Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ay bana bu saatler de bi açlık vuruyor :KK43: dün de böyle olmuştum atak evresinin 2. günümdeyim.. İş yerimde yanımda yoğrt ve yulaf kepeğim var yesemmi sizce, Öğlende 1 yk yulaf kepeği yemiştim yarım kaşık daha hakkım var kullansam mı yoğurtla? yani öğlende yoğurt yediğim için fazla mı olur ???

yardımmmm nolulll!!!

ay bana bu saatler de bi açlık vuruyor :KK43: dün de böyle olmuştum atak evresinin 2. günümdeyim.. İş yerimde yanımda yoğrt ve yulaf kepeğim var yesemmi sizce, Öğlende 1 yk yulaf kepeği yemiştim yarım kaşık daha hakkım var kullansam mı yoğurtla? yani öğlende yoğurt yediğim için fazla mı olur ???

yardımmmm nolulll!!!
Geç cevap verdim ama yoğurt sınırsız istediğin zaman istediğin kadar ye canım. Yulaf kepeğinde limit 1.5 kaşık istediğin zamanda tüketebilirsin.

Geç cevap verdim ama yoğurt sınırsız istediğin zaman istediğin kadar ye canım. Yulaf kepeğinde limit 1.5 kaşık istediğin zamanda tüketebilirsin.

Çok teşekkür ederim :) bende cevap gelmeden bişey yemedim :)
hemen gidiyorum bişiyler yemeğe :) ozman birde bir sorum daha olacak inanılmaz ağız kuruluğum oluyor daha doğrusu boğazım kuruyor feci.. Umarım buda diyetin işie yaradğının bir göstergesidir :) iyice delirdim sanırım :)

Kizlar bisey sorcam size simdi benim canim cok corba istiyo,tavuk hasladim oglen,suyunu soguttum ustte donan yaglarini kasikla alip attim.simdi ben bu suya light yogurt,yumurta sarisi ve kepekle terbiye yapsam icine de tavuk didip azicik dereotu sarimsak rendelesem olur mu,uygun mudur?bu arada seyirdeyim,acil cevap lutfen=(

arkadaşlar bugün piliç ciğer -yürek aldım .bu dukan diyetinde piliç yüreğide yenilebiliyor mu ? Bilgisi olan var mı ? yardımmm açlıktan ölüyorum :KK43:

Evet cnm yeniyor yağsız sotele içinede piyazlık soğan doğra tat versin baharatlar ile süper oluyor.

yardımmmm nolulll!!!

Kullan cnm günde 1.5 kaşık atakta. Seyirde ise 2 kaşık

Kizlar bisey sorcam size simdi benim canim cok corba istiyo,tavuk hasladim oglen,suyunu soguttum ustte donan yaglarini kasikla alip attim.simdi ben bu suya light yogurt,yumurta sarisi ve kepekle terbiye yapsam icine de tavuk didip azicik dereotu sarimsak rendelesem olur mu,uygun mudur?bu arada seyirdeyim,acil cevap lutfen=(

Süper olur canım. Bir baş da sarımsak rendele içine seviyorsan. Nane de at ohhh şifa olsun.
Zira bende bu akşam yapıp yarın işe yanıma getirmeyi düşünüyorum.

Evet cnm yeniyor yağsız sotele içinede piyazlık soğan doğra tat versin baharatlar ile süper oluyor.

Kullan cnm günde 1.5 kaşık atakta. Seyirde ise 2 kaşık

Süper olur canım. Bir baş da sarımsak rendele içine seviyorsan. Nane de at ohhh şifa olsun.
Zira bende bu akşam yapıp yarın işe yanıma getirmeyi düşünüyorum.

