Saç Rengi ve Saç Boyama boyalı siyah saç nasıl açılır ?

temasa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
342
128
herkese merhaba...2 senedir saçlarımı siyaha boyatmaktayım.gerçek saç rengim kestane.en son saçımı yaklaşık 10 ay önce siyaha boyatmıştım.siyah renkten galiba sıkıldım.akar-uzar diye 10 aydır saçıma hiç boya vurmadım.ancak siyah boya hiç akmadı ve şu an gerçek saç rengimin dipleri yaklaşık bir karış uzunluğunda..uzamasını ve siyahtan öyle kurtulmayı ümit ediyordum ama bu iş 1 seneyi bulur herhalde.
saçıma zarar gelmeden,sertleşmeden boyadan kurtulmak istiyorum.çünkü saçlarım çok sert bir yapıya sahip.renk açıcı kullanırsam herhalde süpürge gibi olur.
saçlarımın doğal halini kızıl boya ile boyamak istiyorum.bunun için siyahtan kurtulmak şart..lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın.
bir de öğrenciyim.kuaföre tonlarca para vermek istemiyorum...anlamışsınızdır beni :)

canim beyaz sabun kullan akitiyor benim kendi saç rengim açik ondan sanirim akiyor hemen ama istedigim gibi olmuyor once bunu denede olmadi koleston ya da palette saç açicilari deniceksin oryelden çok daha az zarar veriyormus

peki beyaz sabun ve elma sirkesini bekletme süresi nedir ?

her banyoda beyaz sabunla yıkıcaksın sacını tatlım iyice ovalayarak o zmn cıkıyo

evet beyaz sabnla çıkıyo ama çok uzun zaman sonra anca açar :s denedim çünkü ama akıtıyo biraz biraz

Bende dün siyaha boyattım umarım kısa sürede sıkılmam şuan çok mutluyum opuyorumnanaktan

güle güle kullan cnm sıkılmadığın sürece çok güzel bi renk ne akar altı çok açık değilse.ne bozulur parlar pırıl pırıl

mavi siyaha boyattıysan o daha çabuk akar....ama normal siyah akmıyo valla bir türlü :)

Siyah rengi kuaförler tavsiye etmiyor eğer bolca renk değiştiriyorsanız denemeyin..
Siyahdan dönmek zor oluyor..

herkese merhaba...2 senedir saçlarımı siyaha boyatmaktayım.gerçek saç rengim kestane.en son saçımı yaklaşık 10 ay önce siyaha boyatmıştım.siyah renkten galiba sıkıldım.akar-uzar diye 10 aydır saçıma hiç boya vurmadım.ancak siyah boya hiç akmadı ve şu an gerçek saç rengimin dipleri yaklaşık bir karış uzunluğunda..uzamasını ve siyahtan öyle kurtulmayı ümit ediyordum ama bu iş 1 seneyi bulur herhalde.
saçıma zarar gelmeden,sertleşmeden boyadan kurtulmak istiyorum.çünkü saçlarım çok sert bir yapıya sahip.renk açıcı kullanırsam herhalde süpürge gibi olur.
saçlarımın doğal halini kızıl boya ile boyamak istiyorum.bunun için siyahtan kurtulmak şart..lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın.
bir de öğrenciyim.kuaföre tonlarca para vermek istemiyorum...anlamışsınızdır beni :)
canım ben loreal preference ultra açıcı doğal kahve ile açtım siyah saçlarımı...
herkes kuaför kuaför diyordu hiç de gerek kalmadı..
normal saç rengim koyu kestane idi ve ince telli saçlarım..
ince telde daha kolay oluyor..
uçlara uygulamalısın sadece önce
ben diplerde sürdükten sonra sadece 5 dk beklettim renk farkı olmasın diye ve göze çarpan bi fark yok..
toplamda 45 dk tuttum ama yani daha uzun süre (sadece uçlara) ve fönle sıcak uyguladım
saçlarım koyu kahveden bi kaç ton açık oldu siyahlık gitti
yalnız tavsiyem
bu işlemden sonra tekrar işlem için en az bir ay bekle
ve arada da tatlı badem yağıyla saçına bakım yap fiyatı çok uygun en iyisi karden marka kokusu da tatlı
diplere getirmeden saç uçlarına hafif nemliyken uygula ve tüm gece tut
haftada bir yap bunu
ve tabi krem de uygula watsonsun avakadolu saç bakım maskesini de tavsiye ediyolar
ben denemedim ama fiyatı da çok uygun
tüm tecrübelerimi paylaştım canım işine yarar umarım

Evet mavi siyah iki hafta durmuştu saçımda bende 4aydır siyahim ne akıyo ne değişiyooooo :)

merhabalar kızlar benim saçlarım 1 seneye aşkındır siyah 3 4 ay once acık renge boyadım suanda sacmda sıyahlar kahveler var saclarımı kuaforde acıtkırmak ıstedım cogu kısı yanar dedı 1 hafta once baska bır yere sordum bıse olmaz dedı ama bayada para ıstıyorlar sorum su bu platte acıcıları duydum kullanan varmı sıyah sacı acıyormu ben cıkolata kahve yapıcam saclarımı belkı bı ton daha acık ama evde yapmak ıstıyorum bu evde acıcılar sacı acıyormu ve sacımı koparırmı yanı yanarmı yıpranır emınım ama ben onu bakımla felan hallederım ama acmam lazım bugun denemek ıstıyorum once acıcam sonra boyucm tutarmı sızce yada baska acıcı onerınız kullanan varmı

X