Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım günlerdir uykusuz ve çok yorgundum öyle bir uyumuşum ki az önce kalktım valla, tartıldım hemen 59,700 ama dün akşam arkadaşlarlaydık ve biraz kaçamak yapmştım utanarak söylüyorum :KK30:

bu arada arkadaşlardan biriyle 2 aya yakın görüşmüyorduk bana doom günü hediyesi gömlek almış ama 40 beden :KK1: kızcağız beni uzaktan görünce bile başından kaynar sular dökülmüş ne kadar kilo vermişsin dedi, hediyeyi de verirken yasemincim içinde değişim kartı var hemen bedenini değiştir diyor :KK1: çok hoşuma gidiyor böyle şeyler duymak hatta dün arkadaşlar tamam artık bırak yeter bu kadar senin için falan dediler ama 57 yi görmeden ıı ıhh bırakmam :63:

:KK60::KK60::KK60: şimdi beğenilenlere bakarken farkettim de 59,700 demişimm yaaa ne 59 u 58,700 ala ala bırak peşimi 59 bi git :KK4:

herkese iyi geceler atakta 5. günü de kazasız belasız atlattım bu sabah itibariyle tam 2 kg verdim vücudum da şekle girmeye başlamış(öyle diyorlar)Dün bir doğumgününe davetliydim açık büfeye ve pastaya hayır dedim :KK45: ve buna kendim bile inanamadım :KK53: bakalım yarın da -lerle uyanabilecek miyim?bu diyette ben pek bi hassas burunlu oldum sütün yumurtanın kokusu falan pek bi kötü kötü geliyo burnuma hele o yağsız süt ne iğrençtir ıııığğğ gözümü kapatıp da içersem sanki ahırdaymışım gibi böyle olanlar var mı acaba? Bir de hiç şu bim de falan satılan hazır köfte /tavuktan falan yiyen var mı?

Gerçekten o ligth süt felaket kokuyor. Kahvaltıda yumurtamı yedikten sonra içiyorum ama inanılmaz midem bulanıyordu.. En zor kahvaltı geçiyordu. Neyseki atlattım. Seninde az kalmış. Ha gayret :))

ehehehe benim de önceden öyle bi saptamam vardı ne zaman dikkat edicem yediklerime ya da diyete başlıyorum desem annemi ne yemek var akşama diye aradığımda ıspanaklı börek derdi totem gibi bişey olmuştu benim için :KK1:

Sorma ya bazen gıcıklığına yaptığını bile düşünebiliyorum ama yok artık.. Yoksa ay bilemiyorum gece gece o patates kokusu beni benden aldı yani..

Wellcome back honey! Şimdi girdim, baktım Berrin ve sen gelmişsiniz. E ben de o zaman kaldığım yerden devam edeyim. :KK19:

hocaaammm!!! :)))
yea im back kıh kıh kıh :KK53:
size bin dilden cevap vermek istedim şu an hihihihi
mesleğime uygun olarak söyleyeyim:
Tora dust darem :)))))

valla sıcaklardan mı yoksa regl yaklaşıo ondan mı anlamadım.işe yaramadı.:KK50:ama regl bitince belli olur gerçek kilom.:KK34:ama dukanın atağında 3 kilo verdiğim zaman üzerime yapışan tam oturan bir pantolonum vardı eskiden içine giremediğim.:KK1:dün onu denedim.bırak yapışmayı üzerimde durmuyor.vucudum inceliyor sürekli.kilo vermemiş gözüküyorum ama bu nasıl oluyor anlamadım:KK51:

canım su onlar suuuu. Vücudun direnişi çok uzun tuttu bence. Seninkinin nedeni olarak diyet psikolojisini göstermek istiyorum ben. Tekrar hoşgeldin kader arkadaşım :)

ayy çok sevindim beğenmenize afiyet olsun. bugün aklıma geldi krebin içine bize servest olan peynirlerden koyarak da yapabiliriz. sebze günümüzse peynirin içine kabuğu soyulmuş domates dilimleri koyarak kaşarlı tost niyetine yiyebiliriz. sahura yapmayı düşünüyorum.

ay beğenmek ne kelime ben baaayyyıııllldııımmm
aman yareppi o nasıl güzel bir yemek oldu ellerine sağlıkkk!

