Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

ben rihianna'nın bir tek ilk çıktığı zamanlardaki uzun saçlı halini beğeniyorum kısa saç modelini yaptırdığından beri hiç beğenmiyorum soğudum çok itici geliyor başta çok seviyordum ama

Şaşkınlık içindeyim ve miğdem bulanıyor ..
Bu kadar mı kötü olur ya hele o tuylu pis pis resimler .. ben insanlığımdan utandım ya ..
ah benım guzel dinim boşuna dememiş '' temizlik imandan gelir '' diye ..

bizim turk unluler bu yabancı paçozlara bin basar :)) hiçbiri beş para etmez ustelık
o kadar estetık bakıma rağmen felaketleer

ben şu öğrenci halımle hepsıne bın basarım :KK70: hehe

şu kadına ölüp biten erkekleri anlamıyorum yaw
hadisess.jpg

makyajsiz.jpg

1485.jpg

aslinda ne felaket ne begenmeme ama paylasmak istedim sadece simdiki hallerine kiyasladigimdan dolayi :))

doutzen kroes un eski halleri :) kusursuz hallerini gormeye aliskin olunca bu eski zayif halleri bir tuaf gelio bana ki ben zayif fizik cok severim ama bu kadin suanki hali ile muhtesem. kaslarini daha koyu kullanior olmasi cok dooru olmus bence hihiih :) gene de gozleri dudaklari o kdr guzel ki golgeleyememis farkli tipini zayifligi ve sapsari kaslari :p

158.jpg

515.jpg

eh simdikini halini de ekliyim de karsilastiririz alt alta fotolari :p

doutzen-kroes.jpg

948-amp-doutzen-kroes-1a.jpg

kas sac nasil etkilior insani yahu. bir de o suratina nasil kilo aldirmis oole yahu solesin meraktayim :KK70:

Son düzenleme:
Doutzen zayıfken çok iticiymiş. Şaşırdım bu haline. Benim bir arkadaşım vardı aşırı zayıf, ona benziyor. :S

Son düzenleyen: Moderatör:
bende sevmiyorum bülent ersoya benzetiyorum hiç güzel ve seksi değil bence çok itici

aslinda ne felaket ne begenmeme ama paylasmak istedim sadece simdiki hallerine kiyasladigimdan dolayi :))

doutzen kroes un eski halleri :) kusursuz hallerini gormeye aliskin olunca bu eski zayif halleri bir tuaf gelio bana ki ben zayif fizik cok severim ama bu kadin suanki hali ile muhtesem. kaslarini daha koyu kullanior olmasi cok dooru olmus bence hihiih :) gene de gozleri dudaklari o kdr guzel ki golgeleyememis farkli tipini zayifligi ve sapsari kaslari :p

158.jpg

515.jpg

eh simdikini halini de ekliyim de karsilastiririz alt alta fotolari :p

doutzen-kroes.jpg

948-amp-doutzen-kroes-1a.jpg

kas sac nasil etkilior insani yahu. bir de o suratina nasil kilo aldirmis oole yahu solesin meraktayim :KK70:

şimdiki hali çok güzel.. yüz hatları ne kadar değişmiş güzelleşmiş

bende sevmiyorum bülent ersoya benzetiyorum hiç güzel ve seksi değil bence çok itici

hihi benm de begendigimiz tip bi hatun deil acikcasi.
bulent ersoy sempatiksalakcinni:roflol:
ben birini daha bulent ersoy a benzetiormm ekliyim haife wehbe. begenenlerden cok ozur diliorm ama tarzi cok cekici gelmior bana.

haifa_wehbe016.jpg

Ayy kim ne yapmış öyle yaaa:1shok:
Hiç mi aynaya bakmadın bacım:roflol:

ben birini daha bulent ersoy a benzetiormm ekliyim haife wehbe. begenenlerden cok ozur diliorm ama tarzi cok cekici gelmior bana.

haifa_wehbe016.jpg

Bu kadını bende benzetmiştim bülent ersoya hiç beğenmiyorum bendesengözlerimebaksanab

haifa_wehbe016.jpg

.............felaket.........

bu kızı çok severim ve beğenirim ama elbisesi çok kötü gözüküyor bence elbise modeli zaten kötü ve küçük göğüsle dahada kötü duruyor bence

47319_445528599617_335021109617_4695570_7526015_n.jpg

47319_445528584617_335021109617_4695567_778373_n.jpg

elbise o kadar kötü ki ayakkabıya bakmaya fırsat kalmıyo ama baştan aşağı kötü

X