berk kuyumculuk 363 nolu alyans MUKEMMELLLL

Lillos01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
59
0
iste benim nisan yuzugum yani henuz olmadi da olacak insallah hihoyyyt fotograf koymayi bilmiyorum o yuzden googledan bu sekilde bulun yada bana foto koymayi ogretin lutfen cok guzeller hepinizin gormesini istiyorum :eek:

berk kuyumculuk 363 yazdiginizda gorsellerde cikan ilk alyans cifti beyaz altin olanida hemen yaninda...bakanlar yorumlarini yazsin lutfen..

KK da başka bir arkadaşta istiyordu bu alyanstan,ama herkes kullanışsız deyince vazgeçti bayanssulusmile

2010-10.jpg
bu mu?

tesekkur ederim kiymiziaba olumunekankayizsmile ama kullanissiz durmuyo bence benim cok hosuma gitti acaba kullanan varmi forumda -tatlicadiarzu-

güzel duruyor ama bir müddet sonra güzel görüntüsü bozulabilir.

orta kısmındaki teller var ya oraya toz toprak girer ve temiz tutmak zor olur

bence bu yüzden kullanışsız

yoksa güzelliğinde hemfikirim:icecream:

benimde agzim acik kalmisti gorunce ama isin toz toprak kismini dusunmedim acikcasi :umursamaz: bozulursa yenisini aldiririz bizde :eek:

benim yüzüğüm de toz toprak tutanlardan ama diş fırçasıyla fırçalayınca yeni gibi oluyor canım .içine sindiyse al bence

Alyans alacağımız zaman bende bu modeli çok istemiştim ama kullanışsız gibi geldi vazgectim..

resimde guzel gorunuyo ama elime alip incelemem lazim dediginiz gbi toz toprak girerse uzulerek vazgececem bu yuzukten mafoldumben

evet alyansa çok güzel harika ama ,
o alyansı takınca suya sabuna dokunmayacksın ...yada ürekli iş yaparken çıkartacaksın sonra kaybedeceksin benm gibi:)))

o zaman elimi sicak sudan soguk suya sokturmayacak bi koca lazim bana :)

yuzugume bisi olursa bosarim vallaa :umursamaz:

güzel evet ama içine neler girer neler.
devamlı çıkar tak yapmak zorunda kalırsın.
sonra unutursun bi yerde düşer falan.
çok kullanışsız bir model, parmakta güzel duracağını da düşünmüyorum.

model harika ama takmak zor gibi yaa =)
Sürekli tak çıkar yapmak zorunda kalırsanda kaybetme ihtimalin yüksek olur bu durumda

ay inanmıyoruuuuum bizim alyansımızzdaaaaaan :-)
ama kimseye tavsiye etmiyorum biz sözümüz için gümüşünü yaptırdık 150 tl verdik arasındaki tel problem yaratıyor. Alırken bana söylemişlerdi ama yok ben çok beğendim yok bayıldım derken mahvoldu :-)
şimdi de swatch modellerinden almayı dşünüyoruz.

neden kullanışsız ve problem olduğunu da yazıyım arkadaşlar.

ellerinizi bi sabunluycaksınız her zaman yüzüğü çıkarabiliyomusunuz ?
ehh yüzük yeniyken 1,2 ay bende öyle yaptım sabun tellerin arasına giriyor,sonra arasındaki tel çok oynuyor. o kadar para verdiğime acıdım.
İlk başta takarken çok güzeldi ailem falan çok beğendi.
Babam sıcak bakmamıştı keşke dinleseymişim dediiim :-)

X