yasemincim, lorlu şuruplu tatlı benim tarifimdi, ben onu hep yapıyorum ve tatlı ihtiyacımı tümüyle karşılıyor, ona sadece vanilya aroması da koyabilirsin ya da aromayı da boşver güzel kokulu limon rendeleyebilirsin, ben son zamanlarda acıbadem aroması da koydum ben sevdim ama herkes sevmeyebilir, sanırım tarifte de acıbadem aroması vardı, tam hatırlayamadım. ben şu krep konusunda çok cesaretsizim, yumurtasız tam denenmiş tarif olsa bi bakıcam, sen yumurta koyuyor musun? tariflerde var mı bu krep?krebi bi ahlletsem pasta da yapıcam ama bilemedim

ben 3 yemek kaşığı lorla kakaolu falan yaptım çok gözel oldu valla şerbetli şerbetli yidim :KK1:
yasom vanlya aroması bile mi rahatsız etti seni?

tarif için teşekkürler,amaaaa maya konusu aklımı karıştırdı :44:2 kaşık yulaf kepeğine 1çorba kaşığı maya çok değilmi bu ölçülerle denedinizmi bunu.:125:maya fazla olunca kötü kokar tadıda kötü olur.

bence de çok bu maya miktarı

Kızlar daha önce denendi mi bilmiyorum ama yulaf kepeğiyle çıtır tavuk yaptım fırında, çok güzel oldu, eşim bile bayıldı.

Kemiksiz butları çırpılmış yumurtaya batırıp sonra tuz, karabiber, kekik eklediğim yulaf kepeğiyle kapladım. 3 - 4 kaşık yulaf kepeği 7 - 8 parça buta yetti. Sonra fırının ızgarasında arkalı önlü pişirdim 20 - 25 dk kadar. Bu kadar güzel ve doyurucu olmasını beklemiyordum. Yalnız günü krepsiz geçirmek lazım akşam bunu yiyebilmek için ona göre :KK70:

ohoooo hepten hayranıyım ben bunun, işe giderken yapıyorum, folyoya sarıyorum. Utanmadan çıkarıp ısıra ısıra yiyorum ehehehe

herkese iyi geceler atakta 5. günü de kazasız belasız atlattım bu sabah itibariyle tam 2 kg verdim vücudum da şekle girmeye başlamış(öyle diyorlar)Dün bir doğumgününe davetliydim açık büfeye ve pastaya hayır dedim :KK45: ve buna kendim bile inanamadım :KK53: bakalım yarın da -lerle uyanabilecek miyim?bu diyette ben pek bi hassas burunlu oldum sütün yumurtanın kokusu falan pek bi kötü kötü geliyo burnuma hele o yağsız süt ne iğrençtir ıııığğğ gözümü kapatıp da içersem sanki ahırdaymışım gibi böyle olanlar var mı acaba? Bir de hiç şu bim de falan satılan hazır köfte /tavuktan falan yiyen var mı?

hazır köfte ve tavuklar patates nişastası içerdiğinden çok fazla tüketmesek iyi olur.
Bana koku konusunda bi sorun yok ama hassas bir insan olmadığımdan. Buzdolabından çıkarıp sütü lıkır lıkır içerim, yoğurda kafamı gömer kefiri gırtlağımdan aşağı boca ederim :KK1:
Sıcaktandır bence o koku durumu e bi de protein ağırlıklı beslenmeye veyahut süt ürünlerine çok yatkınlığınız yoksa ondan olabilir.
Sürekli tüketmek de yorabilir insanı, bıktırabilir. Seyri 1+1 devam edin mis gibi sıkılmadan rahat rahat. En azından kocaman buz gibi bi salatalık gördüğünüzde neyse yarın yerim diyebiliyorsunuz saf protein günündeyseniz. 5+5in öyle bi engeli var. Amaaan yarın yerim diyemiyorsunuz. :))))

Herkese iyi geceler dukancılar yarın reglimin hayırlısıyla son günü. Çarşamba sabahı kilo bildirimi yapıcam, yumruğa ihtiyacım olursa cumartesiye kadar yumruk yapıp pazar günü güçlendirmeye geçmeyi planlıyorum. Yasom sana uygun mudur? :KK1:

