Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

CEM BEY BENCE BİZE BEBEK SAHİBİ OLMA ŞANSINI VERMEK İÇİN GÖREVLENDİRİLMİŞ BİR MELEK :emir_bebek::nazar::emir_bebek:
ALLAH ONUN NE MURADI VARSA VERSİN :KK9:
YÜZÜ HEP GÜLSÜN :KK71:
UZUN VE SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN RABBİM ONA :nazar::nazar::nazar::nazar:

sonnbahar:KK49:

merhaba,

daha önce de yazmıştım ama tekrar edeyim yeni üyeler için ;biz Cem Beyle 2010 ağustosta tanıştık ,1negatif aşılama ,1negatif tüp bebek tras.ardından 1 negatif dondurulmuş trans.ancak tüm bu negatif sonuçlara rağmen kendisine olan inancımızdan vazgeçmeyip 2.tüp bebek trans.de mutlu sona ulaştık şuanda 2,5aylık ikizlerime gebeyim

etrafta bir sürü tüp bebek merkezi var kimin ne kadar iyi olduğu tartışılır ama biz Cem bey'in ve ekibinin sakin ,kendinden emin ,açıksözlü ,gereksiz testlerle vs..kafa yormayan net hallerine çok inandık ve tedaviye başlamamızın 9.ayında bize hayatımızın hediyesini verdiler.

negatif sonuçlarımda beni şahsen arayan ve teselli eden hep Cem bey'in kendisi oldu ancak pozitif sonuç aldığım gün aramasını beklemeden ben aradım ,kendisi operasyonlarım çok yoğun olduğundan henüz test sonuçlarını bana iletemediler dedi herkesin aynı ilgiye ve alakaya ihtiyacı olduğunu düşünürseniz yoğun olması hatta yoğunluktan ilgisiz gibi görünmesi aslında çok normal

ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar ,onlar için bayram tatili,haftasonu ,yaz tatili vs..gibi engeller yok ,eğer onlar sana yaz tatiline gidecek misin diye sorarlarsa hiç şaşırma çünkü Cem bey bize bayramda ben çalışıyorum siz burda mısınız diye sormuştu :)

hastanede O'nun ve ekibinin şöhretini duyup Van'dan ,Fransa'dan ,İran'dan gelen çiftlerin olması ; Cem Bey'in başarısının tesadüf olmadığının en büyük göstergesidir bence!

hatırladım seni evet cem beyin bayram meselesinden bahsetmiştin...demek ikizlerin oluyor...allah tamamına erdirsin...beni hala aramadı bugün beşinci gün olumlu olunca aramıyor heralde...neyse biz pzt.si gideceğiz benimde yaş 35 olduğdan 2 transfer oldu bende meraktayım şimdi...pzt belli olur mu tek mi ikiz mi olduğu..

2009 nisandan beri tedavi görüyorum bundan 9 ay öncesine kadar Bursa daydım ve oranın bu konuda en ünlü prof.doktoruna gittim ve herşey yolunda hiçbir problemin yoktu...bütün değerlerim iyiydi...historoskobi oldum ve atnalı yapışıklığım varmış onu açtı 2 ay sonra yeniden yapışma var mı yada tüpler de problem var mıı diye hsg bakıldı o mükemmel rahim ve tüp kanalı fotoğrafını gördük..eşimin spermleri olması gerekdiğnden daha bile hareketli ve çoktu...yani hiçbirşey yoktu ama 1,5 sene boyunca tık yok...sonunda Bursa da bir aşılama yapıldı oda tutmadı...istanbula taşınmak durumun da kaldık...herşey alt üst oldu nereye gideceğim ne yapacağım diye...aynı problemi yaşayan bir arkadaşım Cem Demireli önerdi araştırdım ikna oldum ve gittik oda birşey yok isterseniz bekleriz isterseniz tedaviye başlarız dedi...fakat yaş 35 olduğundan hemen tedaviye başladım ben...zorlu süreçler gerçekten neyse transfer oldu, cem bey transferden önce dedi ki dondurulmuşlarla şansın %60 (bu arada 6 yumurta toplandı 5. döllendi) dedi o an bu olmayacak ama dondurulmuşlarla olacak dedim...sonuç negatif ama çok üzülemedim...hemen 2 ay sonra dondurulmuşa geçtim...bu arada cem beyin yoğunluğundan ve o yoğunluğun verdiği ilgisizmiş görüntüsünden bir miktar şikayetçiydim ve olmazsa başka merkez araştıracaktım..ama dondulumuşlarım tuttu daha çok yeni transferden sonra ki 13. gün bugün ama allah inşallah tamamına erdirsin...Cem beye ve ekibine ve laboratuvarına teşekkürlerimi sunarım...çok steril ve özenliler buda emin olun çok önemli bence...allah hepimizin yardımcsı olsun herkesin göbüşünü doldurusn...:KK49:

