Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

DUKANCILAR ben yürüyüşe gidiyorum:KK66: dönünce görüşürüz.özleyin beni.hepinizi çok seviyorum.:KK54:iyi ki varsınız:KK71:bugun de moralimi düzelttiniz

benim içinde yürü.ben üşütmüşüm ateşim var sabahdan beri kendimi iyi hissettikce sizlerin yazdıklarınızı okuyorum,kendime haftalık dukan kekler ,kurabiyeler hazırlıyorum.günlük paketler halinde buzluğa depolıycam hergün tek tek yerim.az sonra fırından ilk çıkan gruptan bir kekle bir fincan kahvemi alıp keyf yapmayı düşünüyorum.eee bi dukancı arkadaşda bu günlük benim yerime yürür herhalde:))))

benim içinde yürü.ben üşütmüşüm ateşim var sabahdan beri kendimi iyi hissettikce sizlerin yazdıklarınızı okuyorum,kendime haftalık dukan kekler ,kurabiyeler hazırlıyorum.günlük paketler halinde buzluğa depolıycam hergün tek tek yerim.az sonra fırından ilk çıkan gruptan bir kekle bir fincan kahvemi alıp keyf yapmayı düşünüyorum.eee bi dukancı arkadaşda bu günlük benim yerime yürür herhalde:))))

çok iyi fikir ya bende aynı şeyi düşünüyorum tatlı tuzlu kekler, köfteler hazırlıyayım hafta boyunca işe falan getirim diyorum ama bi türlü zaman bulamadım yapacak.

çok iyi fikir ya bende aynı şeyi düşünüyorum tatlı tuzlu kekler, köfteler hazırlıyayım hafta boyunca işe falan getirim diyorum ama bi türlü zaman bulamadım yapacak.

Valla ben evlendim evleneli bu kadar üst üste yemek yapmadım vallaa ( 1 yıl olacak daha yeni :) )
Diyetteyim diye her akşam eve gidince ( anca 9 gibi evde oluyorum ) saat 11:00'e kadar yemek yapıyorum. Pestil halinde kendimi yatağa anca atıyorum. Yapmasam işyerinde aç kalacağım çaresiz. her gün de eve gelmeden ne yapmam gerektiğini planlıyorum. Bir an önce kilolarımı vereyimde rahatlayayım vallaa....:KK53:
bugün 65,3 geriye kaldı 5.8 kilo gayreeeettttttt

Sevgili dukancılar - zayıf kızlar :)

öğle yemeği için yaptığım ton balığına bayıldım... Diyette bu kadar lezzetli balık yok artık yani :):):)

tarifini veriyorum ... :)
2 kutu ton balığı yağları süzdürülüyor
1 orta boy soğan
1 yumurta

soğanları kare kare kestim( olabildiğince küçük ), süzdürdüğüm ton balıkları ile karıştırıp, üzerine birde yumurta ekledim. Teflon tavada köfte kıvamında pişirdim. Şimdide yanımda getirdim muhteşem bir tadı var :)

ton balığınıda dukancılarıda seviyorum

yiyerek zayıflamaya devam - bol su - bol spor :):):)
az önce yaptım şu an son köftemide götürdüm canım harika oldu çok sağol sade ton yemekten sıkılanlar için süper bir alternatif ben accık oynadım senin tarifinle içine biraz maynoz kıydım az karabiber pulbiber nefisti 5 tane kızarttım keşke dedim hepsini kızarsaymışım hala gözüm kaldı kalanınada akşam domates doğrayıp yemeği düşünüyorum salata olarak

benimde az önce yulaf kepeğim geldi yuppiiii,
bende bugun güzel bişeyler yapabileceğim... nerden başlasamki :44::44:

meyveli soda içebiliyormuyuz :79::79::79::79:

hayır kesinlikle içemiyoruz.... Içinde şeker var ve oldukça kalorili aman dikkkaaattt....:KK20::KK20::KK20:
Ama freşanın yeni light meyveli sodaları var tadı da çok güzel.. Onlarda sıfır şeker var aspartamlı , onları içebiliriz...

kıslar bişey sorcam dukan tariflerde kimsecikler yok belki burdan okuyan olur bu kaymaçina tatlısını borcama döktükten sonra niye yine içi su dolu kaba koyuyoruz altı pişmesin diyemi yoksa cam kab olduğu içinmi

ya bende işyerinde ne yiceğimi şaşırıyorum.çalışırken çok zor..:KK43:((
ben saklama kaplarında her gün yemek taşıyorum ofise

kıslar bişey sorcam dukan tariflerde kimsecikler yok belki burdan okuyan olur bu kaymaçina tatlısını borcama döktükten sonra niye yine içi su dolu kaba koyuyoruz altı pişmesin diyemi yoksa cam kab olduğu içinmi

büyük ihtimalle altı yanmasın diye

az önce yaptım şu an son köftemide götürdüm canım harika oldu çok sağol sade ton yemekten sıkılanlar için süper bir alternatif ben accık oynadım senin tarifinle içine biraz maynoz kıydım az karabiber pulbiber nefisti 5 tane kızarttım keşke dedim hepsini kızarsaymışım hala gözüm kaldı kalanınada akşam domates doğrayıp yemeği düşünüyorum salata olarak

Afiyet olsun, beğenmene sevindim. Bende senin eklediklerini ekleyeceğim:):21::KK66:

slm,

ben uzun zamandır KK üyeyim, ama bu güne kadar yorum vs yapmadım, ama bu konuu da suskun kalamıcam

çok mutsuzum çokkk:84:

geçen hafta başladım dukan dietine, 74.600 ile aynı hafta nın pazarı gözlerime inanamadım :KK52: tartı 72.500 gösteriyor!!!!
başardım sevinçle BIRAZCIK ama gerçekten birazçık kaçırdım ve bugün tartı 73.800 gösteriyordu!!!

