Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

ben hiçbir yerini beğenmiyorum ki kaşlarından bahsedeyim.çok sevimsiz geliyor bana..
kaşları ise beş yanlışlıkla beş yaşındaki bir çocuğa aldırılmış gibi kötü duruyor

ay kızlar alakasız ama paylasmak ıstedım :)))

huhahahahsduhumyarldmmm.jpg

cidden böyleler kızılayda çok görüyorum böyle aşırı abartı ve özenti buluyorum

Hatası var mı bilmem ama başlıkta Beğenmediklerimizde yazıyor ekleyim dedim:) Taylor Swifti hiç beğenmiyorum, ne bileyim saçını, gözlerinin yapısını ve bakışlarını :KK43: bir iticilik var ama neresinde var çözemedim:s

akannehir aana cidden sacini sevmior musun? renk 1 numara sac klasorumde en cok fotosu olan hatunlardan biridir. tonuna bayiliorm sacinin. bir de kisiligi bir cok unluden daha sakin sessiz kendi halinde bi kizcagiz. o acidan takdir ediorm ben. ama yuz yapisi goz yapisi evt biraz deisik bence de.

ozellikle son fotodaki sacinin fotosunu goturmeyi dusunuordum kuafore sempatiksalakcinni

taylor-swift-straight-hair-2.jpg

taylor-swift-straight-hair-vs-curly-hair.jpg

taylor-swift-straight-hair.jpg

akannehir aana cidden sacini sevmior musun? renk 1 numara sac klasorumde en cok fotosu olan hatunlardan biridir. tonuna bayiliorm sacinin. bir de kisiligi bir cok unluden daha sakin sessiz kendi halinde bi kizcagiz. o acidan takdir ediorm ben. ama yuz yapisi goz yapisi evt biraz deisik bence de.

ozellikle son fotodaki sacinin fotosunu goturmeyi dusunuordum kuafore sempatiksalakcinni

Valla genel yüz yapısıyla ilgili bir iticilik var:KK43: sevmiyorum cidden ama son fotoda sac rengi çok süper, ilk fotodaki renkte bir o kadar itici:KK43: sanırım düz saclıyken sac rengi ortaya cıkmıs yada cok sık sac rengi degistiriyor

Ben de Taylor Swift'i çok itici bulup, beğenmeyenlerdenim.
Ama açık sarı olan tonlardaki saç renkleri harika.

2.fotodaki saç şekline bayıldımm.çok severim zaten düze yakın ama düz de değil kıvrımları ve dolgunluğu olan yapış yapış bi düz olmayan düz saçsempatiksalakcinni

pırasa gibi sevmem hele bide uçlar diken diken olursaa:1ninca:

ayyy süper kadınn yaa yüzü olsun saçları olsunn fıstık gibi zemuszemus

Taylor Swift'in yüzünde beni de iten bişey var ve ne olduunu sonunda buldum. Kaşları!

Canım saçlarının rengi bence de çok güzel :asigim:

Bence Taylor Swift in göz yapısı itici, sanki fazla çekik gözleri...ama genel anlamda çirkin demem ben bu kıza....

Rihannanın yeni saçını begenmedim..ayrıca o coraptan bozma sortun altına gıydıgı seyde bacaklarını asırı kılolu gostermıs sıkıstırınca

rihanna390.jpg

rihanna391.jpg

rihanna399.jpg

mariah-carey-92607.jpg

mariah-carey.jpg

bu hatunu cok begenen var biliorm ama bu elbise bence hic yakismamisti. burada kaslari da cok basarisiz bence.

bu eklendi mi onceden acaba unuttum eklendiyse ozurr kizlar

Son düzenleme:
bu ebru ilk çıktığında normal bi klibi vardı..sonra baktı tutmuyo açılıyım saçılıyım silikon postiş felan dedi yaptı yapacağını..hoş bi kelime değil ama demeden yapamıycamm...İĞRENÇÇÇ

X