Dudak Makyajı Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkisel Tarif(Tarçın Değil:e)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

butica

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
8
0
arklar nette dudak dolgunlaştırmayla ilgili böle hazıra konulcak bi tarif aradım taradım bu tarçın yağı zımbırtısından başka bir şey buldum 2-3 damla zeytinyağıyla nerdeyse aynı miktarda balı karıştırıp diş fırçasına sürün fırçayı masaj yaparak dudağınıza sürün ben aksatarak falan filan ama 3 gündür kullanıyorum bi gelişme var dudaklarım kullanılmış kürdan gibiydi be aklinialirimsmile ama nette 7gün aralıksız kullanın sizi 1 hafta boyunca görmeyen birisi mutlaka farkedecektir yazıyordu. Sürdükten sonra yıkayacak mıyız kalcak mı onun hakkında hiçbir şey yoktu ama ben yarım saat falan öle gezindim sonra yıkadım
bilmiyorum sizde ne kadar etkisi olur kolay gelsin

kalıcı bir kür asla olamaz:1closedeyes:
fırça ile dudağa masaj yapılınca,dudakta doğal olarak bir canlanma ve dirilme meydana gelir..
bizde dudaklarımız şişti zannederiz:kahve:
bu işlemi yapın,dudaklarınıza bakım yaparsınız,yalnız kalıcılık bekleyip hayal kırıklığı yaşamayın

bilemem bende değişme var ve hala 3 günlük duruyor bu hafta düzgünce yapcam sölerim sonucu

kullanılomıs kürdan demiş ya :)))
evet kalıcı olamaz ama sen dene bizede sonucu ver bakalım :)

canım bence ince dudaktan müzdaribim ve bunu dert ediyorum cok basit denicem canım paylasımın icin cok tesekkurler:)

Etki etmedi, ertesi gün yine çatladı dudaklarım, ama ben size omu omu hareketini önerebilirim :)

daha neler duycam acaba:KK1: arkadaşlar güzel olcaz diye yapmadığımız şey kalmadı yav:)

aynen ya :KK70: güzel olcaz diye bi amuda kalkmadıgımız kaldı :KK70: bu ne yaa :KK70: omu omu de :KK70: gögs büyütmek için melodi dinle.yok boy uzaması için zıpla :KK70: yeteriiiinnnn xD ama yinede uygulamaya dewammmm :KK70::KK64::KK64:

X