cok cok tesekkur ederim=>

slm hanımlar bugün dukana başladım.
atak 1. gün menüüüüm
sabah: yulaf kepeğinden yapılma pankek(yumurta ve süt de var içinde), 2 parça peynir
öğle : 1 bardak süt, 1 top yumurta.
akşam :2 bardak ayran, haşlanmış tavuk(yarım göğüs)
ayrıca 2 bardak ıhlamur, 1 adaçayı, 1 bardak yeşil kahve, tatlandırıcı ile nescafe ve sayılamayacak çok çaaaaay

bu rejimde miktar sınırlaması yok sadece protein olması önemli.fazladan bir yumurta ve peynirimde vardı yanımda ama canım istemedi yemedim.
Atak 2. gün menüm
yarın sabah: yulaf kepeğinden yapılma pankek, bir yumurta
öğle : tavuk ve yoğurt
akşam: haşlama yada ızgara et ve ayran yiyecem

deneyimli arkadaşlar menüm olmuşmu yorumlarsanız sevinirim. yoğut ve ayranda az yağlı bulamadım sütü diet olandan alacam gari.
peynir de az yağlı olacak di mi
önere bileceğiniz markette bulabileceğim ürünler var mı bu diete uygun

heyooo bu sabah tartıldım 65 kiloyum allahım bu sefer tutuyorum galiba:KK1: ama öğlen moralim çok bozuldu kızlar bankada çalıştığım için dışardan söyledim bugün getiremedim evden yağsız omletle tavuk istedim arkadaşlar sağolsunlar sebzeli tavuklu krep yapmışlar bitonda para aldılar :KK43::KK43: allahın dağında bir şubede olduğum için 5-6 çatal yedim tabi keşke aç kalsaydımda hiç yemeseydim moralim bitti yani:KK43::KK43::KK43: daha ilk günlerden başlayıp başlayıp bozduğum için bu defa çok kararlıyım unutmak istiyorum bu öğleni :KK43::KK43:

o kadardan hiçbir şey olmaz.lütfen rahat ol..

atak 1. gün menüüüüm
sabah: yulaf kepeğinden yapılma pankek(yumurta ve süt de var içinde), 2 parça peynir
ayrıca 2 bardak ıhlamur, 1 adaçayı, 1 bardak yeşil kahve, tatlandırıcı ile nescafe ve sayılamayacak çok çaaaaay

bu rejimde miktar sınırlaması yok sadece protein olması önemli.fazladan bir yumurta ve peynirimde vardı yanımda ama canım istemedi yemedim.
Atak 2. gün menüm

deneyimli arkadaşlar menüm olmuşmu yorumlarsanız sevinirim. yoğut ve ayranda az yağlı bulamadım sütü diet olandan alacam gari.

süper menü.tam gaz devam.bu arada hoşgeldin..

bu arada 69 u gördüm bugün.ama tartı dijital değil o yüzden tam olarak bilmiyorum.artık eve dönünce anlarım:)))))

bu arada 69 u gördüm bugün.ama tartı dijital değil o yüzden tam olarak bilmiyorum.artık eve dönünce anlarım:)))))

inşallah dogrudur ben bu sabah aynı çıktım .bugün ögle 3 kaşık patates salatası yedim mecburiyetten misafirlikteydim kısır pogoça vardı yemedim

atak 1. gün menüüüüm

Atak 2. gün menüm

slm:) hoşgeldin aramıza;
menün gayet iyi;migrosta light süt 0 yağlı,yoğurt vs... bulabilirsin;peynirde de pınar yarım yağlı üçgen peynir( light üçgen peynirden daha az yağlı yarım yağlısı) benim favorim;dene istersen

süper menü.tam gaz devam.bu arada hoşgeldin..
saol canım . bugün çooook baş ağrım var dietten mi anlayamadım sizde aynı durumu yaşadınız mı bayanlar..
bu arada kendimi tanıtam. 31 yaşındayım 5 yıllık evliyim. kasımdan beri 70-79 topiğinde yazıyorum ilk ay 3 kilo verdim. sonra bir al bir ver olmadı bir türlü son umut bu diete başladım. kitabı okudum bayağı bir araştırdım bu dieti. bana mantıklı geldi. tek korkum meyvesizliiik. ekmek çok aramam zaten ama meyvesiz nasıl dayanacam bilemediim.
birde atak kaçgün yapmam gerek tam anlamadım. 10 kilonun üstüne hedeflediğim için 4 gün yapayım diyorum cumrtesi sebze ye başlarım çok mu az olur arkadaşlar

inşallah dogrudur ben bu sabah aynı çıktım .bugün ögle 3 kaşık patates salatası yedim mecburiyetten misafirlikteydim kısır pogoça vardı yemedim

aman aman dikkat diyeceğim ama kaçamaksız da olmuyor ki..birşey olmaz yarın daha dikkatli olursan açığı kapatırsın..
yürüyüş yapabiliyor musun??

X