Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

:KK9::KK9::KK9::KK9: Normalde de sıkılgan bir yapım var benim çok bile dayandım bence...Şükrediyorum çabuk kilo veriyorum sizin gibi kilo vermem çok zor ilerleseydi 2 haftada bırakırdım sanırım ben...:KK9::KK9::KK9:

ilk zamanlar bende iyi kilo verdim hızlı...
ama hani bi ara durakladım ya... işte orda film koptu... duraksama yada + olmasaydı... ağır ağır 100 gram 100 gram verseydim ben bu kadar umutsuz olmazdım...
çünkü ipin ucu bi kaçtımı tekrar yakalamak zor...

ama hani bi ara durakladım ya... işte orda film koptu... duraksama yada + olmasaydı... ağır ağır 100 gram 100 gram verseydim ben bu kadar umutsuz olmazdım...

ben yine dayandım 1 ayda 1 kg vermeme rağmen ama sonra annem bulandırdı beni:)
hangi diyeti yaparsan yap onu da geç diyet yapmayıp akşamları sadece çorba bile içsen sen o 1 kgımı zaten verirdin dedi sağolsun.
aslında haklıydıda çünkü çok dikkatli yapıyordum bu diyeti hepiniz biliyorsunuz.
yaptığın masrafa yazık dedi hooop benim kafam bulanmaya başladı üstünede hastalandım onun üstüde sorunlu haberler derken... ipler inceldi bende...

Evet maalesef...:18::18::18:

Neyse konuyu dağıtalım da daha da umutsazlaşmayalım...Akşam yalan dünyayı izleyen var mı ben izleyemedim...:KK5::KK5::KK5: Neler oldu...

ben yine dayandım 1 ayda 1 kg vermeme rağmen ama sonra annem bulandırdı beni:)
hangi diyeti yaparsan yap onu da geç diyet yapmayıp akşamları sadece çorba bile içsen sen o 1 kgımı zaten verirdin dedi sağolsun.
aslında haklıydıda çünkü çok dikkatli yapıyordum bu diyeti hepiniz biliyorsunuz.
yaptığın masrafa yazık dedi hooop benim kafam bulanmaya başladı üstünede hastalandım onun üstüde sorunlu haberler derken... ipler inceldi bende...

Nilesscim annen doğru söylüyor...Haklı...Zaten masraflı bir diyet karşılığını da alamazsan :KK19::KK19::KK19::KK19: insan verdiklerinede acıyor...

günaydın hatunlar:KK66:
yahu bu topic ne kadar canlı böyle okuyorum bitmiyo bi baktım saat kaç olmuş ödev yapmam lazım herkese bol bol eksiler diyeyim ben güçlendirmeye geçtim çünki dün kalbil sıkıştı güçlendirme çok güzel bir evre bayıldım doğrusu darısı başınıza:)

Kızlarrr seyir döneminde tatlı krizine çözüüüüüüüüüümmm:2:çok kötüyüüüüm tatlı tatlı tatlı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sen sürekli doktor kontrolüne gittiğin için özellikle sana sormak istiyorum böbreklere filan baktırdın mı sen hiç...
ben dahiliye doktorumuza gidiyorum...
genel check-up yapıyor yaklaşık 7 tüp kanla... ama özellikle sormadım böbreklere de bakalım diye...
30 unda yine gidicem o zaman mutlaka sorarım...

X