AÖF. Sosyoloji Bölümü.

Birsey daha sorucam arkadaslar.1. Donem sosyoloji 1-5 uniteden sorumluyuz 2. Donem kitabin tamamindan
Bu 1-5 unitenin 5. Uniteyide calisacakmiyiz yoksa 5. Uniteye kadar olan kisimmi ? Bilen biri acilen cevaplarsa cok sevinirim .eteklerim tutusmus durumda :KK43:

evet canım 6.üniteye kadar çalışıyoruz ben de senin gibi zannediyordum ama öyle değilmiş:18:

yani 5.üniteyi de çalışacaksın

Tesekkur ederim sayende ogrenmis oldum.aralik ve ocakta sinava girecegiz anladigim kadariyla. Her donem 2 sinavdan olusuyor ?

kızlar lütfen yardım edin ilk senem ben verilen kitapların bütün ünitelerini çalışıyordum kitabın girişindede bişey yazılmamış şimdide öyle değilmiş diye duydum kafam çok karıştı hangi kitabı kaçıncı üniteye kadar çalışıcam???????????

Sosyoloji

1. Sınıf Ünitelerin Derslere Dağılımı...(10-11 Aralık Sınavı)

-Psikolojiye Giriş 1-4

-Sosyolojiye giriş 1-5

-Sosyal Politika 1-7

-Temel Bilgi Teknolojileri 1-4

-Sosyolojide Araştırma Yöntem Ve Teknikleri 1-4

-Türkiye'nin Siyasal Gelişmesi 1-4

-İktisata Giriş 1-10

CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER kitabı aldığımda ikinci dönem kitapları farklı diye bişey söylendi bana o yüzden kitabı bitiriyordum peki ikinci dönem nasıl olucak ve hangi kitabı kaçıncı üniteye kadar çalışıcağımı nerden öğrenebilirim

CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER kitabı aldığımda ikinci dönem kitapları farklı diye bişey söylendi bana o yüzden kitabı bitiriyordum peki ikinci dönem nasıl olucak ve hangi kitabı kaçıncı üniteye kadar çalışıcağımı nerden öğrenebilirim

Onu bende bilmiyorum 2. dönem tekrar bi kitap dağılımı olucak çünkü ocak sınavında bütün kitaplar biticek. Hele o iktisattan başka ne görücez merak ediyorum. Banada öyle geliyo başka ders eklene bilir veya çıkartılabilir.

Tesekkur ederim sayende ogrenmis oldum.aralik ve ocakta sinava girecegiz anladigim kadariyla. Her donem 2 sinavdan olusuyor ?

rica ederim canım ne demek
evet aralık 10-11 ocak 21-22 de sınava giriyoruz güz yarıyılı öylece bitmiş oluyor ve bahar yarıyılına geçiyoruz
o zaman da kitap değişimleri olacak yani bahar yarıyılında başka derslerden sınava gireceğiz

rica ederim canım ne demek
evet aralık 10-11 ocak 21-22 de sınava giriyoruz güz yarıyılı öylece bitmiş oluyor ve bahar yarıyılına geçiyoruz
o zaman da kitap değişimleri olacak yani bahar yarıyılında başka derslerden sınava gireceğiz

Aaaaa bu dersleri görmüycekmiyiz bidahaa eee 4 sene olmasın ozaman 2 senede bitirelim :KK9:

Aaaaa bu dersleri görmüycekmiyiz bidahaa eee 4 sene olmasın ozaman 2 senede bitirelim :KK9:

bak canım aöf klavuzundaki dökümanları göstereyim:)
$392761_306787469331631_126075274069519_1276752_206100971_n.jpg $311793_306787452664966_126075274069519_1276751_1715350634_n.jpg $387570_306787412664970_126075274069519_1276750_1381300506_n.jpg $301501_306787399331638_126075274069519_1276749_1618101501_n.jpg

bak derslerimiz bu listeye göre olacak,listenin kenarının 1.2.3.4.5.6.7.8.yarıyıllar var
1.yarıyıl güz dönemi oluyor yani aralık ve ocak ayında sınava gireceğimiz dersler
2.yarıyıl da bahar dönemi oluyor 7-8 nisan ve 2-3 haziranda olcak ve dediğim gibi her dönem dersler değişecek
haliyle bu daha karmaşık olacak eski sistem olsaydı güz bahar diye bir olay olmayacaktı:KK30:
dediğin gibi 2 senede bitseydi:KK9:

sineray kaçıncı sınıfsın bu arada,yardımcı kitap falan bulabildin mi acaba?

