çamaşır makinesinde yıkanabilen halılar?

moonna

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2010
3.522
2.803
arkadaşlar çamaşır makinesinde yıkanabilen halılardan kullananınız var mı acaba?tam ismini bilmiyorum.ama kaymaz tabanlı ve makinede yıkanabiliyor.metre ilede satılıyormuş sanırım.yani odanınyada koridorun uzunluğuna göre kestiriliyor.ben mutfak ve koridor için kullanışlı olur diye düşündüm ama kullananlar acaba önerirmi bu halılardan?

Metre ile satılıyor ,kaymaz tabanlı gördüm ama hiç makineye atıldığını duymadım canım yaa.
Bu tür halıları yıkayıp ,güneş görmeden kurutmayı öneriyorlar yoksa tabanı dökülüyor..

canım cevabın için teşekkür ederim.ama senin söz ettiğin halılardan kullanıyorum ben.benim bahsettiğim onlar değil.resim bulabilirsem eklemeye çalışayım.

yüklemeyi başaramadım.ama nette seral halı mağazasında apex halı ve lateks tabanlı halı diye geçiyor.

Eklentiler

• $MONTERO%20kopya(3).jpg
    $MONTERO%20kopya(3).jpg
    9 KB · Görüntüleme: 2.773
evet sanırım başardım ama büyük eleyemiyorum resim.başarabilirsem bunlarda farklı birkaç model...

Eklentiler

• $14kum.jpg
    $14kum.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 2.072
  • $BelizSiyah.jpg
    $BelizSiyah.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 1.530
  • $KaryaGri.jpg
    $KaryaGri.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 1.873
  • $singapurmekan%20kopya.jpg
    $singapurmekan%20kopya.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 1.942
  • $sardunya(1).jpg
    $sardunya(1).jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 1.488
burada dokusu daha iyi belli oluyor.
bu halılar hakkında bilgisi olan varmı acaba?kullanışlımı?

Eklentiler

• $singapurmekan%20kopya.jpg
    $singapurmekan%20kopya.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 1.775
biz koridorda kullanıyoruz
kaymıyor sorun yaşamadık
makinada yıkandığını zaten satıcıda söler
çok sıktırmazsın olur biter
zaten ince bir halı

biz koridorda kullanıyoruz
kaymıyor sorun yaşamadık
makinada yıkandığını zaten satıcıda söler
çok sıktırmazsın olur biter
zaten ince bir halı

cevabın için teşekkürler.koridora ve mutfağa almaya karar verdim.kullanan arkadaşlarım kullanışlı oldugunu söylediler.

bende almayı dusunuyorum:) eltım 30 derecede yıkıyor. çok sıktırmadan. pratık kullanışlı bı halı.

bende 4 yıl boyunca mutfağımda kullandım ve düzenli aralıklarla makinada 30 c de yıkadım.ama son senesine doğru tabanı dökğlmeye başladı.en sonundada hiç kalmadı:):):) yeni halı almak zorunda kaldım...

X