yataş toronto ve yataş cronos köşe takımı kullananlar

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar bu köşe takımlarına internetten baktım ve kırmızı tonunu çok beğendim özellikle torontonun kırmızı tonunu. bu köşe takımlarına sahip olan arkadaşlara sormak istiyorum internetteki gibi mi renk tonları? gerçeği ile arasında ton farkı çok mu?renk seçeneğinde bordo yazıyor ama resimde hoş bir kırmızı var. malum bilgisayarda bazen farklı renkler oluyor.
bir de şunu sormak istiyorum cronos köşe için süet kırmızı diyor,normal kırmızı kumaşlı olanı yok mu?

Eklentiler

• $cronos.jpg
    $cronos.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 2.564
  • $toronto.jpg
    $toronto.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 1.384
canım ben toronto aldım, gerçi ben gri aldım ama modeli görmek istediğimde kırmızısını gördüm
internettekine göre hafif daha koyu ama kesinlikle çok yakışıyor bayanssulusmile
kötü boğuk bi bordo değil yani, renk kartelasında koyu duruyor koltukta daha açık o yüzden kırmızıyı teşhirde görmeden alma derim yine de
hayırlı olsun şimdiden opuyorumnanaktan

ben de morunu aldım. süet çok şık duruyor ve çok kullanışlı açınca da devasa büyük bir yatak oluyor. çok memnunum tek sorun elektrikleniyor çok çabuk.

bende corners köşe takımı aldım karelin ama memnunum kırmızıyıda yakından gördüm beğenmedim
görmeden alma sakın ben netten sipariş ettim ama benımkı koyuydu oyüzden rahattım

benim evimde cronos kırmızı var, ben rengine hasta oldum, ve çok memnunum, her gören de çok beğendi, çok büyük ve rahat bir yatak oluyor. ama toronto ufak, ve cronos kadar gösterişli değil, ben netten bakıp toronto almaya gittim, ama odam daha büyük olduğu için almadım. cronostan pişman olmazsın bence...

bana yardım edin yeni gelinim evimizi yapıyoruz ve çok güzel bişey olmasınız istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim iç mekan konusunda çok ii sayılmam yardımınza ihtiyacım var arkdaşlar bana cevap verenler lütfen özelden yazın çünkü çok konuya yazdım bazılarını göremeyebilirim

ben indirimden torontonun tarçın rengini aldım,çok ta memnunum aslında.ama yatak haline gelirken biraz zorlanıyor:KK50:

bende kampanyadan aldım gri tonunu kendi evime geçerken teslim alıcam.kullanışlı bulduğum için aldım inş.pişman olmam

bizde nişanlımla reklamlarda görüp çok beğenmiştik, almak için gittik ama oturduğumuzda hiç rahat gelmedi çok sert. ama yatak olma özelliği olduğu için sert olması normal.. bizde yatak özelliği olmayan bir köşe koltuk almaya karar verdik.. eğer sizde oturma odanız için rahat bir koltuk düşünüyorsanız gidip mağazasında görmeden oturmadan karar vermeyin bence...

ayrıca artık şişme yataklar var hem yer kaplamayan hemde çok rahat. kırk yılın başında gelecek yatılı misafir için koltuk rahatlığınızı bozmayın derim ben :KK34:

renk konusuna gelince ben kırmızısını gördüm, rengi gayet güzel koyu bir kırmızıydı.. kumaşıda güzel görünüyor.

Yataş köşe koltukları kullananlar (özellikle uzun süre geçirenler) sizin koltuklarınızda çökme vb. herhangi bir sorun oldu mu? Ben de yataş boogie almak istiyorum ama internette yataş ürünleri ile ilgili ciddi şikayetler var.. Sağlamlığı konusunda görüşleriniz nelerdir?

canım bencede yataş alma sakın bende yataşın bir elton kanepesi ve kırmızı coroners köşe takımı var ikiside 1 yıl sonra hemen çöktü..hemde çok pahalı aynı takımlar başka markalarda daha ucız..zaten yıpranıyor neden yataşa o kadar para veresinki..evgör mob. ya bak netten..çok güzel takımlar var..keşke yataş almasaydım..pişmanın..

bu arada kırmızı köşe takımını 2.5 yıl oldu alalı..kanepeyide 5 yıl..ama zaten ilk yıldan sonra çöktü oyurulan yerler..

Son düzenleme:
torontonun ezel gri rengini alan var mı?varsa renginin nasıl durduğunu merak ediyorum resmini ekleyebilirmisiniz.

Yataş köşe koltukları kullananlar (özellikle uzun süre geçirenler) sizin koltuklarınızda çökme vb. herhangi bir sorun oldu mu? Ben de yataş boogie almak istiyorum ama internette yataş ürünleri ile ilgili ciddi şikayetler var.. Sağlamlığı konusunda görüşleriniz nelerdir?

canım ben yataşın boogie modelini ilk çıktığında aldım oturmaodamda çok çok rahat hiç birşeyde olmadı..benim kisi reklamlarda çıkan kataolğun üstünde olan renkten.. gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pişman olmazsın!:KK34:

X