonunda bitti alamamıştım..:KK1:
iyi geceler kızlar
bugün benimde atakta 3. günüm bitti
5 gün yapmayı planlıyorum.
yalnız şunu anladımki karbonhidrat olmadan protein tat vermiyormuş :))

henüz tartılmadım
ben önceden günde en az 3 kere tartılırdım :))
şimdi artık tartılmıyorum
hergün tartılmak moral bozuyor
hergün 3 öğün tartılıyorum..diğer öğüne kontrol için iyi oluyor..dukan amaca sık sık tartılın diyor..:KK34:

Son düzenleme:
Güçlendirmeye geçince bizi boşladığın için ceza olarak gelmiş o kilolar. Şimdi tekrar başladığına göre hemen gider, merak etme!:KK1:

kesınlıkle artık burdayım sürüden ayrılanı kurt kaparmış:KK1: o yuzden burdayım artık bu forum guzel bır kontrol mekanızması dun yaptım hemen atagımı

Hehe tekrar hoşgeldin o zaman :KK3:
Teşekkürler canım...Sen biraz sapıtmayı haketmiştin ama..şimdi 3 günde tekrar toparlasın merak etme...Bu arada buraları bırakma nolur şimdi sormuyoruz ama güçlendirmeye geçtiğimizde size ihtiyacımız olacak sen,ssoleil,shahdaroba,goldenvenüs...vs.vs.
şidi aklıma gelmeyen diğer güçlendirmedeki arkadaşlar sitemizi terketmeyin nolur hem kilo alırsınız sonra :)

evet dun hemen 1 kılosu gıttı hatta döner yemek durumunda kaldım dısarda oldugum ıcın.hatta ekmeklerındende yedım. ama gıttı 1 kılo sabah ve ogle dıkkat edınce.bugunde sıkı bır sekılde devam edecegım hedef 64. neysekı vucudum eskısı gıbı hemen bırden 3kılo almıyor yada bıraz dıkkat edınce hemen gıdıyor benım zaten 64-65 arasına kılıtlendı azcık alsam hemen dıkkat etsem 64 oluyorum. bu buyuk basarı sızınde seyırdekıler vucudunuz alısınca boyle olacak ben marttan berı dukanlayım. oturdu artık60 lı kılolar.burdayım artık.pilavdan dönenin kaşığı kırılsın:KK1: gerçi ben pilavdan ve tum karbonhıdratlardan dönmelıyım:KK56:

Öncelikle herkese günaydın :)))

hayırlı olsun tahlillerin güzel sonuçlarıı :))))
hastane işleri, tahlil sonucu beklemek çok zordur iyi bilirim, tahlillerin asıl amacı diyetin kontrolü ise içim rahatlayacak nolur doğru söyle :18::18: hihi :p

sevgili onurege, ben 20 yaşımdayım. pko sendromu için yasmin kullandım. benim adetlerim düzenliydi, sadece bu sendromdan dolayı aşırı sancını geçiyordu doktor hem sancım hem de pko için verdi ama inan düzenli adet gören ben düzenimi şaşırdım. doğum kontrol hapından bahsettiğini düşündüm, o yüzden paylaşıyorum, korunma hapı dediğin başka bir hap ise başka tecrübem yok :KK9::KK9:

Kızlar günaydın :KK3:

Dun spor yapmama kac gundur kacamak yapmamama ragmen bu sabah kılom 61,5 kg cıktı. Ben 60,5 - 61 arasında geziniyorum diye uzulurken biraz daha arttı:44:

sevgili penac ben de sürekli 60.5-61 arası geziniyorum, hemen hemen aynı kiloları hedefliyoruz ama üzme kendini hepsi gidicek ben de bugün biraz fazla çıktım tartıda hemen forumu açtım okumaya başladım buradan ayrılma yeteeerr :KK16::KK16:

aman ha tweettcim protein perşembelerine dikkat.ben de geçen pro günümde 1 dilim ekmek ve biraz yeşillik yemiştim de protein ertesi hiç bir düşüş olmamıştı.valla ne yersen ye pro. günlerini ihmal etme.evet ilk günler böyle bir açgözlülük oluyor ama sora geçiyor.en azından ben de öyle oldu

tesekkurler desteklerınız ıcın ben proteın persembesı bır yana karbonhıdrat haftası yaptım yanı vücudum ıyı bıle dayandı yanı eskılerde bıraz yer 3 kılo farkederdı ama sımdı o kadra yedım 2 kılo aldım oda dun ıkı ogun dıkkat edınce 1 kılosu gıttı. yanı kılomun 64 -65 aralıgında sabıtlendıgıne cok mutluyum bu dıyete olan ınancım dahada arttı. cunku kılo vermekten daha zor korumak. bende yapmadıgım proteın persembelerını ust uste yapacagım bır ıkı gun kı hemde detoks gıbı olur vücuduma. ilk başlardaki aç gözlülüğü sızınde yaşamanız kendıme kızgınlıgımı azalttı bu forumun etkısıde bu senınle aynı seylerı yasayanları gorunce rahatlıyorsun. hadı hepımıze kolay gelsın

