Astrolojide Juno Nasıl Bulunur ?

maviaşk inş .iş ii gidiyor allaha şükür, umarım daha da ii olur
tek derdim evde kalmamak,yalnız yaşlanmamamak a.s.:kedi::)) var mı ufukta evlilik çok merak ediyorum, yengeç burcu biriyle olabilir mi ya da

yengeç yükselenin olabilir tabi. juno burcunun karekterindeki bir kişi senin çekim alanını oluşturur. Mars burcunda çok önemli bir faktördür. Aslında direk şu burç filan diyemiyoruz. Sevdiğin hoşlandığı kişinin haritasıyla ortaya çıkan sinastri harita var burda uyum olması önemli bir faktördür. Mesela senin juno yay karşındaki kişinin yükseleni yaydır ve baskın yay karekteri gösteriyordur Veya seninle onun venüs güneş mars burçları arasında olumlu açılar vardır. Ya da tam tersi zıt açılar da çekim gücü oluşturabilir. Haritan benim haritaya çok benzediği için 2011 juno yaylar için evlilik getirebilir diyebilirim. Ama tam net bir tarih yok tabi 7. ev evlilik evinde oğlak olması zaten bir 28 29 yaşa kadar evlilik şansı vermiyor eğer diğer gezegenlerde aksi bir vurgu yoksa. 28 29 yaş sonrasıda aniden karşılaşılan bir evlilik verebilir. Ocak ayı ciivarı neptün transitleri var bir şeyler olabilir inşallah diyeyim :dance:

yengeç yükselenin olabilir tabi. juno burcunun karekterindeki bir kişi senin çekim alanını oluşturur. Mars burcunda çok önemli bir faktördür. Aslında direk şu burç filan diyemiyoruz. Sevdiğin hoşlandığı kişinin haritasıyla ortaya çıkan sinastri harita var burda uyum olması önemli bir faktördür. Mesela senin juno yay karşındaki kişinin yükseleni yaydır ve baskın yay karekteri gösteriyordur Veya seninle onun venüs güneş mars burçları arasında olumlu açılar vardır. Ya da tam tersi zıt açılar da çekim gücü oluşturabilir. Haritan benim haritaya çok benzediği için 2011 juno yaylar için evlilik getirebilir diyebilirim. Ama tam net bir tarih yok tabi 7. ev evlilik evinde oğlak olması zaten bir 28 29 yaşa kadar evlilik şansı vermiyor eğer diğer gezegenlerde aksi bir vurgu yoksa. 28 29 yaş sonrasıda aniden karşılaşılan bir evlilik verebilir. Ocak ayı ciivarı neptün transitleri var bir şeyler olabilir inşallah diyeyim :dance:

:teytey: ay inş :) ağzından bal damlıyo, ağzın bal yesin hihoyyyt

acylya doğum yerini kocaeli olarak aldım. Juno akrepte 3. evde, mars yayda 4. evde, venüs kovada 6. evde. 5. evin çok güçlü ve bir çok gezegen bu evde konumlanmış. Öncelikli olarak 5. evin burcu oğlak yöneticisi satürn de bu evde dolayısıyla birden çok alanda uzmanlık verir. 5. ev güneşin evidir ve güneş haritanda bu evde olduğu için bir aslan gibi gösterişi parlak kostümleri seversin tabi oğlak bir nebze ciddiyet verebilir. Çocuklar hayatında çok önemli bir yerdedir. Çocuklar eğlence zevkler yaşamda seni kendini en iyi ifade edebildiğin alanlar olacak. Güneş 5. evde yaşamda bir hedefin olmalı üretmek, geliştirmek istersin. Haritada güneş bir çok gezegenle kavuşum yapmış. Güneş-ay kavuşumu senin yeni fikirleri oluşumları destekleyen hatta bir çok olayın baslatan yapar. İç dünyanda güneş ve ay yani duygu ve düşüncelerin çatışmaz. Dengeli ve iç huzuru yakalamış bir kişilik sergilersin. Güneş jüpiter karşıtlığı aşırı güven duygusu verdiği için abartma ya da yalan söyleme özelliği verebilir. Aşırı iyimserlik yapılamayacak sözler vermene sebep olabilir. Ama bunun yanında yaratıcı bir yetenek ve cevreni etkileme gücü de verir. Güneş ve satürn kavuşumu güneşin özelliklerini biraz sınırlandırır. Parlak neşeli güneş satürn sebebiyle biraz daha ciddi ve disiplin özelliği verebilir.Güneş uranus kavusum orjinal bir kişilik verir. Biraz marjinal takılabilirsin. Güneş neptün kavusumuda derin bir içgörü sağlar ve sezgilerin çok kuvvetlidir.2008 yılından beri pluto oğlak transiti 5. evinden geçmekte ve ilişkiler konusunda yoğun baskı vermekte. Özellikle burda çok gezegen olması gerginliği ilişkiler eğlence ve çocuklar açısından yogun yaşayacagını gösterir. İlişkiler bu dönemde daha takıntılı hale gelebilir ya da aksine terapi özelliği gösterebilir. Özellikle bu dönemde kendini çok yorgun hissedebilirsin ya da hissetmeye başlayabilirsin pluto güneş kavuşumu başlayacak. Uykusuzluk vs de görülebilir. Transit uranüs 8. evinden geçecek. Bu ev miras cinsellik ölüm ilişkiler evidir. bu alanlarda değişimler yaşayabilirsin. Mistik tecrübeler radikal değişiklikler şeklinde kendini gösterebilir. Genel olarak haritada güneş faktörü çok güçlü 5. evle ilgili konularda oldukça büyük başarılar kazanabilirsin.