şimdi ben napayım, aslında seyir dönemine başlamam lazım, ama tekrar 0 dan mı başlayayım???

Yaklaşık 2-3 gün sonra regel dönemim de başlayacak, daha da fazlalaşacak:KK58:

help meee

canım bende rken çıkıyorum evden hazırlanıp çıkana kadar bile geç kalıyorum.dün ciğerle yoğurt yedim.bugunde kavurmalı yumarta ile yoğurt bilmiyorum yalnış mı yapıyorum ama...en hafifibunlardı..benimde bişeyler yapmam lazım...

galiba yanmasın diye.az önce benimde kaymaçinam çıktı fırından galiba çok güzel.galiba diyorum tadını bilemem yarın bakarım artık.ama dolaba girmeden bile kıvamı güzel rengi arkadaşın resimde sunduğu gibi.ben tatlımı küçük kaplarda yaptım.kalp şeklinde cam fırın kaplarında eee kendimi şımartmalıyım arada dimi.....

Merhaba arkadaşlar..

Ton balığını nasıl tüketiyorsunuz? Normalin yağını süzerek mi yoksa light olanını mı?
Ben light aldım aman tanrım soğudum resmen dün akşam yerken, ne yediğimi anlayamadım saman gibi..
Normalde klasik ton balığı yiyordum tabi yağını süzerek..
Normal alsam yine iyice süzerek mi yesem ki :S

ben light tüketiyorum limon sıkıyorum üstüne yanında taze nane yada roka offff harika oluyor.bazı şeyleri olduğu gibi yemeyin alternatif üretin belki seversiniz.

geçmiş olsun canım dikkat et kendine.

vavvvvv,dayanamadım :kaymaçinamın tadına baktım.çok iyi yaa hiç ummamıştım korkmadan deneyin.1/2litre süte 2 yumurta koydum.hala şaşkınım içinde nışastalı bişey yok ama tadı kıvamı iyi ve yumurta kokmadı...:nazar:

hadi bakalım sınavında başarılar sana :):):)

bu arada bende spora yazışdım günaşırı gidiyorum minimum 1.5 saat spor yapıyorum:) ve bugünde spor günüm benim.
:KK37::KK37:

sınavında başarılar canım.dualarımız seninle:KK71:

ay sizin dilekleriniz beni ayakta tuttu resmen, 14:10da anca geldi otobüs bindim fatihten, göztepe'ye 14:50de vardım nasıl oldu anlamadım ama mümkün değil normalde o kadar erken gidip sınava yetişebilmem!!! geç kalıcam derken erken bile gittim hatta hocanın keyfi nedeniyle sınav 15:40'ta başladı :87::87:
teşekkür ediyorum sizlere çok ama çookk :KK70:

kesinlikle içme inanılmaz kilo yapıyomuş tv de doktor söylemişti.besinlerin sadece yağına değil şeker ve karbonh. değerinede bakmak lazım karbo da şeker gibi

evet evet kesinlikle bu kan şekeri, insülin direnci vs dedikleri şeyler karbonhidrat ve şekerle ilgili ya zaten aman aman! zaten obezitenin artışı tarıma ve yerleşik hayata geçişe kadar dayanıyor diyor doktorlar.

dukandaşlarım;aklıma gelmişken katılıp katılmamak size kalmış ama paylaşmadan geçemiycem.eskiden spor yapmış biri olarak hayatınız boyunca devamlı spor yapamayacaksanız en uygun egzersiz yürümek.spor ara verilince kilo aldırıyor.ama yürüyüş az veya çok her koşulda ve her yaşda yapılabilir.dukan amcada buna benzer bişeyler diyor zaten.

buna kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum. bugüne kadar sürekli spor oldu hayatımda yüzme, voleybol, fitness, en basitinden badminton. ama bıraktıktan sonra o caaanım kaslarınız, vücudunuz eriyip bitiyor günden güne. aramızda kalsın benim baklavalarım vardı kikikiki :KK1::KK1:
şimdi hepsi antipatik birer yağ torbası :KK1::KK1:

DUKANCILAR ben yürüyüşe gidiyorum:KK66: dönünce görüşürüz.özleyin beni.hepinizi çok seviyorum.:KK54:iyi ki varsınız:KK71:bugun de moralimi düzelttiniz

seni yerler yerleeerr, seni ham yapar bu zillileeer, yaylanmadan yürüüüü yoksa günah bizden giiideeeer :87::87:

hihihhii içimden söyleyerek dans etmek geldi resmen bu iletinden sonra :KK1::KK1::KK1:

X