sırttaki tüyler için ne yapmalıyım ?

adana da olanlar için kuaför tüm bölge 10 milyon toros mahallesi tam adres isteyenler olursa yazsın ben heemen öğrenip yazarım.şu an adanada bulunuyorum dün annemle yürüğüş yaparken gördüm biizzim eve çok yakın.görünce çok şaşırdım.üstelik temiz bir yer

bende sırt ve bikini bölgeme yaptırmak istiyorum istanbul anadolu yada avrupa yakası sorun deil temiz ve fiyatı iyi olan kuaför önerebilirmisinz simdiden tesekkür ediyorum:nazar:

ben istanbulda bi tek küçükköyde biliyorum tatlım.onuda ismini hatırlayamıyorum haziran ayında yazabilecem birtek.bu ara adanada olmak zorundayım.

kızlar sırt bölgesini yaptırdım hemde bilin bakın kime ve ne ile yaptırdım?......anneme,bimden 5 tl ye aldığım ağda bantları ile.hiç ama hiç acıtmadı ya.ve nasıl rahatlıkmış o öyle yaaaaaaa.hazır kol bacak sırt temizken gidip abiye alayım dedim.inanırmısınız saçlarımı toplayıp neredeyse bele kadar açık bir abiye denedim.bir sürü müşteri vardı herkes nasıl olmuş diye baktı:))bende ortalarda gezinerek onlara defile yaptım.hiç çekinmeyin kesinlikle yaptırın...oturup kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye.artık kaş bıyık gibi alışkanlığım olacak.bir hafta geçti üzerinden ama halen daha ilk günki gibi.kol ve bacaklarımı epilatör ile almıştım onlar çıkmaya başladı ama sırtta halenda hareket yok......

Arkadaşlar ben bel fıtığından ameliyat oldum. Dr um o bölgeyi traş ettiği için kıllar çıktı. Siyah ve uzunlar çok kötü gözüküyor:KK43: Kılsız belimi kıllı ettiler.
Ağdayla alsam fıtığım tekrar nüks eder diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben bel fıtığından ameliyat oldum. Dr um o bölgeyi traş ettiği için kıllar çıktı. Siyah ve uzunlar çok kötü gözüküyor:KK43: Kılsız belimi kıllı ettiler.
Ağdayla alsam fıtığım tekrar nüks eder diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım?

eger cok fazla degilse eldivenle alabilirsin bı zararı olmaz diye dusunuyorum

ya bende düşünüyorum iğneli epilasyonuda sadece bel bölgesinemi yaptırıosun yoksa komple sırtmı ne kadar tutuyor peki ve kaç seansta bitermiş ben çok kararsız kaldımda

Ben üst kolu da aldırıyorum. Üst kol, omuzlar ve omuzlarımın arkasının aşağısı. İlk aldığında 20 dk sürmüştü. 1 seansta bile farketti. Sonra 10dkda halleder oldu. Epilasyon iğnesi seans ücretinden daha pahalı :KK1: İğnem 20 tlydi. İğne kırılmadıkça kullanmaya devam ediyor, her kullanışta steril ederek. 10-15 tl veriyorum seanslara. Bazen 5 tlde alıyordu, gittikçe kaynaşıyorsun bi de hem azaldıkça daha az veriyorum. Bu parayı başka yöntemlere harcamaktansa, bence iğneli epilasyon yaptır, çünkü kesin çözüm.

Evet kesinlikle iğneli epilasyonu ben de tavsiye ediyorum. Dreamss şanslı sanırım, çok fazla değil tüyleri. Ben kolumu omzumu aldırmaya kalksam 5-6 saat kalkamam o yataktan :)

ya benm gelirim iyi olmadığından iğneli epilasyon bana pahalıya mal olucakmış gibi geliyo ama biryerdende başlamam lazım :)) bende komple sırt ve göbek düşünüyorum keşke sırtımı 4 seansta bitirebilsem razıyım valla çok tüylüyüm ben

ya benm gelirim iyi olmadığından iğneli epilasyon bana pahalıya mal olucakmış gibi geliyo ama biryerdende başlamam lazım :)) bende komple sırt ve göbek düşünüyorum keşke sırtımı 4 seansta bitirebilsem razıyım valla çok tüylüyüm ben

ohooo .. tüy konusunda herkesle kapışırım canım aynen. benim için de küçük bi başlangıç işte.