Teşekkür ederim.Çocuklar çok önemli dediğin gibi. Umarım bahsettiğin başarıları da elde ederim a.s.

bende istiyorum zahmet olmazsa bilmiyorumkismile 04.05.1988 08:45

Doğum yeri olarak Muş aldım. Juno Boğa burcunda 11. evde, Mars kovada 8. evde, venüs ikizlerde 12. evde. Venüs-mars arasındaki olumlu açı ilişkilerde ılımlı bir yaklaşım sergilediğini gösteriyor. Fakat venüs satürn ve uranüs arasındaki karşıtlık açısı. İlişkilerde sebat göstermende biraz sorun çıkarıyor. Ve uranüs ani başlangıç ve bitişler yaşamana da sebep olabilir. Satürn neptün arasındaki kavuşum hayallerini gerçekleştirmede kararlı bir tutum gösterdiğini gösteriyor. Güneş ve mars arasındaki zıt açı ise ani reaksiyonlar göstermede önemli bir faktör. 7. evin oğlak burcunda ve satürn de bu burçta. Bu evliliklerde olgunluk ve ciddiyet aradığını gösteriyor. Satürn terazi transitini 4. evde deneyimleyeceksin bu da evle yaşanılan mekanla ebeveynlerle ilgili değişimleri tecrübe edeceğini gösteriyor. geçtiğimiz yıllarda 3. evde tecrübe ettin ve bu evde sana eğitim mesleki çalışmalar alanlarında bol kurs ya da değişiklikler getirdi. Uranüs ve jüpiter transitini 10. ev mesleki ev alanında hissedeceksin. Bu da mesleğin açısından yenilik değişimler yaşayacağını gösteriyor. Güneşin 11. evde jüpiter ve juno da 11. evde bu da bir şekilde çevrende farkedileebilir olduğunu gösterebilir.

slm.. maviask benimkini de yorumlayabilir misin :) 3 ekim 1988 ,doğum saati sabah 10.30 ya da 11.20 pek emin değiller ikisinden biri:KK43: sanırım junom balık ama hangi evde falan onları merak ediyorum,baya ayrıntılı yorumlamalar yapmışsın:)

Ay çok teşekkür ederim maviask opuyorumnanaktan bi tane daha istesem çok olmam dimi :kedi: 16 Kasım 1988, 21.30 ile 22.00 arası, Derince-Kocaeli boshayallersmile

Bu bakılacak kişi bayan mı erkek mi? Ona göre horoskop çıkarılırken işaretleniyorda:))

slm.. maviask benimkini de yorumlayabilir misin :) 3 ekim 1988 ,doğum saati sabah 10.30 ya da 11.20 pek emin değiller ikisinden biri:KK43: sanırım junom balık ama hangi evde falan onları merak ediyorum,baya ayrıntılı yorumlamalar yapmışsın:)