Yatıyorum efem yarın iş var. Hepinizi öpüyorum :KK16:

hocaaammm!!! :)))
yea im back kıh kıh kıh :KK53:
size bin dilden cevap vermek istedim şu an hihihihi
mesleğime uygun olarak söyleyeyim:
Tora dust darem :)))))

canım su onlar suuuu. Vücudun direnişi çok uzun tuttu bence. Seninkinin nedeni olarak diyet psikolojisini göstermek istiyorum ben. Tekrar hoşgeldin kader arkadaşım :)

ay beğenmek ne kelime ben baaayyyıııllldııımmm
aman yareppi o nasıl güzel bir yemek oldu ellerine sağlıkkk!

ben 3 yemek kaşığı lorla kakaolu falan yaptım çok gözel oldu valla şerbetli şerbetli yidim :KK1:
yasom vanlya aroması bile mi rahatsız etti seni?

bence de çok bu maya miktarı

ohoooo hepten hayranıyım ben bunun, işe giderken yapıyorum, folyoya sarıyorum. Utanmadan çıkarıp ısıra ısıra yiyorum ehehehe

hazır köfte ve tavuklar patates nişastası içerdiğinden çok fazla tüketmesek iyi olur.
Bana koku konusunda bi sorun yok ama hassas bir insan olmadığımdan. Buzdolabından çıkarıp sütü lıkır lıkır içerim, yoğurda kafamı gömer kefiri gırtlağımdan aşağı boca ederim :KK1:
Sıcaktandır bence o koku durumu e bi de protein ağırlıklı beslenmeye veyahut süt ürünlerine çok yatkınlığınız yoksa ondan olabilir.
Sürekli tüketmek de yorabilir insanı, bıktırabilir. Seyri 1+1 devam edin mis gibi sıkılmadan rahat rahat. En azından kocaman buz gibi bi salatalık gördüğünüzde neyse yarın yerim diyebiliyorsunuz saf protein günündeyseniz. 5+5in öyle bi engeli var. Amaaan yarın yerim diyemiyorsunuz. :))))

Herkese iyi geceler dukancılar yarın reglimin hayırlısıyla son günü. Çarşamba sabahı kilo bildirimi yapıcam, yumruğa ihtiyacım olursa cumartesiye kadar yumruk yapıp pazar günü güçlendirmeye geçmeyi planlıyorum. Yasom sana uygun mudur? :KK1:

Yatıyorum efem yarın iş var. Hepinizi öpüyorum :KK16:

evet canım vanilya aroması bile garip geldi bana ölçüsünü ayarlayamadım sanırım

sen çarşamba kilo bildirimi yaparken büyük ihtimal bende regl olucam artık h.sonu benim içinde şekillenmiş olur bazı şeyler ben bi kez daha 5+5 çeviriyim diyorum ama bakalım konuşuruz yine

hadi bende yatar iyi gecelerrrr :KK54:

canım kendini şartlama ,yiyecekler kokuyo falan diye diyetin eziyet olur valla.insan nelere alışıyo ben 4 ayda yulaf kepeğine bir alıştım deme gitsin.ilk günler kabustu sonra baktım olmuyo yemek zorundayım alıştım güçlendirmede devam kepeğe.hazır köfte yiyen arkadaşlar vardı hatırlıyorum ama ben mümkünse yeme derim.hele hazır tavuk ürünleri bize yasak olan pekçok şeyi içeriyor. içeriklerini çokta bilemeyiz.tabii tercih senin.

haydi kızlar hepinize iyi uykular.uyuyun güzelleşin eriyin.ramazanınızda hayırlı başlasın .herşeyler gönlünüzce olsun.:KK71:

busonolsun,melange,mustlu hocam,saksmavisi,beberongom,berkminem,melodim,
zeynep ablam,yaseminim,özgül ablam,nixim hepinize merhaba:KK71: unuttuğum dukancılar varsa affetsın.umarım hepiniz iyisinizdir.beberongom geçmiş olsun.busonolsun ruyanı çok merak ettim.yazılanları okuyp hemen gelıyorum.hepinizi çok özledim:KK71::KK70::KK54:

hoşgeliiiiin beberongo sende hoşgeldin bugün giremedim cenaze dolayısıyla yokluğunuz çok belli oldu gitmeyin bi daha tekrar hoşgeldiniz

arkadaşlaaar, karşılaştırma yaparken yulaf kepeği ile buğday kepeğini de karşılaştırdım, buğdayın yağı yulafa göre daha az, mineralleri daha fazla, karbonhidrat değerleri çok yakın ve lif oranı buğdayın 2 kat daha fazla gibi, vitamin açısından da buğday daha zengin, omega 3 ve 6 açısından benzerler, bence çok kasmışız, buğday kepeği daha iyi görünüyor, kalorileri de benzer, bundan sonra yulaf kepeği aramayacağım..