gözün aydın, çok sevindim. bu mutlululgun saglıkla kucagına aldıgın bebğinle tamamlansın insallah. İlkinde kac embrio, dondurulmuş kac transfer olmustu?

evet canım toparlandım hafifliyo insanın üzüntüsü ama hiç geçmicek biliyorum
ya evet haklısın hiç geçmiyo büyüyo büyüyo ben bebişlerimi kaybedeli15 ay oldu hala kendime gelemedim hep kendimi avutacak bişiyler arıyorum ..geziyorum alışveriş yapıom ama eve gelince yine o geçekle yüzleşiyorum çok zor..belki sana moral veremedim ama ....üfffffffffffff ne bilimya işimiz zor RABBİM gönlümüze göre versin canım...

ya evet haklısın hiç geçmiyo büyüyo büyüyo ben bebişlerimi kaybedeli15 ay oldu hala kendime gelemedim hep kendimi avutacak bişiyler arıyorum ..geziyorum alışveriş yapıom ama eve gelince yine o geçekle yüzleşiyorum çok zor..belki sana moral veremedim ama ....üfffffffffffff ne bilimya işimiz zor RABBİM gönlümüze göre versin canım...

ahh canım bilmiyodum ben bunu çok üzüldüm benim üzüntüm seninkinin yanında hiç kalır şu anda sela okundu senin için dua ediyorum acını hafifletecek bebeklerin bian evvel gelsin inşallah öptüm senin pikocummm

ahh canım bilmiyodum ben bunu çok üzüldüm benim üzüntüm seninkinin yanında hiç kalır şu anda sela okundu senin için dua ediyorum acını hafifletecek bebeklerin bian evvel gelsin inşallah öptüm senin pikocummm
sağol canım .....napalım inşlh isteğimiz olur da rahat ederiz...bu da bizim imtihanımız....dualar karşılıklı canım....

sl arkadaşlar......nerlerdesiniz ya umarım herkesler iyidir......hamişler bizi unutmayın yaaaaa.....herkese iyi geceler

Slm kızlar ben 2. kez tüp bebeğe başlıycam konuşmalarınız olumlu geldi bana
Fiyat nedir ilaçlar dahil....
Belki burada başlarım bende aslında görüşmeye gittim bir dr ama içime sinmedi..
Yardımcı olursanız sevinirim....

evet cnm ikiz yarında randevum var gelısmelerı yazarım gelınce.
Hayirli olsun canim ne guzel bir haber bu. Aklima takildi sana tek embriyo koyulmamismiydi? Tek embriyo koyulunca nasil ikiz oluyor? Benim de ilk olacagi icin tek embriyo transferi yapilir. Ikiz olma ihtimali oldugunu bilmiyordum.

merhabalar ben eskiden bu kulube cok takiliyodum ancan 2yildir girmiyodum .agustos ayinda allah nasip ederse tedaviye baslicam transfer hersey normal giderse ogustos ortalarina gelecek...2. tup bebek denenmem olacak..ilk defa cem beyin hastasi oluyorum buradan takip ettigim kadariyla herkes cok memnun.....neyse yorumlarinizi bekliyorum....

X