AÖF. Sosyoloji Bölümü.

mrhb sosyoloji 1.sınıftayım bu iktisattan hiçbişey anlamıyorum kitab bana bakıyor ben kitaba açmaya korkuyorum bu kitabta sizler nasıl çalışıyorsunuz?sadece banamı zor geliyor:18::18::18::18:

Ben de sosyoloji 3. sınıftayım. Daha çalışmaya hiç başlamadım :18: Murat yayınları bu sene yardımcı kitap çıkarmayacakmış. Onun yerine 15 TL'ye soru bankası satıyorlar. Onu aldım ben de :KK55:

oh buldum 3.sınıftan birini :KK8:
ben fazla ders çalışamıyorum ya,oku oku bitmiyor kitaplar bir de anlamıyorum
sizin durumunuz nasıl acaba bir ben miyim böyle olan acaba ya?:18:
murat yayınlarının kitabında bazı yanlışlıklar var gibi cevap anahtarlarında yani

mrb arkadaşlar hep bu sayfaya bakıyorum ama fazla ilerlemiyor.keşke daha fazla paylaşımda bulunsak birbirimizin
bilgilerini deneyimlerini paylaşsak.:KK19:
mesela ben sosyoloji 1.sınıfım yani birçok konuda çömezim.
mesela ders çalışmayı oturtamadım süreyi yetiştiremedim.bu hafta sonu sınav var.
ne yapacağımı bilmiyorum:2::2::2:
sizlere birşey sormak istiyorum?
temel bilgi teknolojileri dersinden kaç ünite sorumluyuz?

lütfen daha çok paylaşımda bulunalım:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar hep bu sayfaya bakıyorum ama fazla ilerlemiyor.keşke daha fazla paylaşımda bulunsak birbirimizin
bilgilerini deneyimlerini paylaşsak.:KK19:
mesela ben sosyoloji 1.sınıfım yani birçok konuda çömezim.
mesela ders çalışmayı oturtamadım süreyi yetiştiremedim.bu hafta sonu sınav var.
ne yapacağımı bilmiyorum:2::2::2:
sizlere birşey sormak istiyorum?
temel bilgi teknolojileri dersinden kaç ünite sorumluyuz?

lütfen daha çok paylaşımda bulunalım:KK16::KK16::KK16:

canım bende 1. sınıftayım sorumluluk ünitelerimiz sosyolojinin internet sayfasında var yanılmıyorsam
ders çalışma konusuna gelince mesela 21 22 ocakta sınavımız var tekrar kalan üniteleri bu zaman dilimine yayıcam ve hergün 1 ünite bitirmeye çalışıyorum zaman konusunda sıkıntı yaşamadım bu sınavda. Ptesi 2. sınav için de çalışmaya başlıcam bu kezde yetiştirebileceğimi umuyorum.

canım bende 1. sınıftayım sorumluluk ünitelerimiz sosyolojinin internet sayfasında var yanılmıyorsam
ders çalışma konusuna gelince mesela 21 22 ocakta sınavımız var tekrar kalan üniteleri bu zaman dilimine yayıcam ve hergün 1 ünite bitirmeye çalışıyorum zaman konusunda sıkıntı yaşamadım bu sınavda. Ptesi 2. sınav için de çalışmaya başlıcam bu kezde yetiştirebileceğimi umuyorum.

tşk ederim cevap verdiğin için :KK16:
evet hergün 1 ünite bitirmek mantıklı
ben sona bıraktım ve yetiştirmek için çok zorlandım.
ocakta ki sınav için hemen başlıycam.
umarım sınavların iyi geçmiştir.

tşk ederim cevap verdiğin için :KK16:
evet hergün 1 ünite bitirmek mantıklı
ben sona bıraktım ve yetiştirmek için çok zorlandım.
ocakta ki sınav için hemen başlıycam.
umarım sınavların iyi geçmiştir.

canım ilk sınavlarım çok iyi geçmişti
zamanım çoktu kayıttan sonra başlamıştım çalışmaya son hafta full özet okumuştum çnkü soru çözerek çalışmaktan hoşlanmıyorum
fakat bu sefer aynı randımanla çalışamadığımı farkettim, kış oldugundan mı nedir sıkılyorum uykum geliyor çalışırken
önce okuyorum konuyu sonra özetini çıkarıyorum
umutsuz konuşmak istemiyorum ama finallerden çok iyi puan alamam bu gidişle :KK50:

canım ilk sınavlarım çok iyi geçmişti
zamanım çoktu kayıttan sonra başlamıştım çalışmaya son hafta full özet okumuştum çnkü soru çözerek çalışmaktan hoşlanmıyorum
fakat bu sefer aynı randımanla çalışamadığımı farkettim, kış oldugundan mı nedir sıkılyorum uykum geliyor çalışırken
önce okuyorum konuyu sonra özetini çıkarıyorum
umutsuz konuşmak istemiyorum ama finallerden çok iyi puan alamam bu gidişle :KK50:

