Çatlaklar popodaki çatlaklar için çözüm önerileri

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
selam arkadaşlar..basenimde ve popomda 7 yıllık çatlaklar var beyaz derin ve çok.ilk kez bu yaz bana rahatsızlık verdiler ve bir anlık gazla kese+kakao yağına başldım 1 ayı geçti ve çatlaklarım yavaş yavaş düzelmeye başladı.tamamen yok olmadılar henüz ama küçük olanlar geçti her banyoya girdiğimde kızarana kadar kese yaptım yıkandım ve çıkınca hemen kakao yağı sürdüm.çokta memnunum..tahminimce 3-4 aya kadarda derin olan çatlaklarım hafifliycektr.ben çok umutlandım kızlar :-)

ben de acnelys le kantaronyağı yapıyorum...güzelce soyuyo acnelys..geçiyo gibi...kakao yağını çok methettiler çatlaklarda epey faydası var diyolar...acaba ona mı geçsemsempatiksalakcinni

selam arkadaşlar..basenimde ve popomda 7 yıllık çatlaklar var beyaz derin ve çok.ilk kez bu yaz bana rahatsızlık verdiler ve bir anlık gazla kese+kakao yağına başldım 1 ayı geçti ve çatlaklarım yavaş yavaş düzelmeye başladı.tamamen yok olmadılar henüz ama küçük olanlar geçti her banyoya girdiğimde kızarana kadar kese yaptım yıkandım ve çıkınca hemen kakao yağı sürdüm.çokta memnunum..tahminimce 3-4 aya kadarda derin olan çatlaklarım hafifliycektr.ben çok umutlandım kızlar :-)

senin için sevindim :) işlemi her gün mü yaptın tatlım. büyük sabır gerektiren bir şey bu :KK43: benim çatlaklar da aynı senin gibi. bembeyaz derin ve çok fazla :KK43: çok rahatsız oluyorum.

hergün değil 1 gün yaptım 1 gün yapmadım..hala böyle devam ediyorum canım işleme

ben de acnelys le kantaronyağı yapıyorum...güzelce soyuyo acnelys..geçiyo gibi...kakao yağını çok methettiler çatlaklarda epey faydası var diyolar...acaba ona mı geçsemsempatiksalakcinni

canım benim şahsi fikrim bişeye başlasdıysan bir süre devam etmen yönünde.eğer bunu 3 4 ay yapıp hiç sonuç görmezsen diğer alternatiflere geç derim ben.çnkü herkesin cilt ypısı farklı olduğundan her yöntem herkeste aynı etkiyi göstermiyo.belkide sende işe yarayan yöntem budur :-) sabırrr...

bende acnelyse ve med'cassool kullandim pek b' faydaski olmadi dermatolaga g'deceg'm bakalim dermaroller nasil etk' eder acaba

ben bugun doktora gittim bu nedenle bana boyle catlaklar olur 18 yasından sonra kalca genisler ve catlaklar olusur dedi ve cogu kadında olabilcek birsey oldugunu kesin bir cozumu yok dedi adam bana medya yuzunden kadınlar cok takıntılı diyor aslında takılcak seyler degil bunlar dedi..piyasa para kazanmak icin kremler cıkarıyor dedi..dedim peki gecmesini saglıycak birsey varmı yok dedi valla..sadece nemlendirici bir krem yazdı pullu kuruyan ciltler icin onun dısında adam bana diyoki takma nolcak diyo cok acık sozlu doktordukaydirigubbakcemile3

pardon 18 yasına kadar kalca genisler ergenlik donemi demek istedim:)

artık benm kalça nasıl genişlemişse maşallah çatlaklar baya derin akannehir

yani aynı derden muzdaribiz aslında ama elimizden gelene yaparıs gene yeni seyler uygulaız ise yararsa bende yazarım ama stres yapıp kafaya takarsak gecicegi varsada gecmez hatta daha fazla olusur:KK43: cildin kuru olması yuzunden de oluyor surekli nemli tut cildini yeni catlaklar olusmasını engellersin aslında kahve limon karısımı siliklesitiryor gibiydi bana mı oyle geldi bilmiyorum onuda dene istersen

canım benim şahsi fikrim bişeye başlasdıysan bir süre devam etmen yönünde.eğer bunu 3 4 ay yapıp hiç sonuç görmezsen diğer alternatiflere geç derim ben.çnkü herkesin cilt ypısı farklı olduğundan her yöntem herkeste aynı etkiyi göstermiyo.belkide sende işe yarayan yöntem budur :-) sabırrr...

haklısın aslında...sempatiksalakcinni

int okudum kadının biri nivea var ya yağlı krem mavi bi kutunun içinde olandan...bildiğimiz nivea ya...ondan kullanmış epey bi süre..geçmiş çatlakları...hiç kalmamış...sanırım tek çözüm nemlendirmek bolca...sadece yağlı bi kremle geçiyosa değil mi.....

int okudum kadının biri nivea var ya yağlı krem mavi bi kutunun içinde olandan...bildiğimiz nivea ya...ondan kullanmış epey bi süre..geçmiş çatlakları...hiç kalmamış...sanırım tek çözüm nemlendirmek bolca...sadece yağlı bi kremle geçiyosa değil mi.....

aa çok ilginçmiş. aslında doğru olabilir. nemlendirmek gerçekten önemli. ben de kakao yağını sürmeye başladım. umarım biraz olsun geçerler.

offyaaa heryerim çatlak dolu popo kalça...:KK43: daha evlenmedim bile... çok utanıyorum nasıl evlencem:KK43:

çatlaklar için kuru kahve ve limon syunu karıştırıp masaj yapıyorsun2 günde bir bunu tekrarla tamamen geçmez çatlaklar ama işe yarıyor

Arkadaşım bir kaç çeşit krem kullanmıştı ama geçmemiş zaten kremle geçmez diye söylüyorlar karboksi yaptırmıştım daha önce selülit için ve elastikiyet kaybı için çatlaklarada iyi geliyor popomda bikaç çatlağım var yaptırıyorum.Nettende araştırabilirsiniz arkadaşlar karboksiyi ben memnunum..

peki şu an ne durumdasın işe yaradı mı gerçekten ?

Kaç sene geçmiş üzerinden konunun ama merak ettim. Çatlakların geçti mi Pufi :KK51:

X