Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

splenda granül ne,ve nasil kulaniliyor?

splenda granül yapay tatlandırıcı..dukanın da tavsiye ettiği bir ürün.içinde aspartam yok...tadı baya güzel...ben herşeyde bunu kullanıyorum...netten araştır istersen..eczanelerde ve büyük marketlerde satılıyor...granül derken toz olandan bahsediyordum...

birbirimizi motive etmesek ben dukanda değil vermek alırdım bile ahaha etoburluğuma alet ederdim diyet yapıyorum diye yanında da kafama göre götürürdüm her şeyi[/QUOTE]

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: burda olmamizin nedeni zaten birbirimizden destek almak birbirimizi motive etmek ben aslinda kendi basimada bu dyetin üstesinden gelirim iradeliyim hani ama yinede insan yalniz olmadigini bilirse daha bir azimle gayret eder diye düsünüyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: pff bu kilolar basima bela yaaaa:KK58::KK58::KK58::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59: bir kurtulim bayram yapicam :KK52::KK52::KK52::KK52:

tatlandırıcı
istenilen şeyin içine katılıyo yiyecek içecek

ben yarım yağlı süt içiyorum bimin sürü hatta

hmm iyi o zaman bende iceyim :KK1::KK1::KK1::KK1: ama bide sey yani bunlarin ölcüsü var mi 24 saat durmaksizin listede olanlari yiyebiliyor icebiliyormuyuz yanii mesela ben 6dan sonra bisi yemek istemiyorum sadece gün icinde tüketirim gerekenleri yeter sanirim

splenda granül yapay tatlandırıcı..dukanın da tavsiye ettiği bir ürün.içinde aspartam yok...tadı baya güzel...ben herşeyde bunu kullanıyorum...netten araştır istersen..eczanelerde ve büyük marketlerde satılıyor...granül derken toz olandan bahsediyordum...

aspartam yasak demişsiniz ama ben kitapta aspartamla tatlandırılmış çay kahve serbest diye okudum yoksa yanlışmı okudum gerçi tatlandırıcı kullanmıyorum ama

rica ederim afiyet olsun

Teşekkürler dukan...bu arada ssoleil vermişti sanırım dukandaki puding tarifini,onu yaptım...çok güzel oldu...tavsiye ederim..light puding olmadığında evde güzel bir alternatif...hatta daha güzel pudingten....teşekkürler ssoleil...

bende pınarın almıştım hiç güzel değil süte su katılmış gibi :KK9:ama bim ve 101 inki güzel deneyin

tesekkur ederım bugun bı ugrayayım bım e

valla benimde öyle canım ya dolapta ligt peynirler lorlar öylece bekliyor hadi loru börek yaparımda peynirler çöpe gitcek yazık valla daha önceleri bimden kasede bir lor almıştım tahsildaroğluydu sanırım oda güzeldide ben bu diyette olmaz sanıyordum heleki köy peynirini tuzlu diye hiç olmaz diyordum gerçi keçi peyniride baya bi tuzlu aman suya koyup yicem artık bu kadar ince detaylara takılmıycam valla bak kağanlarda güzel dedin ya şimdi kağanlar loru alcam çaylan iyi oluyor lor peynir aklınızda olsun kızlar aldığım ligt peynirin biri kağanlar marka sakın almayın berbat bişey berbat

aa neden cope gıtsın canım ya.al yufka sar sıgara boregı at derın dondurucuya mısafır falan geldıgınde hoopp hazır :KK1:

Kocaman bır gunaydın hepınıze.
Dun saat 15:00 de basladıgım atak bugun saat 07:40 ıtıbarıyle bana - 800 gram olarak dondu.
Yasasın dukannnnnnnnnnnnnnnnn:KK64:

günaydın kızlar dıyete guzel ve bol yemekli bır kac gun ara verdikten sonra 2 gün atak yaptım ve 66.4 ten bugun 65 e düştüm.:KK9:gitti 1.4 kilo.bugün atağımın 3.günü yarın seyıre geçeceğim. dün hatta lıght vanılyalı pudıngte yedım dr oetker'in pudıngı hıc benım kılomu etkılemıyor.sporda yapmadım umarım bugun bıraz daha gıder ve tıckerdakı rakamıma cabuk donerım bı turlu degıstırmek gelmıyor ıcımde.5 gün dunyaları yememe rağmen donunce dıyete hemen vermeye başladım.bunu bılmek ınsana güven veriyor kacamak yaptıgınızda ara verdıgınızde sakın pes etmeyin ben eskı dıyetleırmde oyle yapıyordum 1 aylık dıyet araları verıyordum verdıgımı gerı alıyordum. ama az kılo almısken frene basmalı.