oleey o zaman çıtırdayan ve kumlu olduğunu düşündüğüm yulaf kepeğimi bi kenara itip buğday kepeği ile devam edicem:KK66:

bende de süt değil de yumurta çok sorun yaratıyo..kokusundan çok midem bulanıyo kızların yukarıda bahsettiği kaymaçina vardı ya ben onu denedim bi heves ama yok yiyemedim tatlı haşlanmış yumurta yiyorum gibi geliyodu mesela.bide o hazır köftelerin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum çok katkı maddesi var içinde değil diyet normalde bile pek tercih edilmemeli bi yapaylık hep var lezzetinde

Sorma ya bazen gıcıklığına yaptığını bile düşünebiliyorum ama yok artık.. Yoksa ay bilemiyorum gece gece o patates kokusu beni benden aldı yani..

olsun canım bi süre kokusuyla doyucaz bide:KK60: kızartma yerine activia yediğin için sana bi alkış:KK9:

hoşgeliiiiin beberongo sende hoşgeldin bugün giremedim cenaze dolayısıyla yokluğunuz çok belli oldu gitmeyin bi daha tekrar hoşgeldiniz

cenaze mi? başınız sağolsun canım

herkese ii gecelr dukan güzelleri uyuyalım güzelleşelim eksilelim inşallah..
yarın yoklama var ona göre ancak akşama girebilicem herkesi yuvamızda görmek istiyorum
yolii,zeynep abla,elettra şu bikaç günde yokluğunu farkettiğim ilk isimler vuvu ve sadeca uzun zamandır kayıp,yağmııır,özgül abla daha fazla aktivite lütfen
haydi bakalım yarın herkes yuvaya güzel bi haftanız olsun inşallah
hepinizi öptüm:KK16:

oleey o zaman çıtırdayan ve kumlu olduğunu düşündüğüm yulaf kepeğimi bi kenara itip buğday kepeği ile devam edicem:KK66:

bende de süt değil de yumurta çok sorun yaratıyo..kokusundan çok midem bulanıyo kızların yukarıda bahsettiği kaymaçina vardı ya ben onu denedim bi heves ama yok yiyemedim tatlı haşlanmış yumurta yiyorum gibi geliyodu mesela.bide o hazır köftelerin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum çok katkı maddesi var içinde değil diyet normalde bile pek tercih edilmemeli bi yapaylık hep var lezzetinde

olsun canım bi süre kokusuyla doyucaz bide:KK60: kızartma yerine activia yediğin için sana bi alkış:KK9:

cenaze mi? başınız sağolsun canım

Sevgili saksmavisi, yulaf kepeğini ilk yediğimde bana da kumlu gibi gelmişti de sevmemiştim. Ama şiştiği zaman gayet iyi oluyor. Ben krep ya da bisküvi yapacağım zaman önce yağsız sütle ıslatıp 5-10 dakika bekletiyorum. şiştikten sonra pişirdiğimde kum gibi olmuyor. Ben doğalsanın kepeğini kullanıyorum bu arada.

iyi geceler kızlar hepimize hayırlı ramazanlar.:KK54: inşallah dukanı ramazanda sürdürebiliriz. keza davetler vs çok olacak. benim yarın atağımın son günü.ondan sonra 5 +5 devam edeceğim inşallah. maalesef dün biraz can sıkıntısından birazda misafir ağırlamanın telaşından kendime ayrı yemek yapamadığımdan aşırı değil ama birazcık kaçamağım oldu.buna karşılık da çook az şey yedim. az yediğimde de kilo verme az olduğu için hedefe tam ulaşmamış olabilirim yarın tartıda ne göreceğim bakalım.şimdi sahur için dukan ekmeği yapmaya gidiyorum hepinizi öpüyorum miss tarfiler içinn.bu çeşitlemeler olmasa olacak gibi değil.keşkem dukan amca da oruç tutsaydı belki şu kitapta oruçken ne yapmamız gerektiğinden de bahsederdi.:KK50::KK50:

Kızlar gene yeni bir tarifle aranızdayım ama bu seferki dünkü kadar başarılı olmadı ne yazık ki :KK70:

Gene ben yazayım da el birliğiyle bi adam edelim şunu, potansiyel var çünkü bence :p

Şimdi benim yaşadığım evde gazlı fırın var. Bir kere altını yakacağım diye kaşımı kirpiğimi yaktığım için, sadece ızgarasını kullanabiliyorum. (sadece ızgaranın elektrikli çakmağı çalışıyor da) O yüzden de fırında kek börek yapamıyorum. Kaç zamandır da bir kek yapsam da arada yesem diyordum, geçenlerde internette mikrodalga keki diye bir tarife denk geldim, kakaolu yağlı mağlı bizlik bir şey değil ama bende bir ışık yaktı!

Bu sabah omletimi yaparken bir cam kasede de bir yumurta bir miktar süt ve bir buçuk paket splendayı çırptım. Baya tatlı bi karışım oldu, ben çok tatlı sevmediğim için daha eklemedim. 4 yemek kaşığı da yulaf kepeği koydum. Normal kek karışımı kadar yoğun olmadı yapısı ama hem abartmayayım hem de sonra şişiyor diye daha fazla eklemedim. Haa bir de bir çay kaşığı kadar kabartma tozuyla 3 - 4 damla vanilya aroması ekledim yulaf kepeğiyle beraber. Biraz daha çırptım, kıvamı az daha arttı ama gene bildiğimiz un gibi olmuyor yulaf kepeği.

Neyse sonra 5 dakika tam güç attım mikrodalgaya, kabardı, köpürdü, hatta taşıcak diye korktum taşmadı neyse ki... Bitince çıkardım, üstte kalan tarafında omletimsi bi tabaka oluşmuş. İlk fırından çıkardığımda bir de çok yumuşaktı, dedim yoksa daha olmadı mı bu ama 2 - 3 dakika sonra soğudu sertleşti, hatta fazla sertleşti. Bir de pişerken toplanıp, küçüldüğü içim hemen kaseden çıktı, yağlamaya falan gerek yok.

Sonuç bu:
$kek1.jpg

Biraz fazla yoğun oldu, bir sonraki daha az kepekle denenecek.
O altta görünen omletimsi yapı yumurta kokuyor, soğur soğumaz kesip atmak lazım.
Koymadığım splendayı ve hatta bir tane daha koymam lazımmış, baya tatsız oldu. Pişmeden önce tatlıydı ama :KK43:
Limon kabuğu vs ile aromalandırmak lazım, şekeri de az olduğundan kepeğin tadı baya belli oluyor.
Bir topkekten az büyük oldu ama gene de parmak kalınlığında 4 - 5 doyurucu dilim çıkar.
Kakaom olsa kakaolu daha güzel olurdu. En kısa zamanda şu low fat kakaodan bulup almam lazım.

Durum bu yani kızlar, yorum ve önerilerinize açığım :)

busonolsun,melange,mustlu hocam,saksmavisi,beberongom,berkminem,melodim,
zeynep ablam,yaseminim,özgül ablam,nixim hepinize merhaba:KK71: unuttuğum dukancılar varsa affetsın.umarım hepiniz iyisinizdir.beberongom geçmiş olsun.busonolsun ruyanı çok merak ettim.yazılanları okuyp hemen gelıyorum.hepinizi çok özledim:KK71::KK70::KK54:
Hoşgeldiniz berrin ve beberengo çok klasik olucak ama sizsiz topik biraz öksüzdü...sizi çok özledik......iyiki döndünüz canlarım:KK54::KK54::KK54::KK54:

arkadaşlaaar, karşılaştırma yaparken yulaf kepeği ile buğday kepeğini de karşılaştırdım, buğdayın yağı yulafa göre daha az, mineralleri daha fazla, karbonhidrat değerleri çok yakın ve lif oranı buğdayın 2 kat daha fazla gibi, vitamin açısından da buğday daha zengin, omega 3 ve 6 açısından benzerler, bence çok kasmışız, buğday kepeği daha iyi görünüyor, kalorileri de benzer, bundan sonra yulaf kepeği aramayacağım..
Vagus ben yulaf kepeği kullanmadım buğday kepeğini kullanmaya başladıktan sonra ben de senin gibi artık yulaf kepeğine ihtiyacım olmadığını düşündüm.....heleki yaptığın karşılaştırmayı okuduktan sonra kafamda hiçbir soru işareti kalmadı teşekkürler...bide yulaf kepeği çok zor bulunuyo bulundumuda her markanın farklılık gösteriyo bu sebeple bulunmadığında uğraşmaya değmez...dukanda buğday kepeğini alternatif olarak gösteriyo nede olsa......:KK64::KK64::KK64:

günaydın kızlaaaar
nasıl gectı haftasonlarımız.benımkı fena degıl.haftasonu kayınvalıdemlere gıtmıstık yaaaa döndüüük.ama cumartesıde pazarda sebze proteın gunu oldu bıze:26:
seyirdeki ilk 2 gunumuz boyle oldu.bız eşimle 1+1 olarak yapmak istiyoruz..pazar sabahı eşim boyoooz dıye ısrar etmedı.yarım gevrekle ıdare ettı:KK56: :KK9:
ıııı bende dayanamadım 5 6tane badem yedım:26:
herneyse henuz hafta sonu yazılanları okuyamadım ama bu sabahkı tartılma sonuclarımızı bıldıreyım once dedım

eşim +100gr ıle 97.5 ile dönerken ben +200 ıle 57.2 ile dondum.
bende moral bozmamak için hem haftasonu tatılını hemde sebzelere baslamamızı bahane gıbı goruyorum:KK17:

inşallah hep beraber verelim su fazlalıkları

Kızlar gene yeni bir tarifle aranızdayım ama bu seferki dünkü kadar başarılı olmadı ne yazık ki :KK70:

Gene ben yazayım da el birliğiyle bi adam edelim şunu, potansiyel var çünkü bence :p

Şimdi benim yaşadığım evde gazlı fırın var. Bir kere altını yakacağım diye kaşımı kirpiğimi yaktığım için, sadece ızgarasını kullanabiliyorum. (sadece ızgaranın elektrikli çakmağı çalışıyor da) O yüzden de fırında kek börek yapamıyorum. Kaç zamandır da bir kek yapsam da arada yesem diyordum, geçenlerde internette mikrodalga keki diye bir tarife denk geldim, kakaolu yağlı mağlı bizlik bir şey değil ama bende bir ışık yaktı!

Bu sabah omletimi yaparken bir cam kasede de bir yumurta bir miktar süt ve bir buçuk paket splendayı çırptım. Baya tatlı bi karışım oldu, ben çok tatlı sevmediğim için daha eklemedim. 4 yemek kaşığı da yulaf kepeği koydum. Normal kek karışımı kadar yoğun olmadı yapısı ama hem abartmayayım hem de sonra şişiyor diye daha fazla eklemedim. Haa bir de bir çay kaşığı kadar kabartma tozuyla 3 - 4 damla vanilya aroması ekledim yulaf kepeğiyle beraber. Biraz daha çırptım, kıvamı az daha arttı ama gene bildiğimiz un gibi olmuyor yulaf kepeği.

Neyse sonra 5 dakika tam güç attım mikrodalgaya, kabardı, köpürdü, hatta taşıcak diye korktum taşmadı neyse ki... Bitince çıkardım, üstte kalan tarafında omletimsi bi tabaka oluşmuş. İlk fırından çıkardığımda bir de çok yumuşaktı, dedim yoksa daha olmadı mı bu ama 2 - 3 dakika sonra soğudu sertleşti, hatta fazla sertleşti. Bir de pişerken toplanıp, küçüldüğü içim hemen kaseden çıktı, yağlamaya falan gerek yok.

Sonuç bu:
Eki Görüntüle 232994

Biraz fazla yoğun oldu, bir sonraki daha az kepekle denenecek.
O altta görünen omletimsi yapı yumurta kokuyor, soğur soğumaz kesip atmak lazım.
Koymadığım splendayı ve hatta bir tane daha koymam lazımmış, baya tatsız oldu. Pişmeden önce tatlıydı ama :KK43:
Limon kabuğu vs ile aromalandırmak lazım, şekeri de az olduğundan kepeğin tadı baya belli oluyor.
Bir topkekten az büyük oldu ama gene de parmak kalınlığında 4 - 5 doyurucu dilim çıkar.
Kakaom olsa kakaolu daha güzel olurdu. En kısa zamanda şu low fat kakaodan bulup almam lazım.

