Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

Arkadaşlar Cem bey'den şaşmayın derim. Ben de onunla çocuk sahibi oldum.
FSH tavan vaziyetteydi (hatta şu an 43 yaşında menopozdayım, o dönem menopoza doğru gidiyordum), iki denemede benim artık istifa etmiş, greve gitmiş foliküllerimden 5 yumurta üretmeyi başardı, ve biri dünyaya geldi şu an 3,5 yaşında.

Daha önce de yazmıştım; beklediğiniz şey sürekli iyi şeyler söyleyen, nazınızı çeken, sizi pışpışlayan bir doktorsa evet Cem bey doğru adres değil. Çünkü Cem bey en baştan çatır kütür doğruları söyler, sizi en kötüsüne hazırlar. Çok fazla konuşmaz, ama hiçbir sorunuzu da cevapsız bırakmaz. Müthiş donanımlı bir hekimdir, işini büyük ciddiyet ve disiplinle yapar.
Oradaki fiyatlar şu an ne durumda bilmiyorum ama, dünyaları bile isteseler değer. Çünkü büyük ihtimalle çocuğunuzu kucağınıza alacaksınız...
Bol şans..

Merhabalar bende 1 kez acıbadem hastanesinde tüp bebek denedim malesef negatif sonuç aldım.
Şimdi cem beyi araştırıyorum iyi şeyler yazanda var kötü şeyler yazanda kafam çok karıştı.
İyi şeyler duymaya ihtiyacım var açıkcası herkes gibi dondurulmuş embriyom yok malesef
O yüzden herşeye baştan başlamak o kadar güç geliyorki şuan anlatamam

X