Astrolojide Juno Nasıl Bulunur ?

çok merak ettim ama anlamadım :KK43: biri bana açıklayabilirmi nasıl buluyoruz ?? yani hangi burçtan biriyle evleniycemizi ??

Mavi aşk banada bakar mısın 04.11.1984 kars doğum saatimi bilmiyorum ama şafak yeni doğmuş ben doğarken o nedenle göbek adım şafak:)

nili1984 juno başak burcunda 11 evde, mars oğlak burcunda 3. evde , venüs yay burcunda 2. evde.

Canım ne anlama gekiyo ben pek anlamam da

Juno burçlardaki anlamı için bu konunun 1. sayfası, evler için 2. sayfasına bakacaksınız. Marsınız ve venüs yorumu içinde ayrı konu açtım. Juno marsınız ve güneş burcunuzun kombinasyonu aşağı yukarı sizin ilişkilerde aradığınız özellikleri veriyor.

benı atlamıssın canım banada bak lutfeennn.08-01-1974 sabah 7 - 7bucuk arası.ankara cankaya...mercıııı...:)

benı atlamıssın canım banada bak lutfeennn.08-01-1974 sabah 7 - 7bucuk arası.ankara cankaya...mercıııı...:)

sarı papatya juno 12. evde oğlak burcunda, Mars boga burcunda 3. evde, venüs kova burcunda 1. evde. 7. evin aslan burcunda. Juno oğlak olması evliliği geciktirmiş gibi sanki. 7. evin yöneticisi güneş juno ile kavuşum halinde olması olumlu bir açı. Güneş merkür kavuşum halinde bu kendini iyi ifade edebildiğini gösteriyor. Venüs 1. evde güzel bir çehre verir. Fiziksel olarak güzel hoş bir yapıya sahipsindir.Jupiterinde 1. evde olması çevreyle iyi diyalog halinde olduğunu gösterir özellikle burcun oğlağın soğuk görüntüsünü kırmada etkili.Özgürlüğüne düşkün bir yapı gösterirsin. Ay yengeç burcunda ve kendi evinde güçlenmiş duyguların derin anaç bir yapı verir. Satürn ve ayın aynı evde bulunması gerginlik sebebi. Bir takım sağlık sorunları yaşayabilirsin özellikle kadınsal rahatsızlıklar veya sindirim sistemi ile ilgili. Koç burcu 2. evinde uranüs transiti yaşanmaya başlayacak önümüzdeki 7 yıllık süreçte özellikle parasal konular ve çalışma yöntemleri koşullarında değişimler yaşamaya başlayacaksın. Ani para kazançları veya kayıpları yaşanabilir dikkatli olmak gerek. Ay ve güneşin karşıt açıda olması duygularını ifade etmede zorlandığını gösteriyor. Normalde güneş-merkür kavuşumla ifade becerinin çok güçlü olmasına rağmen duyguları dışarı yansıtmada problem var.

8.5.1987

doğum saati : sabah ezanı.

netten kendim bulmaya çalıştım ama yapamadım :/

Tam sabah ezanı vakti civarında doğduysanız güneş burcunuzla yükseleniniz aynıdır. Yani boğa yükselen boğasınız çifte kavrulmuş yani :)) Junonuz 11. evde kova burcunda, Mars ikinci evde ikizler burcunda, venüs koç burcunda 12. evde. Güneş merkür kavuşumu iletişim konusunda sıkıntı yaşamadığınızı gösteriyor. 12. eviniz oldukça geniş ve güneş merkür venüs jüpiter bu evde. Güneşin 12. evde olması baba figürüyle yaşanan bir takım sorunlar olabileceğini ( ölüm hastalık ayrılık vs vs durumlar)gösteriyor. Ayrıca 12. ev bilinçaltını temsil ediyor. Mars venüs arasındaki olumlu açı ilişkilerde ılımlı ve hoşgörünün hakim olacagını gösteriyor. Ay merkür arasında üçgen açı duyguları ifade konusunda sıkıntı yaşanmadığını gösteriyor. Güneş neptün arasındaki üçgen açı önsezilerin kuvvetli olduğuna işaret ediyor. 5. evde başak burcu aşkta güvenilir, nitelikli, bilgili kişiler aradığınızı gösteriyor ayda bu evde özellikle duygusal paylaşımların yaşanacağı birliktelikler size göre.

