Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

006b950f403f34a3cc304457e490d656_beyonce_dancing-2764.jpg

beyonce_dancing.jpg

ay eklenmedi umarim ekledi ise affedin bir de ilki biraz kucukmus foto ama kaba gelio dedigim hareketlerinden biri die ekliorm :KK70: aslinda baskasi yapsa bu hareketleri hos olabilir ama beyoncela birlikte bana cok estetik gelmior nedense yaa :KK43:

o kadar kalın bacağa öyle küçük ayaklar biraz komik ve garip duruyor sizce de öyle değil mi mirmirmirmir:sm_confused:

yaaa ne istiyosunuz kadından..her ne kadar çok hantal da olsa ben gene de seviyorum kendisini hem kıllı hem hantal :))))

ama seviyorum ...yüzünü çok begenirim elleri de çok güzel beyonce nin...ve sesii

kuşum ya begenmedıklerımzı baslıgındayız,ee normal yani bu kadar eleştri :)

şu kadından nefret ediyorum..toptan felaket yani

tipi hareketleri düşleri allahım yaaaaa ve de çoook sevimsiz itici mendebur..

lerzanmutlu22922002.jpg
dsc8179.jpg

lerzanmutlu22922002.jpg
dsc8179.jpg

bu kadını seven de yoktur herhalde.bir insan bu kadar mı itici olabilir.rüküşler abidesi, yüzü de her daim maske gibi.ha bide fiziği de iğrençmiş beli dümdüz felaket görünüyor:1closedeyes:

ay çok mu eleştirel biriyim kızlar ama doğruya doğru şimdi iyi olan güzel olan şeylere de onay veriyorum.. beğendiklerim yerdiklerimden çoktur genelde ama sonuçta burası eleştiri sayfası kendime hakim olamıyorum hihoyyyt

bu kadını seven de yoktur herhalde.bir insan bu kadar mı itici olabilir.rüküşler abidesi, yüzü de her daim maske gibi.ha bide fiziği de iğrençmiş beli dümdüz felaket görünüyor:1closedeyes:

cnm seven var ohooo benim arkadaş yani eski bi arkadaş çook dinlerdi bunu..zaten titpi de benziyodu da. çok yakın değildim zaten

ama dinleyen olmasa o havuzlu villasını alamazdı heralde..:bbo:

eleştirilcek öyle çok ünlü var kii :S

demet akalın ve onun gibi tayfadan..serdar ortaç,murat dalkılıç,murat boz vb...iğrenç tiplerden şarkı(!)larından..kliplerinden tiplerinden seslerinden herşeylerinden iğreniyoruummm

hele o serdar ortaç yaaa elime geçicek hergün bi tarafını kesicem canlı canlı yaaa..

o ses o klip her parçası aynı ve iğrenç..ticari.duygu yok ruh yok ahlak yok sevgi yok ..ne bu yaa nefret ediyorum

insanları da bozuyo bunlar

demet akalının da saçını başını yolmak istiyorum..serdarın dişisi zaten

ayy evet donut yaa o da doğru bi an çok yüklenildi diye üzüldümmsempatiksalakcinni

canım biz abansak ne gam :) kadın dunya starı :))

lerzanmutlu22922002.jpg
dsc8179.jpg

aynen bende fecı sevımsız buluyorum,bir de dikkat ust vucudu cok kısa ..

cogu kadin böyle bi vücuda sahip olmak icin ne yapmaz...
kadini sevmeyebiliriz ama bu kdr acimasiz olmayalim bence.
kadinin vücudu gayet düzgün, lokum gibi. daha ne olsun :))

cogu kadin böyle bi vücuda sahip olmak icin ne yapmaz...
kadini sevmeyebiliriz ama bu kdr acimasiz olmayalim bence.
kadinin vücudu gayet düzgün, lokum gibi. daha ne olsun :))

bu fizik mi güzel ay güldürme beni kadının beli tahta gibi farkında değilsin herhalde üzgünüm ama beli düzgün olmayan bir vücuda düzgün diyemem ben ki başka kusurları da varken:umursamaz:

X