Aile Planlaması arkadaşlar aranızda kondom kullanıpta hamile kalan varmı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

zelzela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
41
1
slm arkadaşlar merak ettim ya kondom kullanıpta hamile kalanınız varmı:emir_bebek: hangi korunma yöntemiyle koruncağımızı şaşırdık kızlar allah olmayanlara nasip etsin biz korunmaya çalışırken bebeği olamayan okadar çok insan varki.........

Amin.

Valla ben hiç duymadım. Ama saglık ocaklarında verilen kondomlar delik oluyormus.
Öyle hamile kalan cok duydum.

kimse cvp yazmadığına göre demekki hamile kalan yok güzelllllllhihoyyyt:teytey::dance:

ben bu sitede kullanıpta hamıle kalan cok kişi gördüm yazdıda ama ben evlı degılım ilgim yok arkadasımmbilmiyorumkismile

kondom değilde doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldımsenağlama vede hiç unuttuğum birgün olmadı off şuan galiba hamileyimsenağlamasenağlama valla Allah olmayana versin ya anlamadım neden hamile kaldım 1000 de 1 i başardım tebrik ediyorum kendimi

kondom değilde doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldımsenağlama vede hiç unuttuğum birgün olmadı off şuan galiba hamileyimsenağlamasenağlama valla Allah olmayana versin ya anlamadım neden hamile kaldım 1000 de 1 i başardım tebrik ediyorum kendimi

Nasıl ya hapla hamile mi kaldın:1shok:
Hangi ilacı kullanıyorsun canım. Eğer yeni başladıysan ilk kutu korumayabiliyormuş.

Nasıl ya hapla hamile mi kaldın:1shok:
Hangi ilacı kullanıyorsun canım. Eğer yeni başladıysan ilk kutu korumayabiliyormuş.

bu 3.kutuydum daha belli değil ama adet görmedim kesin gibi bişey hapın adı da yasmin yarın dr gidiyorum bakalım yazarım hamile olup olmadığımı

kızkardeşim sağlık ocağının verdiği kondomla hamile kaldı ...hem de 2 kere ....ama güvenilir marka ise koruyuculuğu çok yüksek ..
ha ALLAHın takdiri ise de ne yapsan boş nafile..

kızkardeşim sağlık ocağının verdiği kondomla hamile kaldı ...hem de 2 kere ....ama güvenilir marka ise koruyuculuğu çok yüksek ..
ha ALLAHın takdiri ise de ne yapsan boş nafile..

canım beni korkutma bende şuan sağlık ocağından alıyorum hepsi aynıdır diye düşünmüştüm peki hangi marka daha iyi korur:bbo:

canım beni korkutma bende şuan sağlık ocağından alıyorum hepsi aynıdır diye düşünmüştüm peki hangi marka daha iyi korur:bbo:

hayır sağlık ocakları hep böyle ...sakın alma derim ben sana ..
kondom olarak ok ,durex iidir...onları kullanabilirsin ama asla sağlık ocağından kullanma ..
böyle çok hamile kalan var yakınlarımdan

Ben hamile kalmak istiyorum 2. bebeğime. Sağlık ocağından nasıl isteniyor ben hiç almadım. Eşimi ikna edemiyorum. Son çare buna başvurabilirim. ayyyyyyy neler geliyor aklıma Allah'ım.. Tövbe tövbeeee

Ya arkadaşlar kondomun iyi koruması kötü koruması gibi birşey söz konusu değil ki. Eğer kondom delikse tabiki korumaz. Delik değil ise nasıl hamile kalabilirsiniz ki. Sonuçta kumaştan yapılmıyor bu geçirgen olsun...

Son düzenleme:
bu 3.kutuydum daha belli değil ama adet görmedim kesin gibi bişey hapın adı da yasmin yarın dr gidiyorum bakalım yazarım hamile olup olmadığımı

3 aydır düzenli kullanıyorsan hamilelik olamaz.
Adet gecikmesidir muhtemelen.
Umarım sorun yoktur iyi haberlerle gelirsin canım.

bende hamileyim sanırım iyi marka przv.kullanmıştık ama nasıl olur hala anlamıyorum şoktayım :KK43:(((((

X