Juno ve venüs ikizler burcunda 1. evinde, mars balık burcunda 11. evde. 1. evindeki venüs sana fiziksel olarak güzel görünmeni sağlayan gezegen. Venüs ve merkürün kavuşum halinde bu da iletişimde hoş sohbet olduğunu gösteriyor. Sözel becerin kuvvetli. Güneşin maddi değerler evin olan 2. evde bu da maddi konularda şanslı olduğunu gösteriyor. Yengeç burcunda güneşin olması sebebiyle para kazanan ve bunu saklama biriktirme özelliği veriyor. Güneşin satürnle zıt açıda olması bir takım disiplin sorunlarına yaptığın işlerde planlarda sık gecikmelerin olduğunu gösteriyor. Neptünle güneşin karşıt açısı hedeflerin ve hayallerinle gerçekler arasında bir takım uyumsuzluklar yaşandığını gösteriyor. Juno merkürle kavuşum halinde bu da partnerin olacak kişiyle iletişimsel olarak iyi anlaşacağını gösteriyor. Fakat junonun bir de marsla zıt açısı var bu da zaman zaman gerginliklere işaret eder. 10. evdeki kova yöneticisi 8. evde bu da eş sayesinde ki geliri gösteriyor.

Juno ve venüs ikizler burcunda 1. evinde, mars balık burcunda 11. evde. 1. evindeki venüs sana fiziksel olarak güzel görünmeni sağlayan gezegen. Venüs ve merkürün kavuşum halinde bu da iletişimde hoş sohbet olduğunu gösteriyor. Sözel becerin kuvvetli. Güneşin maddi değerler evin olan 2. evde bu da maddi konularda şanslı olduğunu gösteriyor. Yengeç burcunda güneşin olması sebebiyle para kazanan ve bunu saklama biriktirme özelliği veriyor. Güneşin satürnle zıt açıda olması bir takım disiplin sorunlarına yaptığın işlerde planlarda sık gecikmelerin olduğunu gösteriyor. Neptünle güneşin karşıt açısı hedeflerin ve hayallerinle gerçekler arasında bir takım uyumsuzluklar yaşandığını gösteriyor. Juno merkürle kavuşum halinde bu da partnerin olacak kişiyle iletişimsel olarak iyi anlaşacağını gösteriyor. Fakat junonun bir de marsla zıt açısı var bu da zaman zaman gerginliklere işaret eder. 10. evdeki kova yöneticisi 8. evde bu da eş sayesinde ki geliri gösteriyor.

teşekkür ederiimmmm

su.ay juno yay burcunda ve 5. evinizde ve güneşle ve merkürle olumlu açıda. eş yada partnerle olumlu bir etkileşime işaret. Mars balık burcunda venüs koç burcunda. Güneş merkür ve ay kavuşum hallerinde. Duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmede zorluk çekmediğinizi çevrenizde lider özelliğe sahip olduğunuza işaret ediyor.

kutaylin juno oğlak burcunda ve 7. evde. Mars terazi burcunda 4. evde, venüs kova burcunda 9. evde. Ay venüs üçgen açısı fiziksel güzellik verir. Sima olarak hoş ve naif bir hava katar. 5. evinizdeki jüpiter aşk ve çocuklar konusunda olumlu etkisi var. Güneş ve ay arasındaki sekstil açısı duygu ve düşünceler açısından olumlu etkiye sahip.

06 Nisan 1990 18:00 İstanbul
Maviaşk bana da bakar mısın?
Teşekkürleeerboshayallersmile

X