sırttaki tüyler için ne yapmalıyım ?

lazere gitmede ne yaparsan yap.dün lazere başladım.ağrıdan öldüm o ne be.karakolda adam konuşturmak için kullansalar adam anında öter vallahi.dayanabilirim dersen yaptır.6-7 seansa kurtuluyosun ama kemik bölgelerin çok kötü acıyor.benden demesi.sırtıma ve göbek göğüs bölgeme yaptırdım ben

Sırttaki tüyleri lazer görmez biliyorum, hatta ayva tüyü olduğu için daha da azdırabilir. Yarar görürseniz ne mutlu size.

ah birde sen onu bana sor ağda lazerin acısının yanında fıs kalır.ağlarım ağrıdan gerisini sen düşün

Neonoe ya az önce kuaföre gittim sadece sırt ve ense yaptıracağım ,düğünümüz var dedim.birazda samimiyiz. Arkadaşım oldu sürekli oraya gidiyorum.kız bana boşver yapmayalım.azdırırız birkaç sene sonra kurt adam gibi olursun dedi.moralim çok bozuldu ya.benimkiler tam kıl değil ayva tüyü gibi ama karayım tüylerimde ona göre siyah.çok belliler yani.o şekilde abiye giyinememki:KK43:(((((((((((((((

abartmış be canım.aldır sen ben duramam yani tüyden nefret ediyorum.insanlar diyo belli değil ama ben o tüyleri görünce psikolojim bozuluyo.eğer kendini kötü hissediyorsan aldır

Son düzenleme:
doğru diyorsun.rahatsızım yani. aynada bakınca bile görüyorum...düşünki arkadaşlarla hamama gitmek için anlaştık düşünüyorum sırtımı görünce gülerlermi arkamdan diye.:KK43:

doğru diyorsun.rahatsızım yani. aynada bakınca bile görüyorum...düşünki arkadaşlarla hamama gitmek için anlaştık düşünüyorum sırtımı görünce gülerlermi arkamdan diye.:KK43:

canm o da abartmış zaten aldıra aldıra incelir o kılar
ayrıca ne kadr vercen o bölgelere

Çok uzun zamandır aldırıyorum, olsaydım ben olurdum kurt adam. Alındığı zaman kıla dönen yerler sırt bölgesi değil emin olun. Bakın göbek için aynı şeyi söyleyemem, göbek deliğimden aşağısı kıla döndü ama onu da aldırdıkça azaldı en azından ama sırt tüyleri kesinlikle kalınlaşmaz. En azından ben öyle olan görmedim.

canm o da abartmış zaten aldıra aldıra incelir o kılar
ayrıca ne kadr vercen o bölgelere

sadece sırt olduğu için 20_25 veririm heralde.bir arkadaşımın arkadaşı tüm vücut 100 tl vermiş.ama ayrıntısını bilmiyorum.tüm vücut derken göğüs sırt dahilmi oda bilmiyordu

bende zaten daha iyi bir kuaför arıyorum.bizim buralarda bir-iki gittinmi samimi oluyorsun.bu müşteri buraya bağlandı diyip artık sallamaya başlıyorlar.ben ensemi aldırmıştım sonuçta çekiniyorum birtek ona karşı rahattım.geçen gittim randevu almak için çırağına benim yanımda esra ablan gelecek şu tarihte halledersin dedi.çırağıda dengesizin teki.19 lu yaşlarda ama hiç yaşını taşıyamaz.bir kere ense ona yaptırdım.aaaaaaa esra abla sen evlenince çok problem yapar eşin bu durumu.benim böyle olsa hiç evlenmezdim ben demişti.canım baya sıkılmıştı o zaman....

kızlar bence hiç düşünmeyin sir ağda ile alın ama lütfen kaliteli sir ağda olsun ben 3 yıldır aldırıyorum ama şu var ilk zamnlar marketteki ucu sir ağdadan alıp yaptım ve bir ay dolmadan hepsi meydanda sonrasında kaliteli bir sir ağda markası buldum tanaçan diye bi firma 5 lira kartuşu ama süper şimdi sırt ve göbeğimi 2 ayda bir alıyorum sağolsun annem alıyo ve çok rahatım hiç kimsenin yanında çekinmiyorum çünkü tüy yok :) kıllıyım tüylüyüm diyip üzülüp bo boş oturmayın çare arayın. eşinize değil kendinize güzel görünün , psikolojik açıdan :)

bu arada bacaklarada lazer yaptırın ve genitale.. geri kalanıda sir ağda ile alın .. üzülmeyin Allah başka dert vermesin

ben adanada bulunuyorum şu an adanada 50 yaptırıyorum.istanbulda gaziosmanpaşada buldum öyle bi yer temiz yapıyor o da 50 falan dedi

Ben öyle ucuz bulamıyorum malesef. Şimdi çok gitmiyorum zaten, evlenince düşünürüm her ay gitmeyi:)

X