Durum bu yani kızlar, yorum ve önerilerinize açığım :)

:KK76:günaydın herkese hayırlı ramazanlar... dukanlı ilk orucum bakalım hayırlısı nasıl gidecek... sahur yemeğimi yazayım

• -2 yumurta haşlanmış
    -domates ve salatalık
    ince bir dilim normal peynir(izmir tulumu)
    --2 ısırık lıght yapılmaya çalışılmış börekten:))) (iç malzeme olarak lıght peynir kullanıldı.yufkayada yoğurt yumurta ve az yağ sürüldü)

bende geçende denedim bir kek tarifi seninkine ilave olarak lıght kakaolu puding vardı içerisinde bide miktar biraz daha fazlaydı ama hala buzlukta duruyor boğazımı yakıyor benim yiyemiyorum.görünüş falan tamamda tadını sevmedim. zaten ben yulaf kepeğini hiç sevmedim krepi bile zorla yiyorum.

evet canım vanilya aroması bile garip geldi bana ölçüsünü ayarlayamadım sanırım

sen çarşamba kilo bildirimi yaparken büyük ihtimal bende regl olucam artık h.sonu benim içinde şekillenmiş olur bazı şeyler ben bi kez daha 5+5 çeviriyim diyorum ama bakalım konuşuruz yine

hadi bende yatar iyi gecelerrrr :KK54:

canım ben de beklerim seni aşk olsun önümüzdeki pazartesi geçelim mi güçlendirmeye?

hii başınız sağolsun, aşk olsun böyle bi durumda bahane mi aranır? Geldik, buradayız hep beraberiz yine :KK70:

:KK76:günaydın herkese hayırlı ramazanlar... dukanlı ilk orucum bakalım hayırlısı nasıl gidecek... sahur yemeğimi yazayım

• -2 yumurta haşlanmış
    -domates ve salatalık
    ince bir dilim normal peynir(izmir tulumu)
    --2 ısırık lıght yapılmaya çalışılmış börekten:))) (iç malzeme olarak lıght peynir kullanıldı.yufkayada yoğurt yumurta ve az yağ sürüldü)

bende geçende denedim bir kek tarifi seninkine ilave olarak lıght kakaolu puding vardı içerisinde bide miktar biraz daha fazlaydı ama hala buzlukta duruyor boğazımı yakıyor benim yiyemiyorum.görünüş falan tamamda tadını sevmedim. zaten ben yulaf kepeğini hiç sevmedim krepi bile zorla yiyorum.

• Alıntıdır:
    Unutmayın! Yapacağınız bir küçük hata bir balona iğne batırmaya benzer. O güne kadar diyetiniz için sarfettiğiniz tüm emekleriniz boşa gidebilir. :)))

Allah kabul etsin. :)

not: destek için birbirimize hep hatırlatalım diye yazıyorum, muhalefetliğimden değil. Yoksa sizin o iki ısırıklık kaçamağınıza oh iyi olmuş afiyet olsun desem, arkası gelebilir. Ben sadık dukancıyım, berrine şikayet ederim valla :KK19: :KK1:

herkese günaydınnn, hepimize kolaylıklar diliyorum, oruç tutan, tutmayan ve tutamayanlara ama en çok tutanlara..bu sabah 1 saniyeliğine de olsa 77.9 gördüğüm için mutluyum bu devamı gelecek demektir..:KK61:

Günaydın kızlaarrrr..

berriniiiiiiimmmmm,beberengoooooommm hoşgeldinizz sizleri tekrar görmek o kadar güzel ki! dün akşam telefondan okuyabildim ama yorum yazamadım size.çok özledik sizi ve muhabbetinizi.:KK71:

dün akşam sahurda diyetimi bozmadan bir kahvaltı tarzı birşeyler yedim bakalım bugün nasıl geçecek.

sizlerde durumlar nasıl.?

bu arada yoliiiiiiiiiiiiiiiiii senide özledik yaaaa gelmezsin sandım valla neyseki tekrar aramızdasın.

topiğimiz eski neşesine kavuştu ne güzellll.

hepinizi seviyorum kızlaaarrr.

bu arada cumartesi günü zeynep ablayla buluştuk onun engin bilgi ve tecrübelerinden yararlandım kendisi çok tatlı biri.öpüyorum senide zeynep ablaaaaaaa:KK52:

Son düzenleme:
X