Bebek Beslenmesi balık yağı içeren iştah şurubu kullanan varmı...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

esr4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
46
0
arkadaşlar 19 aylık oğluma hiçbirşey yediremiyorm çok yemekseçiyor hiç bir şeyi beğenmiyor sonuç olarak sadece emzirebiliyorum o da yetersiz kalıyor babaannem balık yağlı şrp ver iştahı açılır diyor dr. dert etme yaşayaak kadar yesin yeter diyor. çok üzülüyorum yemiyor die inanın ne yapaağımı şaşırdım. aranızda balık yağlı şrp kllanan varmı. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

canım ben kullanıyorumm çok da memnunum sana tavsiyem yemek olayı bir sistem içinde olsun yani mama sandalyesimi artık nerde yediriyorsan sürekli orda yedir eline hiç birşey verme yemedimi diğer öğünü beklesin acıkmasına izin ver üzülme bide alerji şurubu var hem işhah açıyor hem uyku yapıyor

cnm teşekkür ederim. peki senin kllandığın şurubun adı nedir birde basettiğin alerji şrubu hangisi söyleyebilirmisin.

sipraktin ben kullanıyorum 15 gün bekle etkisi o zaman başlıyo doktoeumuz verdi uykuları düzeldi ben memeden kestim fazla bağımlıydı doktor memeye güvenip yemiyo dedi ve doğrudu biaz yıpratıcı oldu bu süreç ama şimdi ağzını açıyo yemeğe

cnm benimkide inanılmaz bağımlı. sürekli istiyor.Geceleri ise kuru emzik olarak kullanıyor beni. babamız2.5 aylığına göreve gitti yrtdışına o yüzden kesemiyormda. aynı anda hem baba yok em meme kıyamıyorm. acaba fazla mı abartıyorm...

ben kesmek için 2 ay gel gitler yaşadımkafamda çünki 2 yaş hedefimdi ama olmadı bağımlı oldu ne çiş ne kaka vardı beslenmiyodu çünki bende çok yıpranıştım sonra bana bi cesarat geldi bu iş bitmeli dedim ben daha çok üzüldüm babayı falan beklerme çünkü onlar ağladıkça dayanamıyolar ver diyolar oysa ben anneyim ben daha çok üzüldüm insanları boş ver ve kes bi kaç gün her verdiğimi red etti aç kaldı doktor bunların olcanı söyledi agrasif oldu yani herşey deyişiyo zor bi zaman bir hafta sık dişini kes bu arada o şuruba başla hem sakinlaeşir hem iştahı artar günde 2 ölçek ben gece kesmedim hemen ama öğrendi gündüz istemedi şimdi gece kescem tavsiyem

cnm teşekkür ederim yardımlarınız için. sürekli giremiyorm nete o yüzden geç yazıyorm ksra bakmayın ne olr...

minadex kullanıyorum.hem vitaminmineral içeriyor hemde iştah açıcı özelliği var.tavsiye ederim.ii günler.

bende kullandım minadex portakkalısı ve vişmeli var ...tadı kötü degıl ama benım kızımda bı etkısı olmadı..
ama şurup olarak sipraktin kullandım uyku yaptı bıraz yedı...

ben iki oğlumada seven seas kullanıyorum çok etkisi olmuyor ama veriyorum yinede..balık yağı iyidir..zekayıdı kuvvetlendiriyor..
benim dr büyük oğlan için zinko yazmıştı..oda biraz iştah acıyor..en çok kan ilaçının faydasını gördüm ben büyük oğlumda iştah konusunda...(ferrum)

minadexi bu konuda çok öwüyorlar.. ne kadar etkili acaba? ben henüz ne kan danlası ne de balık yağı kullanmıyorum..

sipraktini bnde kullanıyorum 3,4 günb kullanıp ara weriyorum.. kadir tuğcu o şekilde öneriyor..
gerçekten faydası oluyor.. iştah açıcı özelliği war!

sabır otu diye bişey var aktarda siyah bi taş ıslatıp sürülüyo göğse eskiler bu iş için kullanırlarmış ben hem onu hem bant yapıştırdım meme e olmuş diye diye halada öyleyiz gece kesmesini sona bıraktım çocuk maf olur bi anda oda ögren di gündüz hep e diyo

kızlar cevaplar için çok çok teşekkür ederim. pc bozuktu servise göndermiştim o nedenle yazamadım kusura bakmayın ne olr...

X