Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

beren_saat.jpg

bayılıyorum bu kıza son dönemlerde en çok beğendim bayanların başında geliyoo

yok böyle bir güzellik şu yüzün güzelliğine bakarmısınız ya ben bihter hallerini değil kendi doğal halini çok beğeniyorum :asigim::asigim::asigim:

burnu yapıştırmışsın gibi duruyoo :s

lensleri de süper maşallah !

saçlar fön ve boyadan yoluk yoluk..pişmaniye gibi olmuş

gülemiyodu bile bi ara.botoxtan gerdirmekten

tırnaklar da felaket

Ajda Pekkan'ı bende hiç beğenmem
Tv'de hala güzel, genç kız gibi falan dediklerinde şaşırıyorum
Yaşına uygun davransa daha güzel ve zarif olurdu bence,ben doğallıktan yanayım

evet arkadaşlar bende doğallıktan yanayım.hadi burnun büyük olur dudakların küçük olur yaptırırsın çok rahatsız oluyorsan.ama bu ne yarabbim bu kadın her dakika estetik oluyor gençleşiyim derken insanlıktan çıkıyor gerekli gereksiz her tarafıyla oynayarak

bence dudak ameliyatları bile gereksiz bi kötü görüntü felan yoksa..

burun büyüktür kötüdür psikolojini bozar felan yaptırılabilinir tabii

ama bu kadının büyük çirkin bi burnu da yokmuş.derdi neymiş ki hayret bişi hırs işte...

Millaya bu saç hiçççççççç yakışmamış .Çokkkkkkkk kısa çokkkkkk :umursamaz:

:asigim:Resident Evil 4:asigim: den bir kare

image.php

felaket değil tarzı böyle ben beğeniyorum herkesten farklı diyelim yalnızca.ben onun çılgın tarzına bayılıyorum.

Tarzına bir şey dediğim yok benim de :KK66:
Ruju dışarıya taşmış baya. Bu hoşuma gitmedi hiç.

Bende bugün gazetede gördüm iğrenç kadın ne yapacağını şaşırdı :eek:klava: tam dayaklık kadın :eek:klava:

abartmıyor kesinlikle.

çok güzel şarkı sözleri yazıyor ama gündemde kalabilmek için bu aşırılıkları yapmak zorunda.

bad romance 80'ler, alejandro 90'lar idi. bundandır ki bu gaga'nın lakabı lady :)

Üşenmedim baktım...
Bazılarının nasıl o halde insan içine çıktıklarına anlam veremedim yani..
Şişmanlık,çok zayıflık ,yağlar, selülit, sarkmış bacak, kol ,göbek, makyajsız yüzler, ellerin ayakkların büyüklüğü yada çirkinliği bunlar önemli şeyler değil..
Takıldıklarım tabi ki de koltuk altı tüyleri çook fazla uzamış özel bölge tüyleri olmadık yerlerdeki görünen tüyler.. Temizlenmemiş kulaklar dişler, yarım yamalak ojeler .. Ya bunlar çok iğrençler bana göre..
Bi insan kendini nasıl bu şekilde rahat edebilir ki?
Kaşlarımı uzatırken dağnık çıkan kıllar beni rahatsız ederken bunların bu şekilde dolaşması onları nasıl rahatsız etmiyor ki? Ayrıca bu insanlar sürekli kamera karşısındalar... Ben kendi halimde biriyken her yerin temizliğine özen gösteririm.Allah korusun ansızın olucak kazaya belaya karşı her an temiz olmalıyım diye düşünürüm. Bunlar nasıl ne şekilde düşünüyor acaba :)
Bence bu bakımsızlık değil direk pisliktir bana göre.. Ve ben böyle kadına kadın demem..

Lady Gaga modern zamanların Madonnası..Madonna ilk cıktıgında afaroz bile edildi ama su and Kraliçe ve Kült..

Lady Gaga bence dogru yolda ılerlıyor

Winona Ryder...fotolar bu haftaya ait..

Ne olmus bu kıza boyle..bu nasıl embesil bir duruş..

ryderwinona165.jpg

ryderwinona185.jpg

ryderwinona190.jpg

X