Vajinada kızarıklık yanma

sevil1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2010
250
8
merhaba arkadaşların önerilerini almak için soruyorum uc hafta once doktora gıtım fakat gecmedi çok rahatsız oluyorum artık çok sıkıntı verıyor bana iltihabım oldugunu bol bol su ıcmem gerektıgını soyledı sadece bı fıtıl verdı su ıcmeye dıkkat etım ılacıda kulandım ama fayda vermedı daha oncede mantar sorunu vardı bu daha farklı cunku kasıntı yok yanı matar gıbı degıl sankı vajınada ılıskı sonrası yanma var ıc kısımlarında da kızarılıklar var kesınlıkle kasıntı yok ama yanma hisi çok yoğun çok rahatsı oluryorum bu tür bi hastalık geçiren varmı ? bilgi verebilirseniz çok sevıncem Canesten ve travogen adlı kremı kulanıyorum ne yapmalıyım bılemıyorum

merhaba arkadaşların önerilerini almak için soruyorum uc hafta once doktora gıtım fakat gecmedi çok rahatsız oluyorum artık çok sıkıntı verıyor bana iltihabım oldugunu bol bol su ıcmem gerektıgını soyledı sadece bı fıtıl verdı su ıcmeye dıkkat etım ılacıda kulandım ama fayda vermedı daha oncede mantar sorunu vardı bu daha farklı cunku kasıntı yok yanı matar gıbı degıl sankı vajınada ılıskı sonrası yanma var ıc kısımlarında da kızarılıklar var kesınlıkle kasıntı yok ama yanma hisi çok yoğun çok rahatsı oluryorum bu tür bi hastalık geçiren varmı ? bilgi verebilirseniz çok sevıncem Canesten ve travogen adlı kremı kulanıyorum ne yapmalıyım bılemıyorum

canım mantar tedavisini eşinle beraber görmeliydin.. yoksa geçmiyor bir türlü. bana da oldu aynısı..

onuda denedik uyguladık sizce buda mantar çeşidimidir ? kaşıntı olmadığı için değildir dedım ama :KK43:

bilemiyorum canım ama bazı mantar türleri ilaçlara karşı dirençli bence iyi bir kadın doğumcuya görün.. rahim ağzında yara falan da olabilir.. ilişkide o da yanma yapıyor.

canım bence sen ihmal etme başka doktor git
hatta mümkünse kadın doğum uzmanına git

Gulihan cım doktorun verdiği fitil in adı neydi acaba? bol bol su içmeni söylediyse idrar yolu enfeksiyonu gibi bişey olabilir mi acaba, çok yanma yapar o ama idrara çıkma esnasında olur en fazla yanma. Öyle bi durum var mı? ayrıca vajinanın iç kısmı tahriş olmuş olabilir, kuruluk falan oluyorsa ilişki sırasında vajina içi tahriş olur o da sanki orda bir enfeksiyon varmış gibi yanma yapar. bende de mantar olmuştu tedavi olduktan sonra korkudan vajina ıslak kalmasın diye çok sıkı bir kurulama işlemine tabi tuttugum için tahriş etmişim. daha sonra ilişki sırasında sürekli yanma olmaya başladı ve kıpkırmızı oldu orası. ben de doktora gittim yine mi mantar diye, ama o tahriş etmişsin burayı çok fena dedi. megerse ondan oluyomuş. sonra pansuman yaptı oraya,bi süre ilişkiye girmeyince kendiliğinden azaldı ve geçti...belki öyle bi durumdur...geçmiş olsun...

yardımlarınız için teşekür ederim sonunda sebebini buldum mantar vardı evet fakat adet olduğumda kulandığım ped buna sebep oluyormuş tam düzeliyor herşey geçiyor ped kulandığımda olduğunu buldum çözdüm bu sorunu sağolun yardımlarınız için

X