Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar bu effaclar k denilen kremi mi ben anlayamadım :KK43:
bide eczanelerde satılıo sanırım bana avrupa yakasında hangi eczaneden alabiliirim sölerseniz çok sevinirim.
bnm yağlı bi cildim var ve hiç nemlendirici kullanmam daha da yağlandırıo die bu ürünü mrk ettim yağlı ciltler için iyi krem denmiş yıkama jeli tonik ve krem sanırım

effaclar k eger yuzunde sıvılce lekesı varsa kullan. ben kullanıyorum, gecelerı yatmadan suruyorum gunduz de mutlaka bır gunes koruyucu surmen gerekıyor. avrupa yakasında bır cok eczanede var cok rahat bulabılırsın evının yakınındakı eczanelere sor. yuzunun durumunu, jel ve tonık olarak neler kullanman gerektıgını bılmıyorum. bence kafana gore satın alma, eczacılarda cok ıyı bılmıyor. fırmayı ara ve cılt uzmanlarıyla gorusup oyle satın al. ben oyle yapmıstım.

Firmayı arayıp danışmanlık alma durumu olabiliyor mu.Çok güzelmiş ya:)
Numarasını internetten bulabilirim heralde hemen aramalıyım :KK66:

benim cildim yağlı akne lekeleri mevcut :KK43:
yağından dolayı nemlendirici kullanmıordum büyük hata biliorum:KK43:
bu ürünü çok öenrdiler bunu alıcam ondan

güneş kıremini kullanıyorum çok memnunum
gece kremi nasıl acaba onu da mı alsam
bi de göz çevresi nasıl ya artık kendime bakmam lazım yaş 27 yaşlanıyorum ya:gitme:

benhem jelını kullanıyorum hemde effaclar k sını kullandım tek kelımeyle süper.ama sivilce problemı ve leke problemınız varsa effaclar duo süper ya tek kelimeyle süper.okadar sivlcem vardı yıktı geçtizemuszemusşimdi baby face oldum azcık lekeler kaldı.hatta sivilcelerimi sıkmıstımda oyle kalmıstı oleker çok azaldı.hatta şimdi gideyim sreyım duo mu çok güzel.şiddetle kesınlıkle tavsiye ediyoreeeezemuszemus

La Rochun yüz yıkama jelini aldım 2 gündür kullanıyorum sonuçları aktarıcam size arkadaşlar. Teşekkürler:KK66:

La Rochun yüz yıkama jelini aldım 2 gündür kullanıyorum sonuçları aktarıcam size arkadaşlar. Teşekkürler:KK66:

Arkadaşlar bu Effaklar K, çok sorunlu ciltler içinmi? Yoksa karma ve çok fazla sivilce olmayan cilt yapısınada uygunmudur?
Bende Vichy kullanıyorum ama belki Roche geçerim.

arkadaşlar ben la roche posay ın termal suyunu almayı düşünüyorum kullanan varsa fikrini alabilirmiyim ürün hakkında?

Ben effeclar temizleme jelini aldım memnun kaldım, sivilcelerimi falan yok etti yalnız cildimi kuruttu, cildim karma acaba hangi nemlendiricisini kullanmalıyım? Tavsiyesi olan var mı?

bende toleriane jel kullanıyorum peki ondan sonra hangi nemlendirci kreme kullanıyosun la roche posayın toleriane serisi için nemlendirici kremi varmı cnm?

evet var toleriane fluide, yağsız çok güzel bir nemlendirici ben çok memnun kaldım.

:çok üzgünüm:kızlarrrrrr ne yazıkki ben hiiç memnun kalmadım daha öncelerden tolerıane makyaj temizleyicisisni kullanıyodum o güzel gayet daha sonra toleriane gel moussant aldım ama o düzgün yüzümü kötü yaptı öbek öbek kızarttı bide hafiften izvilce yaptı kaşındırdıda bıraktım bende dün:KK43::çok üzgünüm:

ben kullandım tonıgını memnun kalmadım
dogal urunler kulanıyorum
cıldımıde dogal sabunlarla yıkıyorum

X