Kocaman bır gunaydın hepınıze.
Dun saat 15:00 de basladıgım atak bugun saat 07:40 ıtıbarıyle bana - 800 gram olarak dondu.
Yasasın dukannnnnnnnnnnnnnnnn:KK64:

tebrikler:KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar dıyete guzel ve bol yemekli bır kac gun ara verdikten sonra 2 gün atak yaptım ve 66.4 ten bugun 65 e düştüm.:KK9:gitti 1.4 kilo.bugün atağımın 3.günü yarın seyıre geçeceğim. dün hatta lıght vanılyalı pudıngte yedım dr oetker'in pudıngı hıc benım kılomu etkılemıyor.sporda yapmadım umarım bugun bıraz daha gıder ve tıckerdakı rakamıma cabuk donerım bı turlu degıstırmek gelmıyor ıcımde.5 gün dunyaları yememe rağmen donunce dıyete hemen vermeye başladım.bunu bılmek ınsana güven veriyor kacamak yaptıgınızda ara verdıgınızde sakın pes etmeyin ben eskı dıyetleırmde oyle yapıyordum 1 aylık dıyet araları verıyordum verdıgımı gerı alıyordum. ama az kılo almısken frene basmalı.

:KK9::KK9::KK9: kalanda bugün gider inşallah pes etmeyince oluyor gerçekten katılıyorum

Günaydın arkadaşlar
Çok mutluyum çok
şükürler olsun bu sabah 69 'u gördüm :KK52:
üstelik reglide olmuşum :KK30:

bugün forum coşmuş. geçmiş sayfaalrı okuyamadım ilk kez :KK70: ailemin yanına geldim bugün :KK70: pek yazamayabilirim. buradaki tartıya kavştuğuma sevndm :KK70: burada en son tartıldığmda 84 kiloydum şimdi 78 küsür :KK70: tabi bir sürü su içtikten sonra :-) ailem zayflamş olduğumu en çok ta yüzümün gittiğini söyledi sevinçliyim :KK70:

Harikasin...

Kizlar biz Pazartesi ve Sali gunu Kahverengi ile birlikte Istanbul'dayiz.

aspartam yasak demişsiniz ama ben kitapta aspartamla tatlandırılmış çay kahve serbest diye okudum yoksa yanlışmı okudum gerçi tatlandırıcı kullanmıyorum ama

evet arkadaşlar kitabın 80. sayfasında aspartam dışındaki şekerler yasak yazıyor.bunun dışında hamilelerin bile kullanılabildiği (doktor onaylı) bitkisel olan tatlandırıcılar da serbest.

Ya kızlar kitabı aldım okudum ama bir türlü yapamadım başlayamadım bi yardım edin nolur :KK43:
yani yulaf aldım hatta makınada da cektım ama tadı cokk kotu,bır de tam olarak anlamadım ben bu atakta ne ycez nasıl yapıcaz help me! :kk77:

Günaydın arkadaşlar
Çok mutluyum çok
şükürler olsun bu sabah 69 'u gördüm :KK52:
üstelik reglide olmuşum :KK30:

amannnnnn çıtır anneler mi olacağız biz :KK12: bin maşallah :nazar:

Harikasin...

Kizlar biz Pazartesi ve Sali gunu Kahverengi ile birlikte Istanbul'dayiz.

ee şimdi ben anlamadım yani bizide mi davet ediyorsunuz :KK53:

evet arkadaşlar kitabın 80. sayfasında aspartam dışındaki şekerler yasak yazıyor.bunun dışında hamilelerin bile kullanılabildiği (doktor onaylı) bitkisel olan tatlandırıcılar da serbest.

o da splenda.emziren annelerde kullanabiliyor.

X