Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar 54 ü gördüğümde kendime bir ödül verecektim... haftasonu evde olmıycam açıköğretim sınavından dolayı il dışındayız ve hep dışarı da yemek yenicek ana öğünleri ızgara ile atlatmayı yanıma a kuru kayısı almayı düşünüyorum..bu gün yarın da dikkat edip haftasonu ödülümü yemek istiyorum artık:KK1: önden künefe izni alabilirmiyim kaptanım??*
Canım 1 tane söyleyip paylaşın bari, hepsini yeme:KK1:

Sağol bitanem vermiş kadar oldun. Yeşil elmayı seven yok bizde, bende çay için alıyordum 1 tane , almamısım bu kez böyle olsun napalım.
bizde de aynı canım.sadece çay için alıyorum.
Canım sen böyle diyosan ben öleyim nerde 81 nerde 60. Şurda kalmış 1 lokmacık kilocuk kunefeye:KK1:

sen 70ler de ödül koy o zaman kendine.gognun 65e ulaşmasına çok yokki niye böyle umutsuz anlamadım.

kızlar biyandan nöbet ertesi evi toplayıp biyandan buraya bakmaya çalışıyorum ev savaş alanı.. evi bi halledeyim kızımı alıp geleyim okuldan ancak akşama görüşürüz toptan bakıcam geçmişe hadi gitsin kilolar gelsin ciciler:KK1: görüşürüz:KK54:

Canım sen böyle diyosan ben öleyim nerde 81 nerde 60. Şurda kalmış 1 lokmacık kilocuk kunefeye:KK1:
Gram gram zor gidiyo benim kilolar.kulağım bi iylessin adam gibi yürüyüş yapmaya başlıycam haftaya. Sen daha çabuk verirsin canım.
kızlar biyandan nöbet ertesi evi toplayıp biyandan buraya bakmaya çalışıyorum ev savaş alanı.. evi bi halledeyim kızımı alıp geleyim okuldan ancak akşama görüşürüz toptan bakıcam geçmişe hadi gitsin kilolar gelsin ciciler:KK1: görüşürüz:KK54:

Kolay gelsin sana canım bilirim nöbet ertesi evin halini bizdede savaş alanına dönüyo

Gram gram zor gidiyo benim kilolar.kulağım bi iylessin adam gibi yürüyüş yapmaya başlıycam haftaya. Sen daha çabuk verirsin canım.

Kolay gelsin sana canım bilirim nöbet ertesi evin halini bizdede savaş alanına dönüyo
Canim 1 hafta bilemedin 2 hafta kassan verirsin kolayca az bişey kalmış zaten

Yatıyorum ama boş durmuyorum yine derya baykal izliyorum. Yeşil kahveden bahsetti çok iyi bi antioksidanmis kilo vermeye yağ yakmakta faydaliymis. Normal kahve gibi pisirdi cezvede.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar koşu bandı alcam ama gürültüsü alt kata çok mu gidiyor? ? Yada gürültüsüz çalışanı var mı varsa nasıl anlıyoruz?

Psikolog olarak psikologluk bir durum olmadığını düşünüyorum :) Sonuçta yeni yürümeye başladı sayılır heyecan içinde herşeyi keşfetmeye çalışıyor tabi bide enerjisini atması lazım çocuğun...

caniskom yanlis anladin heralde psikolojik sorunu olmasi şart degil ki onlarda testler vs var o yuzden ixin rahat olsun diye

Verirsin canım, yüzmek iyi kalori yaktıriyor . Yeşil kahveyi bende merak ediyorum tadî nasildir acep? İçen yokki bizim kızlardan soralım canım.

Ama ama amaaa ben ictimm bir kere ve halacim bana almis yarin basliyorum yesil kahveyeee :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kizlar yazdim mi tam bilmiyorum kendime diyetistyen bakiyorum izmirde rastgele de gitmek istemiyorum.bakalim yaz gelince benim de yumurta dayandi haliyle.babam iş yerini satti turizmi birakti haliyle ilk defa bu yaz tatil yapicam

bu arada dun yediklerimi yazayim

oglen kalktim
2 dilim peynir
1 yumurta
1 kiraz sapli cay
2 dilim tam tahilli ekmek

aksam
mangalda tavuk gogus ve kanat
2 parca lavaş

kizlar birazdan dövme yaptiricam heycandan oluyorum :)) bitince size aticam resmini :)

kizlar yazdim mi tam bilmiyorum kendime diyetistyen bakiyorum izmirde rastgele de gitmek istemiyorum.bakalim yaz gelince benim de yumurta dayandi haliyle.babam iş yerini satti turizmi birakti haliyle ilk defa bu yaz tatil yapicam

bu arada dun yediklerimi yazayim

oglen kalktim
2 dilim peynir
1 yumurta
1 kiraz sapli cay
2 dilim tam tahilli ekmek

aksam
mangalda tavuk gogus ve kanat
2 parca lavaş

Az olmuş canım , ara yapmalıydın metabolizma yavaslar böyle.

X