Öncelikle az önce haritan için uzun uzun yazdığım yorumlar silindi:)) Tekrardan yazayım. Juno 8. evde aslan. Mars 4. evde koçta, venüs 9. evde aslan burcunda. Genel olarak ateş grubu burçlara mensup kişilerden hoşlanabilirsin. Güneş ve ay arasındaki kare açı duygu ve akıl arasındaki gerilime işaret ediyor. HUzurlu birr ruh halini elde etmede zorluk yaşadığını gösteriyor. Güneş ve jüpiter arasındaki üçgen açı şanslı olmak konusunda gayet olumlu bir açıdır. Güneş neptün karesi hayaller ile gerçek arasında sık sık uyumsuzluk yaşayabileceğini gösteriyor. Hayallerle gerçekleri karıştırma durumu yaşabilirsin. Ay merkür arasındaki kare duygularını ifade konusunda zorluk yaşamana neden olabilir. Venüs uranüsle olan olumlu açıları farklı arkadaşlık tiplerine sahip oldugunu gösterir. Venüs neptün aşkta oldukça romantik olduğunu fakat bunu göstermediğine işaret. Aşırı yardımsever özelliğe sahipsin fakat aşırılık iyi niyetinin istismar edilebileceğini gösteriyor. Güneşin 10. evde terazi burcunda bu da mesleki konularda insanlar arasında parlayacağına işaret. Mesleki alanda ilerleme kolay olacaktır. Özellikle meslekte terazi burcunun temsil ettiği alanlarda yetenekli olabilirsin. Bir kaç aydır mesleki konularda zorlanmalar başlamış olabilir. Çünkü Satürn önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca seni mesleki konularda zorlayacak. Bir çok imtihandan geçeceksin mesleki eğitimler kurslar vs alabilirsin. Bu süreç yoğun yorucu olabilir ama bir o kadarda seni geliştiren bir özelliğe sahip. Bu süreç sonunda meslek alanında bulunduğun konum gayet iyi olabilir. 4. evde Koç burcunda uranüs ve jüpiter transit geçecek bu ise ev yakın çevre yaşanılan yer konularında değişimin olacağına iişaret. Bulundugun ev yakın çevre konularında değişim yoluna gidebilirsin ani değişiklikler olabilir. Yaşadığın yer aile konularında düşüncelerinde köklü değişiklikler olacak. 2. evinde oğlak burcu maddi kazançları temsil ediyor. Sen mesleki alanda gayet kolay kendini ifade edebilirken para kazanma konusunda aynı rahatlığı yaşayamayabilirsin. Para konusunda küçük yaşlardan itibaren çok deneyimlerden geçmiş olabilirsin özellikle az ve yoğun çabayla gelen paralar söz konusu. Oğlak parayı milim milim kazanır. Erken yaşlarda zorlukla kazanılan para ilerleyen yaşlarda ise maddi olarak güvencede olman söz konusu. Sen hiç bir şekilde israftan boşa harcamadan hoşlanmayan bir yapıya sahipsin. Neptün 1. evde ve venüsle olumlu açısı sana gizemli bir güzellik yoğun bakış katar. Satürnde bu evde vücudunda baş kısmında ya da satürn un vucutta temsil ettiği yerde bir iz ya da yara olabilir. Ayrııca satürn ağırbaşlı bir görünümde sağlar.

banada bakarmısın 17.04.1983 10:50

Juno Balık burcunda 9. evde, venüs ikizlerde 11. evde, mars boğada 11. evde. 7. evinde oğlak var bu evlilikleri geciktiren bir yerleşim. Neptün güneş arasında üçgen açı canlı bir hayal gücü ve hayalleri gerçekleştirmede zorlanmadığına işaret. Merkür mars kavuşumu iletişimde güçlü canlı bir tarz benimsediğini gösteriyor. Çabucak öfke hali oluşabilir. Ama çoşkunluk neşee hali çevreyle iletişimde etkin bir durumda. Güneş satürn karştlığı düzenli çalışma, istikrar konularında zorluk yaratıyor. Düzen sağlamakta bir işi bitirmede zorlandığına iişaret. Mars neptün üçgeni hayallerin icin caba sarf eden ulaşmak için hırs gösteren biri oldugunu gösteriyor. Jupiter kavusum uranüs ani fırsatlar ani değişimlerin hayatında sıkça oldugunu tabi olumlu yonde gösteriyor. 5. evinde satürn aşk ilişkilerinde ciddi yaklaaşımları benimsediğini gösteriyor. Satürn aşık olduğunda sana ağırlık ciddiyet veriyor duygularını göstermede zorlanabiliyorsun. 5. evin akrep burcu bu ise aşkta, derinlerde derin bir tutku veriyor aşkta tensellik fiziksel paaylaşım önemli fakat satürn bunu karşı tarafa göstermede sorun yaratıyor. Yani kendi içinde yaşıyorsun. Sosyal gruplarda, büyük organizyonlarda çok rahat parlayabilirsin. Güneş mars venüs merkür 11. evde. Buda büyük çaplı organizasyonlar aracılığla kendini ifade edebileceğini göösteriyor.

Canım bakıcaktın hani benimkinlere de :kedi:

Sinastri için uygun bir program bulmaya çalışıyorum:) Bulursam yorumlamakta gerekiyor sinastri yorumda daha tam incelemedim en kısa zamanda inşallah bakacam. İki kişi aklımda sinastri olarak bakarım. Şimdilik mars ve venüsünüze göre eş seçimi konusu var orda mars venüs uyumunuza bakabilirsiniz.

Merhaba maviaşk,

Ben bişey sormak istiyorum sana;
Benim 7.ev boğada yükselenim akrep

Venüs yengeçte ve 8.evde

7.evde güneş ay kavulum halinde

Venus Opposition Mars 5°03
Venus Trine Jupiter 2°44
Venus Quincunx Uranus 2°38
Venus Trine Ascendant 4°42

Venüs bu açılara sahip
bunlar nasıl yorumlanır sence?

X