hamileliğin ilk günleri

arkadaslar ben de 5 haftalik hamileyim, dediginiz gibi adet olacakmisim gibi kasik agrilarim var, ama cogunlukla sadece sag tarafda oluyo bu agrilar batma seklinde bu normal mi yani iki tarafdan birinde yogunlasabilirmi agrilar? sol tarafda da oluyo ama cok nadir.

Rabbim bütün bebis bekleyenlere hayirli evlatlar nasib etsin insallah...

merhaba ben 4+1 haftalık hamileyim ve benimde en erken belirtim bel ve karın ağrısı aynı adet olacakmışsın gibi bunun dışında bir belirti olmadı adetime 5 gün kala hamile olduğumu öğrendim ve şu eczanelerde satılan testlerden 4,5 tl ya aldım ve gerçekten hassaslar ama sonuç hemen belli olmadı bekledik biraz sonuç negatif zannedip dışarı çıktık bi kaç saat sonra eve döndik ve baktıkki ikinci çizgi çok ama çok silik tabii terddütte kaldık ertesi günü kan tahlili yaptırdık ve pozitif çıktı allah isteyen herkese nasib etsin

merhaba ben 4+1 haftalık hamileyim ve benimde en erken belirtim bel ve karın ağrısı aynı adet olacakmışsın gibi bunun dışında bir belirti olmadı adetime 5 gün kala hamile olduğumu öğrendim ve şu eczanelerde satılan testlerden 4,5 tl ya aldım ve gerçekten hassaslar ama sonuç hemen belli olmadı bekledik biraz sonuç negatif zannedip dışarı çıktık bi kaç saat sonra eve döndik ve baktıkki ikinci çizgi çok ama çok silik tabii terddütte kaldık ertesi günü kan tahlili yaptırdık ve pozitif çıktı allah isteyen herkese nasib etsin

hayırlısı olsun sıze umut bollluk bereket getırsın...amın ınsallah

çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah
benimde adetime 5 gün var geçen günlerde 3 kere test yaptım tıpkı senin gibi bi kaç saat sonra silik bi çizgi belirdi 3 testin 3ündede aynı çizgiyi gördüm kan testi yaptırdım yok çıktı.sinirlerim bozuldu kırdım attım bende karnım ve kasıklarım felaket ağrıyor aynı zamandada bel ağrısı umutlanmak istemiyorum günümü bekliyorum bende dua et banada:KK43:

arkadaslar ben de 5 haftalik hamileyim, dediginiz gibi adet olacakmisim gibi kasik agrilarim var, ama cogunlukla sadece sag tarafda oluyo bu agrilar batma seklinde bu normal mi yani iki tarafdan birinde yogunlasabilirmi agrilar? sol tarafda da oluyo ama cok nadir.

Rabbim bütün bebis bekleyenlere hayirli evlatlar nasib etsin insallah...

canım hayırlı olsun bende 4 haftalık hamıleyım benım de sureklı sol ksaığım batıyo doktora gıtmek ıçın erke n mı acaba?

tum hamıs kalmıs arkadaslar sızlerı tebrık edıyorum..allah kucagınızada almayı nasıp etsın ınsallah..dualarınıza eksık etmeyın olurmu??

Bütün hamile arkadaşları tebrikediyorum bende 5+2 hamileyim.Beklenen adet günümde test yaptım okadar adet sancısına benziyoduki belirtiler acaba test almasammı dedim :) Yaptım ve 2. çizgi çıktı Allah isteyen herkese nasip etsin...

Bütün hamile arkadaşları tebrikediyorum bende 5+2 hamileyim.Beklenen adet günümde test yaptım okadar adet sancısına benziyoduki belirtiler acaba test almasammı dedim :) Yaptım ve 2. çizgi çıktı Allah isteyen herkese nasip etsin...

tesekkurler ben de bıraz evvel gordum ıkıncı cızgımı ve tıpkı yazdıgınız gıbı test alsam mı almasam mı dedım cunku adet sancısı gıbıydı bugun de adet gunum normalde ama dayanamadım aldım ve ıkı cızgıyı gordum sukurler olsun hala soktayım..Allah bekleyen herkese hayırlı zmanda nasıp etsın ınsalllahh

tesekkurler ben de bıraz evvel gordum ıkıncı cızgımı ve tıpkı yazdıgınız gıbı test alsam mı almasam mı dedım cunku adet sancısı gıbıydı bugun de adet gunum normalde ama dayanamadım aldım ve ıkı cızgıyı gordum sukurler olsun hala soktayım..Allah bekleyen herkese hayırlı zmanda nasıp etsın ınsalllahh

Hayırlı olsun bebeğiniz :KK66: galiba sizde mayıs annesi olcaksınız ozaman sizi mayıs 2011 anneleri adlı konuya alalım :))

yaa kızlar benimde adetime daha 3 gün var ayın 12sinde çatlatma iğnesi oldm sonra düzenli oalrak ilişkiye girdik eşimle son bi kaç gündür kasık ağrılarım
var bir iş yaparken öylece kalıyorum cok merak ediyorum yaa ilk defada tutmıcakmış gbi geliyo sanki ama ne biliyim kendimi zor tutuyom test yapmamak için

merhaba bayanlar rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip eder inşallah.

benim de adetime 1 hafta var fakat belimde aşırı bir ağrı, beyaz renkli demirimsi kokulu bir akıntı, bazen mide bulantısı ( ama bunu oruca baglıyorum ) ile ayaklarımda yanma oluyor. test yapsam çıkar mı ki

arkadşlar benim de kasık ağrılarım var yorgunluk halsizlik ve aşırı uyku hali var yumurtlama dönemimdi eşimle ilişkide bulunduk yumurta döllenmişsse bunu nası anlıcaz bu belirtiler onamı işarettirr..

arkadşlar benim de kasık ağrılarım var yorgunluk halsizlik ve aşırı uyku hali var yumurtlama dönemimdi eşimle ilişkide bulunduk yumurta döllenmişsse bunu nası anlıcaz bu belirtiler onamı işarettirr..

bende yeni evliyim ama ilk günden beri istiyoruz şuanda tam yumurtlama dönemindeyim inşallah olur ama ben öğrenmek istiyorum hemen yani nasıl anlarım hiç anlayabileceğim birşey yok mu?

X