Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Hayırlısı olsun artık Can'ım
ay hade işallahhh bi kızım var bu erkek olsun ıstıyorum artık çocuk yapmicaz bı kız bı erkek hep hayalımdı
Ay ozmn inşlh diyelim hayırlıca sağlıklıca oğlun olsun bende aynı durumdayım kızçem var bunda erkek olsun diye umut ediyoruz Bi kız Bi erkek :-)

Bende rüyamda kurbanlık dana gördüm hayra çıksın inşlh :-) bundan öncede ayva yendiğini gördüm

Bi arada mavi yazma taktıgımı gordum ve altın kucuk yuvarlak bı kupe gordum en onemliside ruyamda utrasyondan bebege bakıyordu dr bak burda pipi var dedı yorumlarınızı beklıyorum

Bi arada mavi yazma taktıgımı gordum ve altın kucuk yuvarlak bı kupe gordum en onemliside ruyamda utrasyondan bebege bakıyordu dr bak burda pipi var dedı yorumlarınızı beklıyorum
Cnm aynı rüyanın benzerini gebe kLmadan görmüştüm doktor bayandı pipi gösterdi hakkatende hamile kaldıktan sonra gittiğim doktor da boyandı ve pipi gösterdi büyük olasılık erkek yani:KK9:

Cnm aynı rüyanın benzerini gebe kLmadan görmüştüm doktor bayandı pipi gösterdi hakkatende hamile kaldıktan sonra gittiğim doktor da boyandı ve pipi gösterdi büyük olasılık erkek yani:KK9:
benımde dr um bayan ve ruyamdakıde o dr du bakalım hayırlıso işalhhh

Tek fark sen hamıle kalmadan gormuşşun ben hamılelıgımde gordum

X