bu arada liste sondan başa doğru olmuş kusura bakma:)

Son düzenleme:

bak canım aöf klavuzundaki dökümanları göstereyim:)
Eki Görüntüle 291123 Eki Görüntüle 291122 Eki Görüntüle 291121 Eki Görüntüle 291120

bak derslerimiz bu listeye göre olacak,listenin kenarının 1.2.3.4.5.6.7.8.yarıyıllar var
1.yarıyıl güz dönemi oluyor yani aralık ve ocak ayında sınava gireceğimiz dersler
2.yarıyıl da bahar dönemi oluyor 7-8 nisan ve 2-3 haziranda olcak ve dediğim gibi her dönem dersler değişecek
haliyle bu daha karmaşık olacak eski sistem olsaydı güz bahar diye bir olay olmayacaktı:KK30:
dediğin gibi 2 senede bitseydi:KK9:

sineray kaçıncı sınıfsın bu arada,yardımcı kitap falan bulabildin mi acaba?

bu arada liste sondan başa doğru olmuş kusura bakma:)

ok tatlım 1. sınıfım daha çok aradım yardımcı kitap murat yayınlarının özellikle kaldırılmış. Sadece ders kitaplarından çalışılıcakmış. :KK14: Günde 1 ünit bitireiliyorum ben ama bazı kitaplarn üniteleri maşallah 20 sayfalık kafam almıyo. Hele ünite sonunda özet sayfası var ya 20 sayfalık üniteyi 1 sayfaya sıgdırmışlar sinir oluyorum madem 1 sayfada anlatılıyodu en fazla 5 10 sayfa yapsaydınız ya şunları hem zaman az hem sayfa cok. Hele ocak sınavını düşünemiyorum yetiştiremem gibi geliyo.
Sen kaçıncı sınıfsın cnm ?

ok tatlım 1. sınıfım daha çok aradım yardımcı kitap murat yayınlarının özellikle kaldırılmış. Sadece ders kitaplarından çalışılıcakmış. :KK14: Günde 1 ünit bitireiliyorum ben ama bazı kitaplarn üniteleri maşallah 20 sayfalık kafam almıyo. Hele ünite sonunda özet sayfası var ya 20 sayfalık üniteyi 1 sayfaya sıgdırmışlar sinir oluyorum madem 1 sayfada anlatılıyodu en fazla 5 10 sayfa yapsaydınız ya şunları hem zaman az hem sayfa cok. Hele ocak sınavını düşünemiyorum yetiştiremem gibi geliyo.
Sen kaçıncı sınıfsın cnm ?

işte ben de senin durumundaym okuyorum okuyorum anlamıyorum
bir ders var çağdaş sosyoloji kuramları diye ilk onunla başladım ne yalan söyleyeyim hiç bir şey anlamadım:26:
en sonunda aile sosyolojisi kitabını aldım da onu anlaıyorum hep bildiğimiz şeyler,ben 3.sınıfım canım sosyal hizmetlerden geçiş yaptım bu sene
yardımcı kitap olsaydı çok iyi olacaktı ya onlar 5-6 dersi bir kitaba sığdırıyorlar
aöf gibi uzun uzadıya anlatmıyorlar:KK43:
bazı siteler murat yardımcı kitap çıkaracak diyor,bazıları çıkmayacak diyor anlamadım ya:26:
ben de baştan diyordum acaba sadece özetleri okusam olur mu diye ama insan dayanamıyor yine de sınıfta kalma korkusu var:)
neyse biz çalışalım derslerimize,artık olduğu kadarıyla napalım:KK17:

işte ben de senin durumundaym okuyorum okuyorum anlamıyorum
bir ders var çağdaş sosyoloji kuramları diye ilk onunla başladım ne yalan söyleyeyim hiç bir şey anlamadım:26:
en sonunda aile sosyolojisi kitabını aldım da onu anlaıyorum hep bildiğimiz şeyler,ben 3.sınıfım canım sosyal hizmetlerden geçiş yaptım bu sene
yardımcı kitap olsaydı çok iyi olacaktı ya onlar 5-6 dersi bir kitaba sığdırıyorlar
aöf gibi uzun uzadıya anlatmıyorlar:KK43:
bazı siteler murat yardımcı kitap çıkaracak diyor,bazıları çıkmayacak diyor anlamadım ya:26:
ben de baştan diyordum acaba sadece özetleri okusam olur mu diye ama insan dayanamıyor yine de sınıfta kalma korkusu var:)
neyse biz çalışalım derslerimize,artık olduğu kadarıyla napalım:KK17:

İktisattan çok şükür 1 ünitem kaldı. Yarın onu bitirim tekrara başlıyorum. Nolucak nasıl olucak hiç bi bilgim yok. Geçen seneki sorulara çalışanlar geçiyomuş. Biz bukadar çalışıyoruz umarım herşey çok güzel olur. Tek iktisattan korkuyorum çünkü herşey birbirine girmiş durumda.

İktisattan çok şükür 1 ünitem kaldı. Yarın onu bitirim tekrara başlıyorum. Nolucak nasıl olucak hiç bi bilgim yok. Geçen seneki sorulara çalışanlar geçiyomuş. Biz bukadar çalışıyoruz umarım herşey çok güzel olur. Tek iktisattan korkuyorum çünkü herşey birbirine girmiş durumda.

senin şansın var yine de.geçmiş sorulara bakabiliyorsun yani öyle bir imkanın var
1.sınıftayken ben de öyle yapıyordum ama bu sene böyle bir şansım yok
okulun verdiği kitapları okuyacağım,belki murat yayınları kitap çıkarabilirmiş onu takip edeceğim en azından 3-4 dersi kurtarırım ne diyeyim
hayırlısı artık

senin şansın var yine de.geçmiş sorulara bakabiliyorsun yani öyle bir imkanın var
1.sınıftayken ben de öyle yapıyordum ama bu sene böyle bir şansım yok
okulun verdiği kitapları okuyacağım,belki murat yayınları kitap çıkarabilirmiş onu takip edeceğim en azından 3-4 dersi kurtarırım ne diyeyim
hayırlısı artık

eylülden beri bekliyorum ama murat kitap çıkartmadı daha çıkartmıycakta deniliyor. Geçmiş sorulara baksam nolucakki hiç te bakmadım şimdiye kadar. allaha şükür bugun bitirdim kitaplarımı ve tekrar başlıycam :KK9:

eylülden beri bekliyorum ama murat kitap çıkartmadı daha çıkartmıycakta deniliyor. Geçmiş sorulara baksam nolucakki hiç te bakmadım şimdiye kadar. allaha şükür bugun bitirdim kitaplarımı ve tekrar başlıycam :KK9:

ben yardımcı kitaplarla çalışmıştım geçen sene ondan dedim canım
ben murat yayınevini aradım 3.sınıf sosyoloji kitabı var mı dedim var dedi adam
artık olursa ben almayı düşünüyorum bakalım

Son düzenleme:
ben yardımcı kitaplarla çalışmıştım geçen sene ondan dedim canım
ben murat yayınevini aradım 3.sınıf sosyoloji kitabı var mı dedim var dedi adam
artık olursa ben almayı düşünüyorum bakalım
Bende murat yayınları arıyorum hatta şimdi baksam super olur. Sitelerde halastokta yok gözüküyo Bugün burdaki kitap evlerine bakıcam inş. vardır.

ben dün internetten sipariş verdim murat yayınları sitesinde var kredili sistemler bölümünde
benim alacağım 15 tl.seninki de 18 tl falan galiba
ama sen istanbul gibi büyük şehirdeysen kitapevlerinde bulman daha kolay olur

ben dün internetten sipariş verdim murat yayınları sitesinde var kredili sistemler bölümünde
benim alacağım 15 tl.seninki de 18 tl falan galiba
ama sen istanbul gibi büyük şehirdeysen kitapevlerinde bulman daha kolay olur

Dün murat yayınlareının sitesine bakmıştım sosyoloji 1. sınıf yoktu yaaa aaaa :KK9:

Ben de sosyoloji 3. sınıftayım. Daha çalışmaya hiç başlamadım :18: Murat yayınları bu sene yardımcı kitap çıkarmayacakmış. Onun yerine 15 TL'ye soru bankası satıyorlar. Onu aldım ben de :KK55:

X