Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

ebrudenizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
25
2
ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..

bende hamileliğimi yeni öğrendiğim günlerden birinde rüyamda yeşil ceviz yediğimi gördüm. rüya tabirlerine baktığımda bu rüyayı gören kişi hamile ise bebeği erkek olur yazıyordu. hakikaten erkek :emir_bebek:

benim öğrenmeme daha çok var ama çokta merak ediyorum..rüyalarımda genelde erkek görüyorum ..bakalım ne olacak

canım bende ilk hamileliğimi öğrendiğimde hep erkek bebek görüyordum.sonra bir kaç kere kedi yavruları gördüm araştırdım kız bebek demekmiş.şimdi artık kızımızı bekliyoruz hayırlısıyla.:emir_bebek:zemuszemus

bende hamile kalmadan önce hep erkek bebek görürdüm emzirirken felan görürdüm.hamile kalınca genellikle kız gördüm 5 .6 yaşların kız çocuk.aynende gördüğüm gibi oldu şekli tipi aynı yani.benım rüyalarım iki kızımdada çıktı.

ben değilde eşimin kuzeni gördü oğlum olmuş adını melih koymuşum ismi gökyüzüne yıldızlarla yazılmış. oğluşum kucağımda 2,5 aylık ismide melih efe.

2,3 defa kizim oldunu gördüm bi defa oglan gördüm ve bikeresindede bolca yesil erik yedimi gördüm ama icimden gecen kiz sonucu ögrenince yazarim buraya

ogluma hsamıleyken gurbuz bı oglan cocugu gördum
kızıma hamıleyken 4 ylıkken ultrasonda dr kız dıyor gösterıyor bende ay cok tatlı dıyorum cıkartayım sevın gerı koyalım dıyor
üstunde nette gördugum bı elbıse vardı acaba o elbısedeb örsemmıkı
dr cıkardı sevdık ama gerı sokamamıstık
esım senın bıyerın acık kalmıs öle ruys olmaz demıstı

ogluma hsamıleyken gurbuz bı oglan cocugu gördum
kızıma hamıleyken 4 ylıkken ultrasonda dr kız dıyor gösterıyor bende ay cok tatlı dıyorum cıkartayım sevın gerı koyalım dıyor
üstunde nette gördugum bı elbıse vardı acaba o elbısedeb örsemmıkı
dr cıkardı sevdık ama gerı sokamamıstık
esım senın bıyerın acık kalmıs öle ruys olmaz demıstı

Geri sokamayınca doktorun ve senin yüz halinizi merak ediyorum keske rüyandaki hemşirede ben olaydım :)):dance:

Hayır dıyelmı hayır olsun rüyan

bende 2 kızımda rüyamda erkek gödügümü söyledıgimde annem ozaman kızın olacak demıstı
bu hamileligimde ise hep kız gördüm
hatta bi ses (müjdeee kızın olacak dedı)
Hayır deyım hayır olsun içime çoğunlukla oğlan doğsada kızada alıştırıyorum kendımı
belki rüyam tersıne cıkar belkıde aynen malum olur
ama oğlum olursa eşimin tıpkısı olacak buna eminim :)))

ya bende bu güne kadar hep ama hep erkek gördüm rüyamda allahta kalbimi biliyo hep erkek doğuyodu içime ama ultrasonda her doktor kız diyo. o yüzden rüyalara bakmayın bence

ya bende bu güne kadar hep ama hep erkek gördüm rüyamda allahta kalbimi biliyo hep erkek doğuyodu içime ama ultrasonda her doktor kız diyo. o yüzden rüyalara bakmayın bence

Rüyanda ne görürsen tersi çıkar derler yani annem öyle der tabi istisnalar kaideyi bozmaz

Bende iki kizimda hamileyken ceyrek altin gørmustum annem kizin olacak demisti ve øyle. Iki kizimda hamileliyim boyunca hic cinsiyet gørmedim ama yuzlerini oldugu gibi gørdum. Bu hamileligimda altin bilezik gørdum bizim yørede erkek demekmis, yesil bir cimende kupe buldum taktim erkek demekmis, kurbanlar kesildi ruyamda, erkek demekmis.. Birde her defasinda oglum olmus ama bana veren yok hep birileri aliyor benden.. Doktorum kiz dedi. Belkide 3 cu erkek olsun diye cok taktim bilinc alti herhalde :-). Olsun varsin saglikli ve hayirli olacaksa bir kizim olsun :-)

ya kızlar dr u ikilemde olan cinsiyeti netleşmemiş ve testkolik biri olarak yaptıgım bütün tetlerin erkek ama rüyalarımın manalarında çıkan kız bebegi olan ikinci anne adayı olarak soruyorum çok etki altında kaldıgımda n dolayı rüyamda beya kahve benekli bir kedi ve çeyrek altınlar gördüm şimdi kızım mı olucak tabire göre ozamankaydirigubbakcemile5

Bende rüyamda hep oğlum olduğunu görürdüm ama kızım oldu... Hayırlısı herşeyin..

ben değilde eşimin kuzeni gördü oğlum olmuş adını melih koymuşum ismi gökyüzüne yıldızlarla yazılmış. oğluşum kucağımda 2,5 aylık ismide melih efe.

Çok enteresan.. Yengemde hamileyken bi erkek çocuğu olduğunu ve adını melih koymasını söylemişler. Sanırım bu melih isminde bi keramet var. Yengeminde bi erkek bebişi oldu ama adını tamer koydular.

Eşim pek rüya görmez o iki kez aynı kız bebeği görmüş rüyasında .Bende hep 3 yaşında bir kız çocuğu bir de yeni doğmuş erkek bebek kucağımda görüyorum.İki kez üst üste gördüm anlam veremedim.Kızımız olacak allah nasip ederse .İlk bebeğim

bende hamile olduğumu öğrendiğim gece rüyamda 1 yaşlarında çok güzel bi erkek bebekle eşime doğru yürüdüğümü gördüm ve şuan 10 aylık olan bi oğlum var benim rüyalarım düz çıkar ne görüyosam o ben eşimle tanışmadan önce eşimle evlendiğimi rüyamda görmüştüm ve eşimi hiç bi şekilde tanımıyodum

X