:KK43: +600gr bu gün biri beni durdursun pes etmemem için

bırakma sakın bol su iç tavuk ve yogurt ye.bırda aksama cok erken ye yemegıı 5 veya en gec 6 gıbı bırazcık mıden boş yat yani. sut ıc gece uyurkende vücudun yağ yaksın hemen verırsın pes etme bızdede oldu aldıgımız zamanlar

yapma yapmaaa hayırrr :96::96::96:

bu diyetle benzer diyetlerden biri de karatay diyeti, yağ sınırlaması dışında. Orada yazdığına göre omega-3 ve omega-6 oranımızı dengelememiz lazımmış. yani biraz daha balık. en azından dukanda bizim için omega-3 ün kaynağı balık. omega-3 diyette ve yağ yakımında öönemli bir yer tutuyormuş bir de balık tarifi veren arkadaş da en çok kilo kaybını yaptığı balık tarifini tükettiği günlerden sonra yaşadığını söylemişti. Bi denesen? :26::26:

sakııın lütfen aklından bile geçirme:KK20: sonra çok pişman olursun sen doğru yaptığın sürece vermeme şansın yok..arada vücut bu tip tepkiler veriyo biraz sabırlı olursan direncin kırılıcak ve tekrar düşüşe geçicek kilolar..hangi diyeti yaparsak yapalım bu böyle inan..ömrü diyetle geçmiş biri olarak söylüyorum güven bana:)su miktarını artır yürüyüş yapıyosan süreyi biraz uzat ve sakın az yeme doya doya ye öğünlerini aç kalarak zayıflamak kısa vadede sonuç verir gibi gelir ama maalesef yıllardır bu yanlışla yaptık diyetleri..şimdi silkelen kendine gel sakın şeytana uyma tatlım:KK47:

canım bozma moralini.bu diyet değilmi bize hemen sonuc veren.bi gün dikkat ediyoruz karsılığını alıyoruz hangi diyette bir günde sonuc alınıyor? bırak bir günü bir hafta aç kalsakta birşey farketmiyor nerdeyse.o yüzden böyle azalıp çoğalmalar bana göre normal evet moral bozucu ama mutlaka gidecekler bunu bilmek bile güzel.

oooooooooooo benimmmmmmm------- seni kanun namına durduruyorum:KK20:
Pes etme diren diren... Şimdiye kadar yediğin tatlı börek çörek sana ne kazandırdı? Hepimiz yedik ooohhh hem de ne keyifle... Gelsin pastalar börekler... Yedik ve bitti olarak düşünelim.. Yedik yedik ne oldu? Her mevsim başı mağazalarda hüsran... Ya da sağda solda gördüğümüz kadınlara haset... Ya da sağlık sorunları....Doğru değil mi?
Şimdi bir de diyeti bırakırsan emeklerinin boşa gideceğini ve BAŞARAMADIĞINI düşüneceksin.. Pasta böreğe yenilmek mi?????? Hayır hayır... Giyelim eşofmanlarımızı yürüyelim, kk daki arkadaşlığı ve birbirimize verdiğimiz güzel desteği tekrar düşünelim.

Hadi canım Elisa cık.. Bırakalım umutsuzluğu her gece yatmadan " ben en güzeliyim, en iyisiyim, kilo vermek istiyorum, yarın daha mutlu daha zayıf ve kendime daha güvenli olacağım " diyelim

hadi hadi arkadaşım

Pes etme diren diren... Şimdiye kadar yediğin tatlı börek çörek sana ne kazandırdı? Hepimiz yedik ooohhh hem de ne keyifle... Gelsin pastalar börekler... Yedik ve bitti olarak düşünelim.. Yedik yedik ne oldu? Her mevsim başı mağazalarda hüsran... Ya da sağda solda gördüğümüz kadınlara haset... Ya da sağlık sorunları....Doğru değil mi?
Şimdi bir de diyeti bırakırsan emeklerinin boşa gideceğini ve BAŞARAMADIĞINI düşüneceksin.. Pasta böreğe yenilmek mi?????? Hayır hayır... Giyelim eşofmanlarımızı yürüyelim, kk daki arkadaşlığı ve birbirimize verdiğimiz güzel desteği tekrar düşünelim.

Hadi canım Elisa cık.. Bırakalım umutsuzluğu her gece yatmadan " ben en güzeliyim, en iyisiyim, kilo vermek istiyorum, yarın daha mutlu daha zayıf ve kendime daha güvenli olacağım " diyelim

hadi hadi arkadaşım

ne güzel yazmışsın sevgili elettra :97::97:
çok stresli bi günümdeyim, bana bile çok iyi geldi :KK70:
elisa da diyeti bırakmak düşüncesini hemen silip atmıştır kafasından bence :KK61:

hadi hadi arkadaşım

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: süper yzmışsın

X