Dostinex kullandınız mı?

S

sabırlı

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sabırlı
bu hapı doktorum bana hormonlarım yükselmis normal düzeye getirmek için verdi kullanan varmı bilgi verirmisiniz lütfen

• Konu Sahibi sabırlı
ben kullanıyorum 2 aydır. geceleri yatarken almanı tavsiye ederim mide bulantısı ve baş dönmesi yapıyo çünkü. bide tansiyon düşüklüğü de yapıyo bazı kişilerde. eğer normalde tansiyonun düşükse tuzlu şeyler tüketerek kullan. piyasadaki en iyi ilaçlardan biri olduğu söyleniyor. prolaktin yüksekliği için verdi sanrım sana dayani bana onun için verdi. başka sormak istedğin bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım. çok geçmiş olsun canım :)

• Konu Sahibi sabırlı
geçmiş olsun canım..ben kullandım.. 15 gün önce bitti. prolaktin hormonum yüksek olduğu için gebeliğe engel oluyor bu yüzden kullandım.
ağır yan etkileri olduğunu bende duydum ama bende hiçbir yanekti olmadı buna dr.da şaşırdı. ben apı 2 ye bölüp haftada birtane kullandım. dr böyle önerdi. sen nsıl kullanıcaksın

• Konu Sahibi sabırlı
ben ptesi ve perş olmak üzere haftada 2 gün tam doz kullandım ve 3 ay devam et sonra tekrar bakalım dedi. tabi bu kişiden kişiye değişiyor sanırım. sen az doz aldığın için etkilememiş olablir yada bünyen kaldırmıştır:KK66:

• Konu Sahibi sabırlı
ben kullanıyorum 2 aydır. geceleri yatarken almanı tavsiye ederim mide bulantısı ve baş dönmesi yapıyo çünkü. bide tansiyon düşüklüğü de yapıyo bazı kişilerde. eğer normalde tansiyonun düşükse tuzlu şeyler tüketerek kullan. piyasadaki en iyi ilaçlardan biri olduğu söyleniyor. prolaktin yüksekliği için verdi sanrım sana dayani bana onun için verdi. başka sormak istedğin bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım. çok geçmiş olsun canım :)
çok teşekkürler banada daha bugün verdi.salı ve cuma günleri kullanıcam 1 ay süreyle bunda amaç herhalde hormanları dengelemek doğrumu bide kilo yaparmı bu hap

• Konu Sahibi sabırlı
bende p.tesi ve perşembe kullandım canım. yani hapı 2. ye bölüp haftada 1 tane sabırlı kesinlikle kilo yapmıyo canım

• Konu Sahibi sabırlı
bana hapı ikiye bölüp kullan denilmedi normalde kullanımı böylemi

• Konu Sahibi sabırlı
canım benim dr. um 2 ye bölüp kullanmamı söyledi. prospektüsünde de ilk başlangıç için öyle yazıyor ama tereddütte kaldıysan bi sor doktoruna.

• Konu Sahibi sabırlı
canım bende prolaktin yüksekliği için 3 ay kullandım.Pazartesi ve perşembe 1er tane olmak üzere.Ben sabah alıyırdum.Hiç bir yanetkisi olmadı
.ay sonra tahliller normale döndü.Geçmiş olsun...

doktor yarım iç demediyse sende tam içiceksin demekki. hormonu normal seviyeye getirmek için kullanılıyo ve kilo yapmıyo. sadece mide bulantısı, baş dönmesi tansiyon düşüklüğü yapabiliyo gece yatmadan önce al ilacı bişeycik hissetmezsin :KK66:

canım bende kullandım sut hormonu prolaktın yuksekse verıyorlar pers pazar 1 tane ıcıyorsun belkı dusuk sevıyede olanlar yarım ıcıyor olabılır yalnız bu ılacı kullanınca 3 ay ıcınde hormon normale donuyor ama ılacı bırakınca tekrar cıkıyor bu sut hormonu bole bıse eger cok yuksekse beyın ımr ıstenıyor ben suan parlodel kullanıyorum hergun sabah aksam 1 tane ıcıyorum suan dustugu ıcın gunde 1 tane ıcıcem bu ılacın yan etkısı hem daha az hemde ılacı kullanırken hamıle kaldıgınde bebek ıcın bı sorun ıolmuyor tabı ogrenınce ılac hemen bırakılıyor ama dostınex le hamıle kalınca dusuk rıskı var benım prolaktın cok yuksek oldugu ıcın 2 senedır mucadle edıyorum bu konuda cok detaylı arastırma yaptım ...

parlodeli bende kullandım 4-5 ay kadar sanırım. ama dediğin gibi normale dönmüştü tekrar yükseldi prolaktin hormonu. takip etmek gerekiyo

beyın ımr cektırdınmı cokmu yuksektı canım

tam net hatırlamıyorum ama baya yüksekti. üniversite hastanesinde mr çekildi temiz çıktı çok şükür.

:dance:ya bisey sorcam genç bi kızda prolaktin hormonunun yükselmesi normalmi ben o hormon hamile kadınlarda yükselir diye biliyorum bi fikri olan varmı bu konuda paylasırsanız sevinirim

evet canım normalde prolaktin hormonu hamilelik döneminde yükselirmiş ama onun dışında doktorumun bana söylediğine göre guatr anti depresan ilaçlar vs. şeylerde yükselmesine sebep olurmuş bunların hiçbiri bende yok ama sebebsiz yere e yükselebilirimiş yaş ile alakalalı değilmiş canım

sterse bağlı yükseldiği ve en ufak biseyden yükseliyormus hemsire arkadasımın söylediğine göre

gerç kızlarda olması normalmi yani büyük bir sıkıntı olmas dimi

:teytey:genç bir kızda bu hormonun yükselmesi normalmi evlilerde olmasını anlıyorum ama bekar birinde olması normalmi cevap verrirseniz çok sevinirim

X