Yetenek Sizsiniz Türkiye 2 Show Tv

26 Nisan 2008
20.757
7.129
38

Yine her zaman ki gibi yurtdışından çaktığımız programlardan biri olan yetenek sizsiniz 2. sezonda yeniden bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.Biliyorum çok yetenek çıkmadı fakat çıkanlarda oldu elbette ki . Özellikle Mustafa adlı yanlış hatırlamıyor isem Kayserili bir abimiz vardı.Çalışmadığını söyleyen , kahvede gününü geçirdiğini söyleyen yurdum insanı abimiz ciddi anlamda bir yetenekti.Aklından yapması büyük bir yetenek değil ama bana kalırsa o kişi kendini aşmayı başarmıştı.Ben böyle düşünüyorum bu benim görüşüm.Daha sonra ismini ters yazan bir gruptanda etkilenmiştim.Power of the style
Neyse fazla uzatmayalım. yetenek sizsiniz adlı serinin 2.sezonundan biraz bahsedelim.Sanırım Eylül ayında veya Ağustosun ortalarında başlayacak seçmeleri.Yavaş yavaş bizde ısınmaya başlayacağız.Tüm sezona yayılacak bir format olsa tabi ki zevkli olurdu kısa sürmesi uzun oldu.En azından Cumartesi günleri artık boş geçiyor.Okan abim harici
Ağustosun içinde veya Eylül ayının başlangıcında tekrardan seçmelerin başlayacağı Yetenek Sizsiniz 2 yi sabırsızlıkla bekliyorum.En azından eğlenceli geçiyor.İlk sezonda hak eden kazanmadı ona üzüldüm ama inşAllah bu sefer hak edenenin kazanacağı bir yarışma olur.Bunu en içten dileğimle istiyorum.
Hak eden kazansın arkadaş . Bekleyip göreceğiz..

ALINTIDIR

ay inşallah bilal gibi kişilikler çıkmaz ya:hulya:

ay ayrıca hak eden kazandı, ilkinde:hooray:

yaa bu acun bi dur durak bilmez mi tamam severim kendisini ama biras ara versin hergün televizyonda valla gına geldi artık var mısın yok musun, yetenek sizsiniz,survivor tekrar tekrar aynı şeyler bu da bitince yeniden survivora başlar kesinakannehir

acun bi defol git ya:enbuyukkk: bu yarışmayıda hiç sevmiyorum yeteneksizler yarışıyor resmen :umursamaz::umursamaz:

yok cnm cikiyo aradabi yetneklileri:KK70: ugur karamese ve bilal avci ikilisi gayet basarililardi bence herkes dans ediyo ama onemli olan goze carpabilmek onlar samimi konusmalariyla, degisik dans stilleriyle ve showlari sirasinda seyirciyi hem guldurerek hem sasirtarak etkileyebilen kisilerdi, bu yarismada duygu somurusu yapanlar degil hakedenler kazandi bence...

evet kazanan çocuklar çok süperdi ama bir sürü yeteneksizde oraya çıkarıldı yahu gerçekten yetenekli olanlarını al diğerlerini hiç getirmekaydirigubbakcemile

ay inşallah bilal gibi kişilikler çıkmaz ya:hulya:

ay ayrıca hak eden kazandı, ilkinde:hooray:

ay hala oturup vıdeolarını ızlıyorum ben :kedi:

Berkay da ıyıydı ama küçük fılan ama bakalım bunlar nasıl olucak sempatiksalakcinni

sevindim alkisalkisalkis merakla bekliyorum.
acun'u da programlarını da severim.

Bir an önce başlasa keşke çok güzel bir yarışma geçen sezon yetenek yarışması başladığın da tüm aile ekran başına çekirdeğimiz çayımız havada uçan kahkahalar değmeyin keyfimize yetenek ve dans yarışmalarını seviyorum :)) Acun bu yarışma da sadece sunuculuk yapsa ve jüriler o işin uzmanı olsa daha iyi olucak hiç bir şey bilmeden yorumluyorlar ve geçen sezon bir çok yetenekli kişi elendi ama herşeye rağmen halk oylarıyla yetenekliler (Bilal ve Uğur) kazandı :)

ne zaman basliyo hakket yaw..
bu arada aklima takildi yarismanin ilk bolumlerinde baska bi kadin vardi jurilerin arasinda sonra onun yerine hulya avsar geldi niye??

Kızlar bugün kardeşimle reale gittik tesadüf eseri M1 tepe merkezinn 10. yılıymış o nedenle
1. yetenek sizsinize katılanlar vardı
süper geçti
barış ekmen vardı ilk tanımadım ama şarksını söleyince hmn tanıdım çok iri yarı bir adam fransızca italyanca şarkı söylüyor( hani şu ıssız adamn soundtrack da çalan şarkısını)
sonra magic necmi vardı ama o sıktı
sonra beatbox serkan vardı süperdi süper
uğur ile bilal vardı daha çocuklar ya
ve kaya adamlar harikaydı resmn
gittik serkanla foto çekildik acuk yılışık bişey ama süper karizma öle işte :))
güzel birgündü anlıcanız

Yarın seyredemiyeceğim kursum var :KK43: Ama biter bitmez eve koşarak gidiceğim bu yarışmayı çok beğeniyorum çok komik şeyler oluyor :KK70:

X