Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
574
1
Merhabalar ,

Roche ile ilgili bir araştırma yaptım almayı düşünüyorum temizlik jelini ve nemlendiricisini , daha önce kullanan var mı acaba??

ben sadece effaclar k kremini kullanıyorum.yağlı ciltler için mikro peeling özelliği ile cildi zamanla yeniliyor.bir yan etkisini görmedim.acne problemin varsa önerebilirim.la roche possay başarılı bir marka...

canım güvenle kullanabilirsin ben cilt problemlerim için cildiyeye gitmiştim çok aşırı yok ama canımı sıkıyordu bi kaç ilaç verdi ve yanında la roche nin nemlendiricini önerdi ben memnunum.alabilirsin

mert ve pisk teşekkürler..deneyeceğim bakalım umarım olumlu sonuç alırım..
çok fazla problemli dğil cildim ama dönem dönem sivilce sorunu yaşıyorum:KK43:

bakalım nasıl sonuç vercek.

Merhabalar ,

Roche ile ilgili bir araştırma yaptım almayı düşünüyorum temizlik jelini ve nemlendiricisini , daha önce kullanan var mı acaba??

Canim,kremlerine bir sozum yok tamam,iki yil kullandim,ama goz cevresini hic onermiyorum,cunki goz cevremde muthis lekelenmeler oldu ve bunun sebebi muhtemelen la roche nin goz cevresi kremi,simdi lekelerle ugrasip duruyorum ha bire,sadece goz cevremde olustular ve ben bunu goz cevresi kremine bagliyorum.

güneş kremini tavsiye etti doktor onla beraber göz kreminide aldım yeni başlıyorum kullanmaya.ama şimdi tereddütte kaldım.

yüz yıkama jelını leke kremını ve göz çevresi kremını kullanıyorum kızlar hepsi de harıka tereddit etmeyın doktorlar öneriyor...

arkadaşlar yüz yıkama jelini kullanıyorum ama leke kremi için tereddüt ettim.tavsiye edeniniz varmı?

arkadaslar la roche posayı 3 4 gundur kullanıyorum dudak cevreme degdırmedıgım halde dudaklarımın kenarları kurudu ve ucuklar cıkıyor ne yapmalıyım?

ben de lipikar baume ini kullandım 10 numara bir vücut nemlendiricisi onun gibisi yok

mrb la roche posayın effaclar k.sını merak ediorum nası bişi??kullananlar yardımcı olablrmi?

herşeyini kullanıyorum ( güneş koruyucusu temizleme köpüğü,sabunu,nemlendiricisi,termal suyu vs.)
gayet güzel memnunum
özellikle hassas cilde sahip olanlar hiç tereddüt etmesinler

bende nemlendiricisini kullanıyorum nutritic isminde.cildim kuru ve pürüzlü idi eczacı önermişti.kullandım inanılmaz memnun kaldım.kesinlikle öneririm

kaydirigubbakcemile2ben de birkaç gün oldu kullanalı cildim epey güzelleşti tavsiye ediyorum. cilt doktorları reçelere yazıyormuş eczacı ööle dedi.

bende güneş koruyucu kremini kullanıyorum,memnunum cildi hiç yağlandırmıyor hafif bir dokusu var

effaclar k denen ürününü bende kullanıyorum ve yıllardır çözemediğim sivilce sorunumu çözdü ve ilk defa cildimle ilgili iltifat almaya başladım

X