Dostinex kullandınız mı?

benim prolaktin değerim 34,28 dostinex kullanıyorum, forumda ilacı kullanırken korunmak gerektiğinden bahsedilmiş. doktor o konuda uyarmadı ama hamile kalıp düşük yaşayanlar var. aranızda doktorundan böyle bi uyarı alan var mı? bende ilk içitiğimde herhangi bir yan etki yapmamıştı ama bugün tansiyonum düştü, midem bulandı... sanırım yan etkileri bi süre sonra görülmeye başlıyor. bende ayrıca 1 aydır sol göğüs üstünde ağrı var. acaba prolaktine mi bağlı yoksa kist mi var?
Ben korunmadim hamilede kalamadim bu ay zaten korunma bence benim doktorum korunma demişti o ağrı bende de oluyo ama iki göğüsümde de oluyo

benim sadece sol göğüsümde ve göğüsün üst kısmında, anlık bir ağrı gelip geçiyor. aynı zamanda buyun fıtığı ameliyatı oldum 10 ay önce diğer fıtıklarım için boyun hareketlerim var, belki de o zorluyor bilmiyorum. ama prolaktin yüksekliğini öğrenince acaba ondan mı oluyor diye düşündüm. cuma günü son ilacı içeceğim sonra başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum. devlette tahlil için gittiğim doktor dinlemedi bile beni...

benim sadece sol göğüsümde ve göğüsün üst kısmında, anlık bir ağrı gelip geçiyor. aynı zamanda buyun fıtığı ameliyatı oldum 10 ay önce diğer fıtıklarım için boyun hareketlerim var, belki de o zorluyor bilmiyorum. ama prolaktin yüksekliğini öğrenince acaba ondan mı oluyor diye düşündüm. cuma günü son ilacı içeceğim sonra başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum. devlette tahlil için gittiğim doktor dinlemedi bile beni...
Ozel e git ben özele gidiyorum kac aylik ilsc verdi soze doktor benim iki aylik bi ay oluyo başlayalı

ben ilk defa gittim 34,28 çıktı sadece 1 kutu verdi doktor... salı cuma içiyorum, yarım olarak... cuma günü son. ben de özele gideceğim sadece hormonlarıma bakıldı, amh,d vitamini,b12, demir için de test istemeyi düşünüyorum. ama prolaktin için tekrar adetin 3. gününü bekleyeceğim ...

benim prolaktin değerim 34,28 dostinex kullanıyorum, forumda ilacı kullanırken korunmak gerektiğinden bahsedilmiş. doktor o konuda uyarmadı ama hamile kalıp düşük yaşayanlar var. aranızda doktorundan böyle bi uyarı alan var mı? bende ilk içitiğimde herhangi bir yan etki yapmamıştı ama bugün tansiyonum düştü, midem bulandı... sanırım yan etkileri bi süre sonra görülmeye başlıyor. bende ayrıca 1 aydır sol göğüs üstünde ağrı var. acaba prolaktine mi bağlı yoksa kist mi var?
Benim Dr um korunmalısın demişiti ama ben bu ilacı kullanmak yerine aktardan hormon düzenleyici bir karışım aldım ve 20 günde 32 den 23 e düştü prolaktinim.

Bende sürekli kullanıyorum, ilk başlarda ptesi perşembe yarım yarım başlıyorum daha sonra haftada bir yarım kullanıyorum aksi taktirde hemen yükseliyor. Dr um korunmayın dediği için bizde korunmuyoruz. Suan 16-25 arası seyrediyor seviyesi.kontrolüm altında yani :) ayrıca iştah Açmıyor bende aksine ne yesem midem almıyor.

Benim de prolaktin yüksek çıktı dostinex verdi doktor perşembe pazar yarim içiyorum inşallah düşer yaa 6 aydir çocuk istiyorum bu ilaci kullanip sonra hamile kalan var mı

Bende 6 aylık evliyim bebiş olmadı hormon testi oldum ...41 çıktı bu ilacı verdi, pazrts perş kullan dedi....ben bebek istiyorum dedim olursa olur dedi olmazsa ymrtalık takibi yaparız dedi :KK43:

Bende 6 aylık evliyim bebiş olmadı hormon testi oldum ...41 çıktı bu ilacı verdi, pazrts perş kullan dedi....ben bebek istiyorum dedim olursa olur dedi olmazsa ymrtalık takibi yaparız dedi :KK43:
Benim bir ayda düştü prolaktin çok önemli bisey değil ama daha hamile kalamadim o ayrı mesele 8 ay oldu yok ne diyim hayırlısı

Arkadaşlar bu evli olmak ya da bekar olmakla alakalı birşey değil sen bir insansın ve hormonal dengen bozuk bunu böyle düşünün yani yaşla ve ya kız olmakla kadın olmakla bir ilgisi yok

Nasıl olur ya prolaktin yüksekliği insanı rahatsız eden bir etken kilo artışı adet düzensizliği baş ağrısı VS... Öyle birşey olabilir mi velev ki sen 40 yaşında evlendin o yaşına kadar adet düzensizliği ni çekebilecekmisin en basitinden bence tedavinin gör ve 3 ay da bir rutin kontrole git. Ben prolaktini tavanda olan ve hipofiz bezinde adenol olan birisi olarak sana tavsiye ediyorm

Nasıl olur ya prolaktin yüksekliği insanı rahatsız eden bir etken kilo artışı adet düzensizliği baş ağrısı VS... Öyle birşey olabilir mi velev ki sen 40 yaşında evlendin o yaşına kadar adet düzensizliği ni çekebilecekmisin en basitinden bence tedavinin gör ve 3 ay da bir rutin kontrole git. Ben prolaktini tavanda olan ve hipofiz bezinde adenol olan birisi olarak sana tavsiye ediyorm
Sizin prolaktin kaç çıktı ben az önce öğrendim 516 çıktı

Sizin prolaktin kaç çıktı ben az önce öğrendim 516 çıktı
Özelde baktırdıysan bu tür değerler çıkıyor canım galiba benim 87 lerdeydi 60 lara düştü özelde ilk yüksek çıktığını öğrendiğim de 2.250 gibi bir rakam verdi Dr. Farklı hesaplanma teknikleri varmış. Bu ay 34 çıktı yine başladım dostinex e

Başka hastanede 16 çıktı ertesi gün galiba laboratuvar hatalı dedi doktor

merhaba arkadaşlar,hepinize moral olmak isterim 2 yıldır tedavi oluyorum ocak ayında beyin tümörü oluştuğunu öğrendiğimde haftalarca ağladım ama ........ en sonunda prolaktin değerim bugün 5,81 e düştü . çok doktora gittim fakat fazla ilaç yüzünden bayılıyordum.şuan ki doktorum mükemmel.ilacımı düşürdü hafta da 3 yarım içiyorum.daha önceki doktorum hamile kalınca bırakırsın dediği dostinex i ,şuan ki doktorum hamile kalmaya karar vermeden en az 2 ay önce bırakıp başka bir hapa başlayacağımı söyledi.şuan o kadar çok mutluyum ki ... ben izmir deyim ...hepimize geçmiş olsunnnn... hepimiz iyileşip sağlıklı bebekler getirelim dünyaya inşallah......:):)
Dostinex den sonra hangi hap a başladınız

X