Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

ya kızlar peki ben ilk kızımda rüyamda erkek çocugu görmüştüm kızım oldu şimdi rüyamda 2kere ayrı ayrı hem kedi em çeyrek altın gördüm 2gündürde üst üste dr a gidiomuşum yüzde yüz kızın olcak diyolar :)fikriniz var mı:)

emosemos senin bebğinin cinsiyetini feci merak ediyorum belli olur olmaz yaz lütfen içimden erkek geçiyor benimeyvahedigeldismile

bende hamileliğimin ilk haftalarında kız gormuştum ve hep kız ıstyodum. sonra bı gece okadar yakısıklı uzun boylu masmavı tulum gıymış bebek gordum bu senın bebegın dıyolardı.tamm dedım erkek olacak:KK70: şimdi 35. haftasındayım hamileliğimin oğlumuzun doğacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

bugün bende altin bilezikler gördüm rüyamda takmiyordum kommodenin üstünde duruyordu ve bi oglan yigenim var onu cok seviyordum rüyamda bakalim bugün ikili testim var doktor dicekmi cinsiyetini :)

Ben daha önceleri hep rüyamda kızın olacak diyorlardı bu gece ise rüyamda senin oğun olacak dedi birisi :))) yiterr yaaa yiterrrr deli gönül diyor git kıy parayaa öğren cinsiyetiniiii
:))

Ben daha önceleri hep rüyamda kızın olacak diyorlardı bu gece ise rüyamda senin oğun olacak dedi birisi :))) yiterr yaaa yiterrrr deli gönül diyor git kıy parayaa öğren cinsiyetiniiii
:))

canim sende kiy paraya git doktora bugün beraber ögrenelim neyimiz olucakmis :)))

canim sende kiy paraya git doktora bugün beraber ögrenelim neyimiz olucakmis :)))

Caım ben eşimin görevinden dolayı köy ile ilçe arası mahrum bi yerdeyiz Deli gönüll diyor ama akıllı gönüll otur oturdugun yerde az kaldı 3 lü testine diyor:KK60::KK60::KK60:

bugün bende altin bilezikler gördüm rüyamda takmiyordum kommodenin üstünde duruyordu ve bi oglan yigenim var onu cok seviyordum rüyamda bakalim bugün ikili testim var doktor dicekmi cinsiyetini :)

cok merak ettim rabia belli oldumu bebegin cinsiyeti bende hep erkek görüyorum rüyamda...kiz kardesimde beni düsünüp yatiyor kendi oglunu görüyor...:emir_bebek:

slm
ben ruyamda hep kız bebek görüyordum.. emziriyordum.. bu hamıle kalmayı planmadan önce de görmuştum. hamıle kaldıgım ay gıne ruyamda kızım oldugunu görmüştum.. doktor ilk önce cınsıyetıne erkek dedi. ama sonra kız oldugu kesinleştı.. yanı kızım oluyor. şu an 36 haftalık hamıleyım...

slm kızlar. rüyada erik ve elma gömek ne demek.aradm bulamadım.sonra gidip pembe düğmeli yeşil bir bebek pijaması aldım. yorumlarsanız çok sevinirim :) 7 haftalık hamileyim daha. merak ediyorum çok içimde ki bıdık nedir acaba

slm kızlar. rüyada erik ve elma gömek ne demek.aradm bulamadım.sonra gidip pembe düğmeli yeşil bir bebek pijaması aldım. yorumlarsanız çok sevinirim :) 7 haftalık hamileyim daha. merak ediyorum çok içimde ki bıdık nedir acaba

bende senin haftlarinda yesil erik yedimi görmüstüm ama henüz ögrenemedim cinsiyetini

bende ruyamda oğlumolduğunu görmüştüm amabebeklığını değil 1.5 yasındakı hallerını falan ruyanda görduğun çocuk senın cocuğun derler oğlum oldu:))

bende ruyamda oğlumolduğunu görmüştüm amabebeklığını değil 1.5 yasındakı hallerını falan ruyanda görduğun çocuk senın cocuğun derler oğlum oldu:))

Bende bundan ÇOkkkk önce hamile falan değilken rüyamda takım elbise giymiş 3 yalardında bir oğlan çoçugu görmüstüm eşime çok benziyordu
Şuan eğer oğlum olsun aynı eşime benziyeceginden adım gibi eminim çok ta istiyorum ama kızım olursa kime benzer nasıl olur hayal edemiyorum :) oda banaçeksin güzelligi:KK12:

canım ya :) senin bebeğinin yakında belli olur cinsiyeti . bana söyler misin. daha benim çok var. içimdeki kimmiş bilmek istiyorum :)))))

bu ayin 22de randevum var canim ögrenirsem sizlerle paylascam mutlaka ama bana kizim olucak gibi geliyor :))

X