Günün Sözü ?

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Beğendiğiniz ,hoşunuza giden bugün yaşadıklarımı anlatıyor dediğiniz sözleri burada paylaşalım kaydirigubbakcemile5

Kimseyle bir aşk için dövüşemem, gururumu yerlere düşüremem. Fikir ayrılıklarımız çok fark eder, çok sorun yaşayan aşk çok acı çeker. Delice sevsen ne yazar, ihanet aşkı bozar...Ne var ne var! Eskide kaldı o aptal! Aşk yenilenmezse bye bye!!....

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın. Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini şaşırmayasın ! (Mevlana)

Mevlana Derki ; "Bir gün kaldığın yerden başlayacaksın, Biri seni bulacak. Önce korkacaksın eski acılara yakalanmaktan, Biraz ürkeceksin. Ne kadar dirensen de nafile. İnsansın sonuçta, seveceksin. Eski acılara bakıp da küsme sevdalara, Gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acaba'ları! Bir kemik aynı yerden İki defa kırılmaz.."..

Dünya döndükçe
sen hep bana DÖNMEYE. Başınıher yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her
kahkahamda göz yaşıDÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...

Ikinizi de mutlu eden basarili bir beraberlik yasamiyorsaniz, ikinizi de kirip dökmeyecek basarili bir ayriligi becermeye calisin

Suskunluğun en büyük silahındı, suskunluğunla vurdun beni. Ben alışkınım kendi yaralarımı kendim sarmaya. Asıl acı olan ve kanatan unutulmak aslında

X