evet haklısın canım kışın günlerde kısa çalışmak biraz daha zor geliyor.
ama çalışmayı başarmalıyız.acaba sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?:18:
inşallah hepimiz iyi notlar alırız:80:

evet haklısın canım kışın günlerde kısa çalışmak biraz daha zor geliyor.
ama çalışmayı başarmalıyız.acaba sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?:18:
inşallah hepimiz iyi notlar alırız:80:

canım ocağın ilk haftası içinde açıklanır sanırım vizeler
çalışmaya çalışıyorum inan iktisat çok zorluyor ama en sevdiğim dersler sosyal politika ve türkiyenin siyasal gelişimi zevkle okuyorum konuları..
umarım sınavlarda herkes emeğinin karşılığını alır canım

canım ocağın ilk haftası içinde açıklanır sanırım vizeler
çalışmaya çalışıyorum inan iktisat çok zorluyor ama en sevdiğim dersler sosyal politika ve türkiyenin siyasal gelişimi zevkle okuyorum konuları..
umarım sınavlarda herkes emeğinin karşılığını alır canım

:21: bende sosyal politika dersini çok sevdim.zevkle çalıştığım dersler içinde
inşallah emekler boşa gitmez:KK16:

kıslar ben de bu bölümü okumak istiyorum ama kaç puanla alıyor ve kontenjanı ne kadar acaba? nette araştırdım bulamadım..

bugün itibariyle 1.dönem bitti,bakalım 2.dönemi nasıl atlacağız
bu arada dün ve bugünkü sınavlarınız nasıl geçti arkadaşlar

Hic ders calisamadigim icin sinavlarim cok kotu gecti. Bir dersten bi unute bile okumadim :KK43: cok mutsuzum..

dün aöf bürosunu aradım harcı eşim yatırp kitablarmı albilirmi diye benim gitmem gerekliymiş ders seçimi yapıcakmışım, kızlar kitapları okul vermiyormu bu ders seçimi ne şimdi onu anlamadım

sosyolog arkadaşlarım nasılsınız
bahar dönemi çalışmalarınız nasıl gidiyor?
bu başlık kaybolmasın birbirimizle iletişim halinde olalım

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar
Guz doneminde iktisattan ve psikolojiye giris dersinden kaldim :KK43: : diger derslerden kosullu gecer durmundayim..bahar doneminde en az 2 almam gerek gecebilmem icin okuduklarimdan yanlis anlamadiysam...bu donem dersler kolay gibi gorunuyordu ama kitaplari okumaya baslayinca hic te oyle olmadigini gordum :KK43: mantik dersi en zoru gibime geldi...ne yapip edip calismaliyim...sizler bi program yaptiniz mi , nasil ders calisiyorsunu ?

:KK16::KK16::KK16:hepinize mrb arkadaşlar bence de iletişim halinde olalım.
bende bahar dönemine yeni çalışmaya başladım.hepinize başarılar dilerim.

Merhaba arkadaslar
Guz doneminde iktisattan ve psikolojiye giris dersinden kaldim :KK43: : diger derslerden kosullu gecer durmundayim..bahar doneminde en az 2 almam gerek gecebilmem icin okuduklarimdan yanlis anlamadiysam...bu donem dersler kolay gibi gorunuyordu ama kitaplari okumaya baslayinca hic te oyle olmadigini gordum :KK43: mantik dersi en zoru gibime geldi...ne yapip edip calismaliyim...sizler bi program yaptiniz mi , nasil ders calisiyorsunu ?

ben de sizin gibiyim bahar döneminden 2.00 ve üstü almam gerekiyor:KK43:
3.sınıfım ve bende de mantığın gelişimi diye ders var.dediğiniz gibi biraz zor gibi.ALLAH'tan 3.üniteye kadar çalışacağım:)
ben her gün 1 ünite bitirmeye çalışıyorum.bazen de 1,5 ünite bitiriyorum
önemli olan ünite bitirmek değil anlayabilmek o konuları
şahsen zorlanıyorum biraz bu bölümde:26:bakalım hayırlısı

Merhaba arkadaşlar.
2. sınıf (4. dönem) yardımcı kitap olarak ne önerirsiniz? Sınavda önerdiğiniz kitaptan soru çıkma ihtimali var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.
2. sınıf (4. dönem) yardımcı kitap olarak ne önerirsiniz? Sınavda önerdiğiniz kitaptan soru çıkma ihtimali var mıdır acaba?

selam canım sen çoktandır yoksun hayırdır:26:
ben murat yayınları çalışıyorum canım bir de nokta atış kitapçığı aldım

X