iğneli epilasyonu yaptırabilecek en sağlıklı yer neresi sizce hanımlar
yani hastanelerde,güzellik salonlarıda yapıyor bildiğim kadarıyla..
ben kol altı bölgesini güzellik salonunda lazerle yaptırıyordum nişanlıyken,evlenince yarım bıraktım..
şimdide kararsızım açıkçası
lazer mi yaptırsam yoksa iğne epilasyon mu yaptırsam diye

iğneli epilasyonu yaptırabilecek en sağlıklı yer neresi sizce hanımlar
yani hastanelerde,güzellik salonlarıda yapıyor bildiğim kadarıyla..
ben kol altı bölgesini güzellik salonunda lazerle yaptırıyordum nişanlıyken,evlenince yarım bıraktım..
şimdide kararsızım açıkçası
lazer mi yaptırsam yoksa iğne epilasyon mu yaptırsam diye

uygulayacağın bölgenin genişliğine göre değişir. ama iğneli epilasyon daha sağlıklı. yaptıracağın yerde doktor gözetimi altında yaptırmalısın. lazerden yanan çok kişi var. ve koltuk altında ter bezleri olduğu için daha çok dikkat gerektiren bir bölge. benim gittiğim yer lazer merkezi. iğnelisinden tut her şeyi doktor yapıyor.

biraz lazer yaptırmışsın önceden. eğer tüylerin biraz da olsa inceldiyse ve azaldıysa iğneliyle tamamla. lazer görmeyedebilir. eğer yine de kararsız kalırsan, güzellik merkezine git onlar en uygununu söyler canım cildine göre.

Benim de sırtımda tüyler var tabiki kalın değil ama farkedilmeyecek kadar da değil :/ vücudumun diğer bölgelerine lazer yaptırıorum ama oraya dokundurtmadım ince olduğundan,fakat kendi imkanımla da erişemem ulaşamam oraya sarartmaya kalkışsam bile. Sırt tüylerine ağda yaptran var mı?yani kalınlaşma vs oldu mu?

rohy senın lazer konusunda tecrubeli oldugunu düşünuyoum cünkü bu konu hakkında bıçok konunu gördum sana sorum olacak vucuduma lzer yaptırıyorum demişsın canım göbek ve kalça kısmına da yaptırdın mı memmnunmsun yaptrıdıysan lazer çeşidi hangisnydı benım göbek ve kalça kısmında tüyler var kalın degıl ama sık farkedılıyor göbek bölgem tüylü fikirlerine ihtıyacım var canım cok kararsızım yakındada düğünüm var:)))) ben özel mesaj atamıyorum sen bana atarsan sevınırm.teşekkurler şimdiedn

Ağda mağda hem de tüm vücut:KK53: Şokk oldum ya.Ben epilasyona başladım belli bölgelere.Tabi kendi harçlığımdan gittiği için paket programı almadım. Favori bölgeleri koltuk altı için gidiyorum şu anda.Ama tüm yüz için iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim lazer bitirmiyormuş kadın da dedi.Kolumu sadece ağdayla alıyorum tertemiz yapıyor ve zaten ağda bandıyla da hemen bitiyor.Koluma lazer tarzı bir şey düşünmüyorum.

Ama sırt kımsındaki minnak tüylere dokunulur mu ya ben sarartıyorum hiç de belli olmuyor.Bel bölgemde var göbek bölgemde de biraz var.Göbek için iğneli yaptıracağım yine. Umarım yaza kadar yüz koltukaltı ve göbek biter.Sonra tamamen alt kısımdan alexe gireceğim lazerle kurtulacağım:KK9: Taksit taksit yaptırıyorum ama 1 sene sonraya tüy kalmayacak umarım:KK9: Kurtulduktan sonra sadece kolum için ayda bir ağda bandı vururum o kdr.

Son düzenleme:
Belinden aşağısını aldırıp bakarsın nasıl durduğuna o zaman, nasıl duracağını bilmiyorum canım. Ama üst tarafta hiç tüy olmasa bile ağda ölü deriyi de aldığı için cildinde renk farkı olur daha kötü durur diye düşünüyorum. Üstte tüyler azsa ağda zaten onları çoğaltmaz, kesin konuşmayayım yine de en azından benim hiç azaltmadı ve seyreldi.

Tüylerin çıkış aşamasına gelince, evlenmene 1-2 sene varsa yukarıda bir arkadaşın dediği gibi karınca yumurtası yağı kullanırsın hiçbir şey kalmaz:)) Düzenli kullanmak şart gerçekten, ben de yüzümde kullandım, düzensiz olduğu halde fark etti. Bir de evleneceğiniz insana hafiften tüylü olduğunuzu söylerseniz gördükleri zaman garipsemezler ki erkeklerin kıl şeklinde olmayan tüylerden rahatsız olduğunu düşünmüyorum.
merhaba, şu an ne durumdasınız ? 10 yıl geçmiş, tüyler bayağı seyreldi mi?

X