Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bu leke kremi güneş lekesi için mi, bende çok güneş lekesi var da ben de kulanayım bari. sivilcem hiç yok...

Bende kullanıyorum derken ne kullandığınızı yazsanız daha bilgilendirici olursunuz bayanlar.

effaclar temizleme jeli kullanıyorum 3. tüpüm çok memnunum arada köpüğünü aldım bir kere ama cildimi yeterince arındırmadı,jeli daha gzl
toniğini kullandım ama içeriğine bakınca alkolden başka birşey olmadığını farkettim bıraktım
effaclar matte nemlendiriciden 3 tüp bitirdim ,yağlı ciltler için çok gzl bir nemlendirici ama sonra doktorum da effaclar k kullan diyince effaclar kyı aldım şu an onu kullanıyorum.
active c göz çevresi kremini yeni kullanmaya başladım
anthelios ac spf 30 güneş kremini kullanıoyrum,yapısını sevmesem de daha iyisini bulamadığımdan kullanıyorum

daha önce 2 seneye yakın avene kullanmıştım,ondan da memnundum ama la roche posayden daha çok memnun kaldım.avenein pudralı toniğini seviyordum özellikle,mat tutuyordu,ama akneli ciltler için olan güneş kremi bile aşırı ağırdı,nemlendiricisi ve temizleyicisi ise güzeldi.bu arada ben avenede de cleanence serisi kullandım.avenein peelingini de bir tüp kullandım ama ben herhangi bir peelingden fark göremedim o kdr para değmez diye almadım bir daha.avene termal sudan da epilasyon sonrası kızaran bölgelere sıkıyorum ve de mineral makyaj yapmadan önce yüze bir fıs sıkılınca makyaj daha çabuk oturuyor.

La roche-posay tolerıane'yi cilt analizimi yapan uzman tavsiye ettiği için kullanmaya başladım. Aşırı hassas bir cilde sahip olduğum için önermişti. Nemlendirme özelliği güzel. Ama bitince bir daha alır mısın deseler; hayır derim çünkü beklentimin altında. Uzmanların yazılarını okuduğum kadarıyla hyaluranik asit içeren nemlendiricileri öneriyorlar. 34 yaşındayım ve bu ürünleri kullanma zamanımın geldiğini hissediyorum. Yaşlanıyor olmak çok kötü kısslar...

Bende doktor ve eczacı önerisiyle la roche posayla tanıştım.Şu anda yüzüm için tolarıan rıche kullanıyorum.Benim cildim kuru ve hassas iyi geldi bana.Yüz temizleme jelide yüzüm şu ara çok hassas ve yanmış durumda bişeyden dolayı.Bu yüzden lıpıkar sydenet kullanıyorum.Çok az kullanıyorsunuz ve çok güzel temizliyor yüzü ben mennunum.yüzüm bu kadar kötü olmasına rağmen rahatlatıyor.Hem bu temizleyici hem yüze hemde vücuda kullanılıyor.....La roche posay iyi bir marka bence kullandığım şeylerden yola çıkarak.

Yanlız güneş kremi kullanmam lazım kızlar eczacı 125 ml olan vücut için olan fluıde extreme +50 olan kremi yüzüm içinde kullanabilirim dedi.Güneşe çıkamadığım için bu aralar gidipte doktora soramadım,kullananız var mı?Yüzüne.Bunla ilgili topik açtım bir bakarsanız memnun olurum kullananlardan?

bende cildimdeki sivilceler için doktora gittim bana la roche effaclar yüz yıkama jelini önerdi önce biraz pahalı geldi malum öğrencilik durumlarıkaydirigubbakcemile5daha sonra alıp kullanmaya başladım 2 sene oldu ve kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum bu ürünü kullanmaya başladıgımdan beri sivilcem kalmadı:eek:

meraba arkadaşlar la rochenin temizleme ürününü almak istiyorum ama 2 ürün arasında kararsız kaldım. Bunlar
La roche posay effaclar creme mousse ve
La roche posay toleriane gel moussant
cildim normal t bölgesi hafif yağlı yıkadıktan sonra cildimi germeyecek bişey olsun istiyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Hangisi benim cildime daha uygun acaba?

toleriane jel kesinlikle aynı cilt tipindeyiz ben çok memnunum

teşekkürler fikir verdiğin için bende de jel ağır basıyodu umarım memnun kalırım aslında belirgin bi cilt problemim yok 29 yaşındayım ve mimik kırışıklıklarımdan şikayetçiyim şimdilik. senin kullandığın nemlendirici ve göz altı kremi hangisi onlardan memnunmusun?ben şuana kadar vichy kullandım ama artık daha etkili ürünlere geçmek istiyorum çünkü ufak ufak krışıklıklar başladı.

Kızlar ben de nemlendirici kremini, güneş kremini, yüz temizleme jelini, göz makyajı temizleyicisini ve leke kremini kullandım ve kullanıyorum. çok memnunum.
Eğer leke için olan kremi kullanacaksanız akşamları kullanın ve gündüzleri de mutlaka güneş kremi sürün, bi de sabredin, 5-6 ayda faydasını görürsünüz. Ama dikkat etmezseniz lekeler yenilenir:-(

teşekkürler fikir verdiğin için bende de jel ağır basıyodu umarım memnun kalırım aslında belirgin bi cilt problemim yok 29 yaşındayım ve mimik kırışıklıklarımdan şikayetçiyim şimdilik. senin kullandığın nemlendirici ve göz altı kremi hangisi onlardan memnunmusun?ben şuana kadar vichy kullandım ama artık daha etkili ürünlere geçmek istiyorum çünkü ufak ufak krışıklıklar başladı.

ewet jel daha iyi yani yıkamak gerektiğini söylemişti eczacı bende 29 yaşındayım göz kremi active yeux c iyi fena değil morluklarda pek etkili deil o da genetik zaten...nemlendirici de substiane tavsiye etmişti ama o zaman alamadım...82 cizarı idi fiyatı şimdilik elimdeki diadermine ile idare ediyorum bitince mutlaka alıcam ama sevgiler...

bende yaklasık 10 aydır la roche kullanıyorum. roaccutane tedavısınden sonra basladım kullanmaya. effaclar serısının yuz yıkama jelını, tonıgını ve effaclar k yı kullanıyorum. effaclar k muhtesem bır urun ben bole bsy gormedım, tek gecerım:nazar: herkese de gonul rahatlıgıyla tavsıye edıyorum. avenenın urunlerıne gelınce de sadece gunes koruyucusunu kullanıyorum ama bır an once bıtmesı ıcn dua edıyorum gunes koruyucusunda da la roche a gecmek ıstıyorum. avenenın kremı yogurt gıbı almayın derım...

Kimyasal ağırlıklı bir ürün mü acaba fikri olan var mı?

Ben gözaltını ve yüz kremini kullanıyorum
memnunum yağlanma yapmıyor
dermakozmetik

Dermokozmetik olması çok iyi, teşekkürler bilgi için nilgün ve buket:)
Fiyat aralığı nasıl ki?
Ama bu güzel yorumların üzerine en yakın zamanda almak istiyorum :)

:fıyat aralıgı söyle, ben yuz temızleme jelı tonıc ve effaclar k sını toplam 105 lıraya aldım. sımdı bır de gunes koruyucusunu alıcam avenenınkı var bende ama hıc memnun degılım cok yaglandırıyor ve sıvılce yapıyor. la roche gozum kapalı kullanıyorum tavsıye de ederım, mutlaka deneyın:enbuyukkk:

X